Jump to content

Зоран Ђуровић: Одпоздрав стручњаку за светост, Родољубу Лазићу

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 2.9k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 1 минут, Zoran Đurović рече

Немој то да радиш. Треба да се исповедиш а да претходно плачеш над својим мртвацом. 

Dobro, necu vise. (bilo je vise nekako polu namerno, izvinjavam se)

Ali, ako sam ja jedini mrtvac na forumu, onda neka bude. (da ne bude zabune, retoricki).

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Zoran Đurović рече

Ниси једини. Али јеси мртав. 

(moram, .....dobro, znaci jedini mrtav ... :D)

Ne znam, pravo da ti kazem kako mozes da imas takvu jednu percepciju u vezi mog duhovnog stanja ? Da ne bude opet zabune, nisam ja neki primer pravog hriscanina,  ali, smatram da nisam bas i neki skroz 'negativan' da budem bas 'mrtav'.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Bokisd рече

 ali, smatram da nisam bas i neki skroz 'negativan' da budem bas 'mrtav'.

šta te briga, bićeš makar lep leš :smeh1:

 

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Bokisd рече

smatram da nisam bas i neki skroz 'negativan' da budem bas 'mrtav'

Сматрај ти шта хоћеш, али сам ти рекао да ми се губиш са очију. Једина категорија коју је Исус искрено презирао били су лицемери. Молим те да ме не провоцираш да се помолим за тебе. Заборави да постојим. Завршили смо причу.   

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Bokisd рече

  mozda, ono, lep i beo... :D 

 

пре 1 минут, Zoran Đurović рече

Сматрај ти шта хоћеш, али сам ти рекао да ми се губиш са очију. Једина категорија коју је Исус искрено презирао били су лицемери. Молим те да ме не провоцираш да се помолим за тебе. Заборави да постојим. Завршили смо причу.   

a, taman sam htela da kažem...budi beo, al ne i okrečen...:(

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Снежана рече

a, taman sam htela da kažem...budi beo, al ne i okrečen...:(

Чудно упорство. ... Људска беда је невероватна, докле човек може да се стропошта. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Zoran Đurović рече

Сматрај ти шта хоћеш, али сам ти рекао да ми се губиш са очију. Једина категорија коју је Исус искрено презирао били су лицемери. Молим те да ме не провоцираш да се помолим за тебе. Заборави да постојим. Завршили смо причу.   

Ali, nisam ja poceo ovu sad razmenu poruka.

Opet, ne znam sta znaci da te provociram, da se pomolis za mene ? Mislim da nisam zasluzio takvo tvoje obracanje meni i mozda je najbolje da se distanciramo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Bokisd рече

Snezo, odluci se ili ces da se salimo ili pricas ozbiljno.

šalila sam se, ali pošto je Đurović uleteo sa komentarom, neću više da se šalim..žao mi je, izvini.

  • Свиђа ми се 1

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...