Jump to content

Др Јована Стојковић - Све што сте желели да знате о вакцинама али је на ТВ цензурисано

Оцени ову тему


Препоручена порука

@Branka62 Не постоје, али то је за вас тешко замисливо. Ви замишљате људе који пропитују вакцине као крезубе параноике који читају сајтове истих таквих, па сам морала да нагласим да се ради о званичној медицинској литератури.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 527
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 3 минута, Јована Стојковић рече

Ја нисам "доведена" на овај форум да ме ти ислеђујеш, већ позвана.

E pa ovo sam pitala još prvog dana ali me Željko "isprašio". Možda ću konačno dobiti odgovor.

Šta je tema ove teme?

a.  samo pitanja cenzurisana na TV-u? U tom slučaju bi bilo korisno da ih navede i objasni šta je bilo sporno kod tih pitanja – zašto su cenzurisana. Da  ne bismo preterano širili diskusiju.

b.  samo obavezna vakcinacija? 

c.   vakcine uopšte ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@VaSa110 У прави сте, није ми по укусу да неко ме неко вређе и инсинуира . Није да због тога нећу моћи да спавам, али немојте се снебивати и бивати дигитално преподобни када добијете адекватан одговор. Нормално питање, без описних придева и прилошких одредби- нормалан одговор. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@GeniusAtWork Ала сте вицкасти,  једни другима лајкујете коментаре ,а спуштате прстић на моје који садржи по 4-5 радова у року од 3 минута. А, јел оргазам псовка, реците ми да знам?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Јована Стојковић рече

Ала сте вицкасти,  једни другима лајкујете коментаре

Приметио сам да сте и ви лајковали неке коментаре.

пре 3 минута, Јована Стојковић рече

а спуштате прстић на моје који садржи по 4-5 радова у року од 3 минута.

То питајте оне који спуштају прстић  :) 

пре 3 минута, Јована Стојковић рече

А, јел оргазам псовка, реците ми да знам?

Наравно да није. Него је мало смешно да на питање које вам је поставио дотични одговорите контрапитањем да ли се самозадовољава и доживљава оргазам на помен антивакцера.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Јована Стојковић рече

параноике

1 hour ago, Јована Стојковић рече

паранормалне способности?

 

пре 12 минута, Јована Стојковић рече

крезубе параноике

Досије икс уживо, ето на то ме подсећа твоје излагање и сва ујдурма.Не персирам ти  и једноставно немам поштовање према таквима који зарад личне промоције праве штете другима.

                        Човек планира Бог одлучује

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Juanito Нећу Вас удостојити коментара, јер сте безобразни клеветник. Збогом.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Јована Стојковић рече

Нормално питање, без описних придева и прилошких одредби- нормалан одговор.

Super. Ja postavih dva pitanja, normalna bez ikakvih prideva, praktična, životna ali nedobi odgovor ni na jedno.

пре 31 минута, HOA+ рече

(dodeljivanje ordenja): Тиме свака Црква сваком верном народу указује на систем хришћанских вредности и врлина које хришћанин треба да има.

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Јована Стојковић рече

@GeniusAtWork Ала сте вицкасти,  једни другима лајкујете коментаре ,а спуштате прстић на моје који садржи по 4-5 радова у року од 3 минута. А, јел оргазам псовка, реците ми да знам?

Doktorka, iako ne pratim temu, biću na vašoj strani. Ovde je bitno da ste dobri sa mnom i sa onim što se zove Rakić. :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Јована Стојковић рече

@Branka62 Не постоје, али то је за вас тешко замисливо. Ви замишљате људе који пропитују вакцине као крезубе параноике који читају сајтове истих таквих, па сам морала да нагласим да се ради о званичној медицинској литератури.

Nije sramota pogrešiti. Nema potrebe da izmišljate samoopravdanja.

Nego, da se manemo ovoga i da Vi, ako nije problem, odgovorite na moj prethodni post ( Šta je tema ove teme? )

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Mali Marko Нема потребе за даљом комуникацијом. Настави да стављаш прстић доле и имаш "став" о стварима и особа о којима немаш појма.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Јована Стојковић рече

@Mali Marko Нема потребе за даљом комуникацијом. Настави да стављаш прстић доле и имаш "став" о стварима и особа о којима немаш појма.

Два пута сам ти поставио исто питање и ниси ме удостојила  одговора, жао ми и тебе и оног ко ти даје медијског простора а још ми грђе да те неки родитељ послуша  и да страда неко због твоје идеологије. 

                        Човек планира Бог одлучује

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 минута, Јована Стојковић рече

Осим што ме срам било, да ли сте одговорили на иједно моје питање?

Срам вас било.

Опет, манипулативне технике у комуникацији не пролазе.

Тема је ваша, не моја, ви одговарате на питања, не ја. Поставила сам вам питања, одговорите.

Или немојте, воља ваша. Мени ниједан ваш одговор нема никаквог смисла.

пре 15 минута, Јована Стојковић рече

@АлександраВ Обраћам се језиком који разумеш. Некоме ко је у стању да ничим изазван и упитан  напише да је неко себичан и верује у теорије завере нећу персирати. Ако замишљаш психијатра као афективно аплатираног мудраца који само клима главом то је твој проблем. Нећеш ме ни ти, нити било ко прекоревати због тога што имам права да одлучујем о својој деци. Своје парамедицинске и чисто женске упливе остави по страни. Ја нисам "доведена" на овај форум да ме ти ислеђујеш, већ позвана. Уосталом, тешко је и комуницирати са неким ко те овако "заскаче" својим анимозитетом. Премотај питања, пошто видим да то предано радиш, па ћеш видети ко је први почео да даје вредносни суд. 

Бла, бла.

пре 15 минута, Јована Стојковић рече

@Branka62 Не постоје, али то је за вас тешко замисливо. Ви замишљате људе који пропитују вакцине као крезубе параноике који читају сајтове истих таквих, па сам морала да нагласим да се ради о званичној медицинској литератури. 

И да не цитирам даље све ове безобразне, бесмислене, безвезне, неваспитане, арогантне и агресивне одговоре упућене људима који су на сасвим пристојан начин поставили питања.

Што се мене тиче, тема може да се затвори а гошћа испрати. Немам намеру више да узимам учешће у оваквој теми са оваквом (нажалост) "гошћом".

Одох на Зону сумрака да се освежим.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...