Jump to content

Др Јована Стојковић - Све што сте желели да знате о вакцинама али је на ТВ цензурисано

Оцени ову тему


Препоручена порука

Tek sad kapiram da ne razumem naslov teme... sta je cenzurisano na TV?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 527
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 6 минута, cloudking рече

sta je cenzurisano na TV? 

Све што сте желели да знате о вакцинама

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Рапсоди рече

ММР ( она је најспорнија, зар не ) вакцина се даје у 2 год.живота, после првог рођендана, значи не по рођењу. И одмах после  мали милион случајева радикалних промена. ДА ли имаш случајно податак ( статистику) пошто видим бараташ тиме....Колико је  оболелих од аутизма било рецимо  седамдесетих година , а колико сада....рецимо у земљи Србији ? Шта се дешава, шта је у питању , ако  статистика каже  да аутизма скоро и да није било или у доста мањем проценту рецимо  седамдесетих у односу на данас ? Онда не можемо окретати главу и рећи да проблем не постоји. Можемо да закључимо само да су у питању вакцине лошег и непровереног квалитета....зарад чега и кога, не морам посебно објашњавати.   

Хајде овако.

1. После прве године живота деца почињу да једу месо.

2. Много је лудих крава, грипозних свиња, птица, ГМО бразилске и аргентинске стоке, угинулих пилића који се мељу у прерађевине...

3. Много случајева аутизма код деце после прве године.

Следи:

4. Штетна меса су узрок аутизма.

Предлог: Проверити проценат аутизма код вегетаријанаца.

 

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 43 минута, Milica Bajic рече

Морам да вам кажем да ми се све више чини да је ова тема скренула у причу о ембрионима са одређеном намером. Прво су агресијом растерани многи озбиљни и образовани људи којима и не приличи заиста да се овде расправљају као на пијаци и жао ми је што су толико испровоцирани. А онда је као кец из рукава извађена прича о фетусима да саблазни и нас који случајно налетимо, морам да кажем - типично антивакцинашки. Цела та кампања је тако ишла, само што нас поједини нису хватали за гушу да не вакцинишемо децу. 

Управо се о томе и ради. Целу ту екипу уопште не интересује било какав дијалог. Они су навикли да у свом микросвету, на својим сајтовима, блоговима, фејсбук групама...промовишу своју агенду, што би рекли Амери, тапшући се међусобно по рамену и третирајући све који се не слажу са њима као непријатеље које треба ућуткати. И онда се мало унервозе када нису у таквом окружењу.

Нико се на овој теми није први обратио докторки непристојно и без уважавања. Проблеми су настали када су докази које је она понудила разобличени и када није хтела да одговори на нека - можда чак и већину - питања која су јој постављена. Онда је почела агресија према онима који су се усудили да много питају и полемишу; а када то почне, онда је то ланчана реакција. Нико није луд да оћути када му се неко обраћа са висине и тоном пуним ниподаштавања. И ова тема одавно нема више било какав смисао, по мом скромном мишљењу. Никакви валидни докази за тврдње нису понуђени, ово је сад само арена за пљувачину и бесмислено вртење у круг. Али нека о томе мисле они који су и покренули све ово.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Рапсоди рече

Шта се дешава, шта је у питању , ако  статистика каже  да аутизма скоро и да није било или у доста мањем проценту рецимо  седамдесетих у односу на данас ? 

Koja statistika ovo kaze? Odakle ti ovi podaci?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, GeniusAtWork рече

Нико није луд да оћути када му се неко обраћа са висине и тоном пуним ниподаштавања.

Ko je lud, e, za to je vec strucna doktorka.

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 43 минута, Јанко рече

Духовна деца Сланаца имају благослов да иду код Артемија. 

Невезано за тему - духовници из овог манастира дају благослов да се иде код човека којег је СПЦ екскомуницирала? Скандал... То је по мом лаичком мишљењу за скидање мантије. 

  • Волим 1

Et cognoscetis Veritatem et Veritas liberabit vos.
"Овако вели Господ : ево, што сам саградио ја разграђујем, и што сам посадио искорењавам по свој тој земљи. А ти ли ћеш тражити себи велике ствари? Не тражи..." Јер. 45, 4, 5.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 48 минута, cloudking рече

Tek sad kapiram da ne razumem naslov teme... sta je cenzurisano na TV?

 

Evo sta kaze doktorka sta je cenzurisano: cca 6-9 min

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, cloudking рече

 Koja statistika ovo kaze? Odakle ti ovi podaci?

Има више дијагоностикованог аутизма данас него раније, али ту постоји квака 22, што би реко Авокадо.

Данас се много више понашања која су некад била нормална или просто мало екстремнија варијација дијагностикују као разни психолошки поремећаји (блажи аутизам, поремећај концентрације итд), те се онда ти људи (а најчешће деца) кљукају лековима типа риталин уз пристанак родитеља. Иронично је што је то заиста једна од боље познатих ”завера” фармакомафије која иде руку под руку с антивакцерском хистеријом...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da li možda igrice mogu da izazovu autizam?

I produkti pop kulture generalno...

Imao sam jednog drugara u srednjoj. Svi su se sprdali sa njim da je "autističan".

On to nije bio, po mom mišljenju. Ne verujem da je imao stručnu dijagnozu.

Samo je igrao WOW po ceo dan. Pre toga DOTU po ceo dan takođe.

Doduše odrastao je u Kanadi... :(

Sve u svemu ne mislim da postoje egzaktna merila da se utvrdi autizam. Da li sam u krivu?

Prosvetlite me, please.:pop:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, Juanito рече

Има више дијагоностикованог аутизма данас него раније, али ту постоји квака 22, што би реко Авокадо.

Данас се много више понашања која су некад била нормална или просто мало екстремнија варијација дијагностикују као разни психолошки поремећаји (блажи аутизам, поремећај концентрације итд), те се онда ти људи (а најчешће деца) кљукају лековима типа риталин уз пристанак родитеља. Иронично је што је то заиста једна од боље познатих ”завера” фармакомафије која иде руку под руку с антивакцерском хистеријом...

Kvaka 22:

Naučnici i lekari koje finansira Big Pharma tvrde da je autizam u ogromnom porastu i stoga ne smeš nikako da veruješ naučnicima i lekarima koje finansira Big Pharma kada tvrde da vakcine ne uzrokuju autizam.

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Avocado рече

Kvaka 22:

Naučnici i lekari koje finansira Big Pharma tvrde da je autizam u ogromnom porastu i stoga ne smeš nikako da veruješ naučnicima i lekarima koje finansira Big Pharma kada tvrde da vakcine ne uzrokuju autizam.

Квака 23:

Ја ни не верујем биг фарми, ал објасни ти то овима...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, GeniusAtWork рече

Они су навикли да у свом микросвету, на својим сајтовима, блоговима, фејсбук групама...промовишу своју агенду, што би рекли Амери, тапшући се међусобно по рамену и третирајући све који се не слажу са њима као непријатеље које треба ућуткати.

:0205_whistling: Погледај шта се дешава овде, ако не видиш исто то, не знам шта да ти кажем

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 часа, Рапсоди рече

Шта се дешава, шта је у питању , ако  статистика каже  да аутизма скоро и да није било или у доста мањем проценту рецимо  седамдесетих у односу на данас ? Онда не можемо окретати главу и рећи да проблем не постоји.

А сад је статистика битна кад ти треба да даље захебаваш овај народ овде?

Људи, ви пет страна потрошили на докону жену којој није до било какве расправе, него само до прегањања. Убацује вам свима коске и смеје се сваком одговору који добије.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...