Jump to content

Зоран Ђуровић: Одпоздрав стручњаку за светост, Родољубу Лазићу

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 8 минута, Родољуб Лазић рече

Баш добро овај кум познаје лик и дело Ђуровића. Зна и колико година пастирског рада има и да ли је подизао или није домове и цркве, зна и шта му је битно, а шта није...

 

Jel imate vi na vašem sajtu neki tekst o večnim mukama? Đurović izbegava da priča na tu temu, a mene interesuju tekstovi gde se navode primeri kako se duše izbavljaju iz pakla molitvom. Izvinjavam se na ovom upadu. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 2.9k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 8 минута, Родољуб Лазић рече

Баш добро овај кум познаје лик и дело Ђуровића. Зна и колико година пастирског рада има и да ли је подизао или није домове и цркве, зна и шта му је битно, а шта није...

 

Zasto je neobicno poznavati svog prijatelja - ciji lik i delo pratis godinama unazad - jer nalazis da je to sto radi inspirativno. Zar ti Lazicu ne poznajes svoje prijatelje ( ako ih uopste imas van prizemnih interesnih sfera )???

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 3.6.2019. at 12:45, The Godfather рече

Postoji anegdita za o.Joila. Posto nije hteo da pricescuje pusace. Medjutim vido' Djedo da je prevrsio svaku meru

Оно беше и Ђуровић користи "Ђедо" за Амфилохија? Поред још неких имена.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 8.6.2019. at 19:09, The Godfather рече

A ko zna - mozda bi se Rocko i preumio pro

Чини ми се да ме само Ђуровић зове  "Роћко".

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Zoran Đurović рече

... причаш како сам ја Гудфадер. Апсолутно не знам ко је тај човек. 

 

пре 19 минута, The Godfather рече

Zasto je neobicno poznavati svog prijatelja - ciji lik i delo pratis godinama unazad - jer nalazis da je to sto radi inspirativno. Zar ti Lazicu ne poznajes svoje prijatelje ...

 

.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

 
.
o.Zoran ne zna moj identitet jer mu se nisam privatno javio u inbox. Ne vidim sta je sporno. Avva ne zna ko sam, jer sam ja tako zeleo.


Послато са SM-J530F користећи Pouke.org мобилну апликацију

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Чини ми се да ме само Ђуровић зове  "Роћко".
A za tebe sam Rocko otvoren uvek, posto sam u Bg - da se vidimo - pa cemo lako da razjasnimo sve nedoumice.

Послато са SM-J530F користећи Pouke.org мобилну апликацију

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Tristatri рече

.. причаш како сам ја Гудфадер. Апсолутно не знам ко је тај човек.

 

пре 4 минута, Tristatri рече

Zasto je neobicno poznavati svog prijatelja - ciji lik i delo pratis godinama unazad - jer nalazis da je to sto radi inspirativno. Zar ti Lazicu ne poznajes svoje prijatelje ...

Дакле Ђуровић тврди да апсолутно не познаје Кума, а Кум тврди да му је Ђуровић пријатељ, чији лик и дело прати годинама.

Упс!

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Оно беше и Ђуровић користи "Ђедо" за Амфилохија? Поред још неких имена.
Da ...Djurovic i jos nekoliko desetina hiljada ljudi u Sbiji, Crnoj Gori i svetu.
Pokusavas sa sitno - vacaroskim manipulatorskim forama pa ko se upeca - upeca [emoji41]

Послато са SM-J530F користећи Pouke.org мобилну апликацију

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Дакле Ђуровић тврди да апсолутно не познаје Кума, а Кум тврди да му је Ђуровић пријатељ, чији лик и дело прати годинама.
Упс!
 
Vec sam odg na ovo. A skracenice koristi nekoliko miliona ljudi - posebno oni koji mnogo vremena provode kucajuci na comp ili tel da bi skratili proces

Послато са SM-J530F користећи Pouke.org мобилну апликацију

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zamlacujete ljude bzvz. Izmisljate, a na pitanja ne odg.
Dakle - Rocko [emoji23][emoji1787][emoji23] ko ti je episkop i kojoj crkvi ili raskolnickoj druzini pripadas?
303 da li si iz zezanja trazio od svestenika da se moli za tvoje zdravlje?

Послато са SM-J530F користећи Pouke.org мобилну апликацију

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да, баш је уобичајено да се не јавиш пријатељу кад долазиш на његову тему да му помогнеш на теми. Баш уобичајено.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ајде, Ђуровићу, потпуно је смешна ова твоја работа. Шта, није ти био довољан један налог? 

А оно на 188. страни, где си скратио "одг" није писано са телефона. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да, баш је уобичајено да се не јавиш пријатељу кад долазиш на његову тему да му помогнеш на теми. Баш уобичајено.
 
Nikom ja nisam dosao da pomazem. Samo iznosim svoje stavove i misljenje na temu.
Da sam se javio Avvi ne bi bilo ovakve spontane sprdacine sa vasom cenjenom malenkoscu. ( mozes naci u prethodnim komentarima - gde Avva kaze - ne znam jel jedan od mojih - nije mi se privatno javio )
Posto vidim da si bas zalegao sa iscitavanjem - ako ako iscitavaj - mozda i naucis nesto

Послато са SM-J530F користећи Pouke.org мобилну апликацију

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...