Jump to content

Raskol se zahuktava

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 3 минута, Августин рече

Али све је врло чудно као да су морали пре Божића да дају биће комедије ако им не врате.

Можда је и смишљено тако, да узму па да онда за поврат траже Денисенкову главу, све са ставропигијама. 

Пази се Денисенко! Не дај се! Ти си пре Барта говорио независна црква у независној држави. Не дај сад да ти Фанарци покупе славу и учење и прогласе га за своје. 

 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.6k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 2 минута, Ведран* рече

Можда је и смишљено тако, да узму па да онда за поврат траже Денисенкову главу, све са ставропигијама. 

Пази се Денисенко! Не дај се! Ти си пре Барта говорио независна црква у независној држави. Не дај сад да ти Фанарци покупе славу и учење и прогласе га за своје. 

 

Можда су прочитали писма архијереја из других цркава па су се покајали.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Августин рече

1.Можда су имали посла по епархијама

2.Можда су славили Бадње вече по црквеном календару

3.Можда као са Русима-Томос дал-томос взјал

 Можда су кренули ка Стамболу Томос моторима, па је успут цркла ђунта.

 Уф, браним се смехом од "смисла".

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Тихон рече

 Можда су кренули ка Стамболу Томос моторима, па је успут цркла ђунта.

 Уф, браним се смехом од "смисла".

Па пази ништа није искључено међу свим вестима којих су пуни руски медији .Ја сам иг видео на претраживачу ЈандексИма да томос није нигде отишао и да је отишао у непознатом правцу.Шта ако је отишао у Москву.Главни за религију у Украјини изјавио да је томос отишао у Стамбул.Министрство културе Украјине да није отишао нигде.Украјинска главна телевизија да је отишао у непознатом правцу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Епифаније умастио томос прстима од стамболског печења са ручка на бадњи дан па су га послали у Америку на специјално чишћење :D

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Августин рече

Па пази ништа није искључено међу свим вестима којих су пуни руски медији .Ја сам иг видео на претраживачу ЈандексИма да томос није нигде отишао и да је отишао у непознатом правцу.Шта ако је отишао у Москву.

А што ако је склоњен у конгесну библиотеку у САД-у for safe keeping од руске инвазије.

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Ведран* рече

А што ако је склоњен у конгесну библиотеку у САД-у for safe keeping од руске инвазије.

Како нам се католици сада смеју.Шта ако је Вартоломеј попио киселу воду коју му је дао Денисенко а само Москва има противотров.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 21 минута, Ведран* рече

Можда је и смишљено тако, да узму па да онда за поврат траже Денисенкову главу, све са ставропигијама. 

Пази се Денисенко! Не дај се! Ти си пре Барта говорио независна црква у независној држави. Не дај сад да ти Фанарци покупе славу и учење и прогласе га за своје. 

 

ДЕнисенко је стари кадар КГБ Путинов колега.Можда он од 91 ради по задатку да неко други не преузме раскол.То се уклапа Ведране у неке твоје интуиције о Денисенку.КО зна можда је и сад нешто урадио.Стари је то лисац.Таквог човека можеш да се решиш само ако га убијеш а нисам сигуран да је то могуће.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Августин рече

ДЕнисенко је стари кадар КГБ Путинов колега.Можда он од 91 ради по задатку да неко други не преузме раскол.То се уклапа Ведране у неке твоје интуиције о Денисенку.КО зна можда је и сад нешто урадио.Стари је то лисац.Таквог човека можеш да се решиш само ако га убијеш а нисам сигуран да је то могуће.

Замисли да сад Денисенко разбуца "независну цркву" :))

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Августин рече

Како нам се католици сада смеју.

  Нека, смех је лековит. Што да само они имају Авињон? (Просим да се нико не увреди!)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Августин рече

Како нам се католици сада смеју.

А како нам се ми тек смејемо. 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Они бар нађу неког паметног и писменог па га изаберу за непогрешивог, акод нас непогрешивих колико хоћеш.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...