Jump to content

Мајкама са 3 и више деце бенифицирани радни стаж и плата 600е

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 135
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 1 сат, florenntina рече

Pa koliko? 67% je bilo kada sam ja bila u Srbiji. Je li i sada toliko?

Отприлике.

Питам једног Амера:"И, како је било када си видјео колики су доприноси у Србији?". Само је дуууууубоко уздахнуо и рекао:"Оууу мееееен...." :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Иван ♪♫ рече

Мене твоје паре не занимају нити на шта их дајеш. Господ ће свакако да управља, али не видим какво право то теби даје. :)

 

Dobro je da ne daješ nikome. Beži bre da uzmu od baksuza, če da bije maler.

  • Хахаха 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Sofija_ рече

olje da ih das potrebitima i sirotinji nego da te neka starleta oguli :D

Па старлете су, по дефиницији, сиротиља. Макар на почетку каријере. Зато ваља и њима удијелити, некад и без противнакнаде ;) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Sofija_ рече

@Grizzly Adams zamisli medjede, odes kod jedne od ovih porodica sa 11 dece i kupis svakom detetu po patike i cokoladu, onda oni obuju te patike i razdragani i srecni krenu da trce po livadi...dok u ruci cvrsto drze cokoladu koju si im ti poklonio. ..ima li vece srece dok to gledas? 

Ја баш нисам нешто љубитељ тих естрогенских сцена, али што да не. Кад одеш у госте ред је да донесеш нешто. :)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Sofija_ рече

pa stalno se brecas kad ti neko dira u tvoju giga mega platu :D

Nisam aristokratija, ali nisam ni sirotinja. Mnogo je truda i odricanja bilo potrebno za to.

I dosta više, tovariš mi sponzoruše, evo pun mi inbox...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 28 минута, Иван ♪♫ рече

Nisam aristokratija, ali nisam ni sirotinja. Mnogo je truda i odricanja bilo potrebno za to.

I dosta više, tovariš mi sponzoruše, evo pun mi inbox...

Брате, ако загусти немаш избора...

Пали BMW и бежи у викендицу на Азурној Обали...

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 48 минута, Иван ♪♫ рече

Nisam aristokratija, ali nisam ni sirotinja. Mnogo je truda i odricanja bilo potrebno za to.

I dosta više, tovariš mi sponzoruše, evo pun mi inbox...

 

trude se i drugi samo nemaju toliko srece

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Smešne su ove socijalne priče free money za mame i kao podsticaj rađanja...ali opet-niko ništa u grob ne nosi, a iz nekih postova izbija stav kao da biste šutnuli gladno dete jer nije zaradilo samo sa 'leba :0212_rolleyes:...msm, relax, niko vam ništa uzeti neće :0212_rolleyes:.

A dobro...treba naći neki balans. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Grizzly Adams рече

Ја плаћам само шта сам направио.

Па, јасна је ваљда процедура...

Ma ok, to je ispravno, svako neka rađa i plaća prema mogućnostima i materijalnim i psihičkim. Treba dete iznegovati, a to nije lako.

Samo čemu taj otpor prema povremenoj "milostinji" da se tako izrazim. Kao da ćemo osiromašiti za 200 din...naravno, bez podsticanja socijalnih slučajeva.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Natasa. рече

Samo čemu taj otpor prema povremenoj "milostinji" da se tako izrazim. Kao da ćemo osiromašiti za 200 din...naravno, bez podsticanja socijalnih slučajeva.

Немам појма, ја немам отпор према милостињи. Ако је добровољна, наравно.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Grizzly Adams рече

Немам појма, ја немам отпор према милостињи. Ако је добровољна, наравно.

Misliš da bi društvo imalo više kad bi deljenje bilo dobrovoljno?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...