Jump to content

Зоран Ђуровић: Одпоздрав стручњаку за светост, Родољубу Лазићу

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 5 минута, Леон Професионалац рече

Писма и Шмемана

:smeh1:

Шмемановци, друга крајност!

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 2.9k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 3 минута, Вукашин рече

Svoju volju podrediti Bozjoj. To mu valjda dodje 'smirenje', a ne gluma i poza?

Zato i kaze Siluan da stradamo sto smo samovoljni, a sa Bogom je sve lako, radosno i mirno.

Он то мало песнички и из смирења. 

Страдамо још од раја. Кад је змија говорила Адаму да зна Бог да ће кад окусе од дрвета оног постати као Он и то је било страдање. Непрестано је страдање и оно је обавезан елеменат обожења.

Сав живот је страдање, из једног улазимо у друго, зато су свети за одсуство страдања (искушења) мислили да их је Бог оставио.

Е сад, у праву је кад то каже, да је стално наша боља у сукобу са Божјом и да ратујемо у борби коју треба да изгубимо, треба да будемо побеђени. То лепо описује Корнаракис. 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Благовесник рече

:smeh1:

Шмемановци, друга крајност!

Шмеман је човек који је пророчки видео куда плови овај брод. Многе опсервације га показују као доброг хроничара времена које је и сада актуелно. Да се више чуо његов глас сада не бисмо имали зомбије којих су нам цркве пуне. 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 27 минута, Вукашин рече

To mu valjda dodje 'smirenje',

Читам више као бити праведан. То раде праведници. 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 минута, Леон Професионалац рече

Сви су Вас искулирали.

Кад нико неће да пита,ја ћу: шта се то тако лепо десило? 

Промакло је свима да Епископ тимочки имао одређене проблеме.

И нећу реч више да кажем

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Драгана Милошевић рече

Промакло је свима да Епископ тимочки имао одређене проблеме.

И нећу реч више да кажем

Зашто? Какве проблеме? 

Скандал неки...? 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Zoran Đurović рече

 Људи замишљају да је живот ћирибу-ћириба, па се само нађеш у неком другом свету. Не. Нема ни суда ни ничега него само онога што овде сејемо. Овде је Царство Божије, и овде треба да га живимо, па не схватам (разумем) хришћане који се буне на невоље. Нигде у Писму ти није обећано материјално благостање ако си побожан. Али ти је обећано да си у том Царству сада ако га живиш, имаш у себи. Зато ми из живота прелазимо у живот. Има изненађења, али о томе не говорим из пастирских разлога. Већ сада нам ваља живети у Христу Господу(ину). Не губимо ништа, него само добијамо. Добијамо ту лепоту и радост живљења у Њему. Јарам је његов благ и бреме лако, а ови будалаши би да налажу на наша плећа товаре које сами не носе! Није слагао Исус. Све је лако у њему. Јер је он победио свет. 

Ово треба урамити! 

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Леон Професионалац рече

Зашто? Какве проблеме? 

Скандал неки...? 

Dakle vratih se na pouke samo zbog vas, mrzi me iskreno da iz prikrajka cituckam... 

Ne idite ubismo se od smeha na vas duet sa Avom... 

:cheesy3:

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Јелена011 рече

Dakle vratih se na pouke samo zbog vas, mrzi me iskreno da iz prikrajka cituckam... 

Ne idite ubismo se od smeha na vas duet sa Avom... 

:cheesy3:

Немој сада и ти, испаде да је Рођа тотално пропао у мисији и произвео супротни ефекат!:)) Овде људи, иако знају да су грешни, неће да уживају у тој грешности! Да нам Рођа направи неки видео где се самобичује, у том смислу... Да му видимо крв... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Јелена011 рече

Dakle vratih se na pouke samo zbog vas, mrzi me iskreno da iz prikrajka cituckam... 

Ne idite ubismo se od smeha na vas duet sa Avom... 

:cheesy3:

Забављам се овде понекад јако лепо. И одушевљава ме што је мање талибана.

Ах, а кад  посао трпи због овога мора да се мало олади глава. Зато и повремено нестајем. 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Zoran Đurović рече

Немој сада и ти, испаде да је Рођа тотално пропао у мисији и произвео супротни ефекат!:)) Овде људи, иако знају да су грешни, неће да уживају у тој грешности! Да нам Рођа направи неки видео где се самобичује, у том смислу... Да му видимо крв... 

Imate tamo na fejsu poruku, izbaksuziraste me pa morah da se povratim malo smehom ovde, tehnicki sva trojica delite pocasno mesto:ani_biggrin:

Neka, neka, meni je sasvim dosta mojih muka, scene perverznih samokaznjavanja ne vih gledala ako ne moram :navijanje:

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Јелена011 рече

Dakle vratih se na pouke samo zbog vas, mrzi me iskreno da iz prikrajka cituckam... 

Ne idite ubismo se od smeha na vas duet sa Avom... 

:cheesy3:

Иначе, приметио сам да нема мог јединог пратиоца на Поукама. 

А виђу врага оног Ђуровића, опрелестио их онолико комада :))

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Јелена011 рече

scene perverznih samokaznjavanja ne vih gledala ako ne moram 

Убедите себе да морате и ето оправдања 12:smeha:

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Леон Професионалац рече

Иначе, приметио сам да нема мог јединог пратиоца на Поукама. 

А виђу врага оног Ђуровића, опрелестио их онолико комада :))

Nikakva vi sekta niste, heroin los i nikakav, voda skupa, a vi samo jednog pratioca i to zali Boze:))

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Леон Професионалац рече

Убедите себе да морате и ето оправдања 12:smeha:

Ma bezte tamo gledajte vi za mene vama je to moranje, ja klijente po volji biram :ani_biggrin:

 

 

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...