Jump to content

Зоран Ђуровић: Одпоздрав стручњаку за светост, Родољубу Лазићу

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 4 минута, Родољуб Лазић рече

Једно запажање у вези са могућим дуплим налогом Ђуровића.

Ђуровић нa 156. стр.каже : "Ис каже да се молимо тајно, Пт изађе на кров (Дела) да се помоли јавно са раширеним рукама и онда треба да коље неко звериње."

 Ис је донео мач    

 На 173. страни: "То бих волео негде да наведем, али да имам гр оригинал поред себе, не само Џастинов превод"

А на 188. страни Годфадер каже: "Prvo odg na pitanje od juce. Koje je ponovljeno i danas - da li si iz zajebancije iskao molitve i oprost od svestenika ?"

Колика је вероватноћа да различите особе скраћују речи на овај начин? По мени - врло мала.

Плус када се узме у обзир и оно са преписком коју је Тристатри водио са Ђуровићем, а са којом је упознат и Годфадер.

Нису иста личност. Као искусан форумаш то процењујем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 2.9k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Ово такође каже Годфадер нма стр. 87: "Jerej Zoran je svoje znanje stekao krvavim radom"

Сви овде знамо да је ово једна од омиљених синтагми јереја Зорана. 

И даље ништа не трвдим, само констатујем

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Родољуб Лазић рече

Ово такође каже Годфадер нма стр. 87: "Jerej Zoran je svoje znanje stekao krvavim radom"

Сви овде знамо да је ово једна од омиљених синтагми јереја Зорана. 

И даље ништа не трвдим, само констатујем

Вероватно је читао Ђуровића који је то написао па је то искористио у својој реченици.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Родољуб Лазић рече

И даље ништа не трвдим, само констатујем

Тврдити и констатовати је исто. Ваља да користиш кондиционал у оваквим случајевима. Сугеришем, чини ми се...

пре 7 минута, Жика рече

iskao molitve i oprost od svestenika ?

Ово није мој језик. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Леон Професионалац рече

A ja, a ja? ?

recite makar da ste bolji frajer od onog Džomića, i sve vam je oprošteno :D

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Zoran Đurović рече

Тврдити и констатовати је исто. Ваља да користиш кондиционал у оваквим случајевима. Сугеришем, чини ми се...

Ово није мој језик. 

Да, то сам приметио. Не знам како је испало као да сам ја цитирао, а цитирао је Родољуб.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Жика рече

Да, то сам приметио. Не знам како је испало као да сам ја цитирао, а цитирао је Родољуб.

Citirao sam od tebe, ne od necastivog, a ti si bio citirao necastivog.  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Снежана рече

recite makar da ste bolji frajer od onog Džomića, i sve vam je oprošteno :D

Јесте! Висок, развијен, леп и паметан. Знам човека приватно. Није дежмекаст. Да није из цркве био би страшан швалер. Има јако лепу жену. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 28 минута, Родољуб Лазић рече

А на 188. страни Годфадер каже: "Prvo odg na pitanje od juce. Koje je ponovljeno i danas - da li si iz zajebancije iskao molitve i oprost od svestenika ?"

Колика је вероватноћа да различите особе скраћују речи на овај начин? По мени - врло мала.

Плус када се узме у обзир и оно са преписком коју је Тристатри водио са Ђуровићем, а са којом је упознат и Годфадер.

Malo je neprikladno da se ti ( presli smo na ti - ti si inicirao taj prelazak, kada si izgubio kontrolu jer sam te ubo u zicu - sto se kaze - napisavsi da si instruisan od strane siroj javnosti nepoznatog elementa da na jedan perfidan i pokvaren nacin diskretitujes o.Zorana ) kao dipl.pravnik bavis na jedan proizvoljan nacin matematickim teorijama verovatnoce. Ali posto si uzeo sebi za pravo da se bavis teologijom u jednom srednjevekovnom inkvizitorskom duhu - nije ni cudo da si se osetio kompetentnim da se i nekim drugim "mracnim vestinama " kao sto je " matematika - nauka palog coveka " kako tvoj duhovni otac ravnozemljas i sano-sozercatelj u svojoj premudrosti bi kadar da rece - bavis na jedan krajnje prizeman i neadekvatan nacin...Analogija ti je u ovom slucaju kao i u ostalim slucajevima potpuno zakazala.

Da budem iskren - tvoja bulaznjenja ( a i jos nekih ovde ) me veoma razonode i zabavljaju ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, The Godfather рече

Malo je neprikladno da se ti ( presli smo na ti - ti si inicirao taj prelazak, kada si izgubio kontrolu jer sam te ubo u zicu - sto se kaze - napisavsi da si instruisan od strane siroj javnosti nepoznatog elementa da na jedan perfidan i pokvaren nacin diskretitujes o.Zorana ) kao dipl.pravnik bavis na jedan proizvoljan nacin matematickim teorijama verovatnoce. Ali posto si uzeo sebi za pravo da se bavis teologijom u jednom srednjevekovnom inkvizitorskom duhu - nije ni cudo da si se osetio kompetentnim da se i nekim drugim "mracnim vestinama " kao sto je " matematika - nauka palog coveka " kako tvoj duhovni otac ravnozemljas i sano-sozercatelj u svojoj premudrosti bi kadar da rece - bavis na jedan krajnje prizeman i neadekvatan nacin...Analogija ti je u ovom slucaju kao i u ostalim slucajevima potpuno zakazala.

Da budem iskren - tvoja bulaznjenja ( a i jos nekih ovde ) me veoma razonode i zabavljaju ?

Ипак сте ти и Ђуровић један лик. Причате много, а то што причате нема смисла. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Родољуб Лазић рече

Ипак сте ти и Ђуровић један лик. Причате много, а то што причате нема смисла. 

Ти то осећаш по мокраћи?:))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Родољуб Лазић рече

Ипак сте ти и Ђуровић један лик. Причате много, а то што причате нема смисла. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 2.6.2019. at 11:05, The Godfather рече

Iza sebe ima 20-30 god aktivnog pastirskig rada ( ne po Srpski pastirskog tipa napravio sam parohiski dom i obnovio crkvu, nego sustinski pastirskog - sa ljudima

Баш добро овај кум познаје лик и дело Ђуровића. Зна и колико година пастирског рада има и да ли је подизао или није домове и цркве, зна и шта му је битно, а шта није...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Avocado рече

Pored navedenog, obojica u nicku imaju dve reči, samo jedno O i samo jedno A.

Koja je verovatnoća za to?

;)

Evo ga, advokatska veština, logika i pobijanje dokaza. Samo što Rodoljub šuti i ne odgovara.:ani_biggrin:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...