Jump to content

ЕХФ дисквалификовала српске рукометашице због одлуке српске Владе да се не одигра меч са јуниоркама Косова

Оцени ову тему


Препоручена порука

Ljudi vi pod hitno na kolektivnu terapiju "opsesija AV-om" ... Stvar postaje ozbiljna. Ne znam ko je gori da li vi koji ste protiv njega ili ovi sto ga podrzavaju. U svakom slucaju i jednima i drugima je strucna pomoc potrebna.

Sve sto dise neka hvali Gospoda !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Лидија Миленковић рече

 

 

А ако би, којим случајем, победио тим  Косова, радовали бисмо се, певали химну, и махали заставом наше јужне покрајине. :0201wink:

Једноставно, различито мислимо о овој теми. 

Не би победили. Јачи смо за сада од њих у 99% спортова. Не пева се химна после сваке победе, већ се интонира на почетку. Јес непријатно. Махање заставама тешко јер не би било гостујућих навијача. Као у грчком фудбалу. Или просто кажеш да могу да играју али химна олимпијска и застава исто тако. 

Опет не радујем се. Најрадије не бих. Али зависи од процене ситуације. Ако је тој генрацији то нешто јако битно онда да....Али ја лично не бих.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Вилер Текс рече

јер не би било гостујућих навијача. Као у грчком фудбалу. Или просто кажеш да могу да играју али химна олимпијска и застава исто тако. 

И све ће то да нам одобре. Само да кажемо, и готова ствар.

 

пре 2 минута, Вилер Текс рече

Не би победили. 

Спорт је то, никад се не зна. Друго, час се изрежира нека ситуација. 

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Лидија Миленковић рече

И све ће то да нам одобре. Само да кажемо, и готова ствар.

 

Спорт је то, никад се не зна. Друго, час се изрежира нека ситуација. 

Ако не пробаш не можеш ни да знаш...Не кажем да сам потпуно у праву за ово.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Таша рече

Ljudi vi pod hitno na kolektivnu terapiju "opsesija AV-om" ... Stvar postaje ozbiljna. Ne znam ko je gori da li vi koji ste protiv njega ili ovi sto ga podrzavaju. U svakom slucaju i jednima i drugima je pomoc potrebna.

Да бре, иначе нема никаквог разлога за нервирање поводог истог...

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Лидија Миленковић рече

А ако би, којим случајем, победио тим  Косова, радовали бисмо се, певали химну, и махали заставом наше јужне покрајине. :0201wink:

Једноставно, различито мислимо о овој теми. 

Није ту уопште битно ко ће да "победи" утакмицу.

Они су нас овако поразили потпуно - они учествују, а ми смо дисквалификовани. Где ћеш гори пораз...

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 27 минута, Grizzly Adams рече

Ко би бацао паре на то леба ти? :D

Сличан тип нерационалних лудака, лоших људи, лопова и психопата као што су Вучић и екипа? Или мислиш да су западни политичари, главоње у тим спортском организацијама и остала багра нешто као фини и поштени? То су исто дрипци, пробисвети, она најнеморалнија сорта људи која постоји. Уопште ме не би изненадило да то раде јер нас једноставно мрзе као ниже људе од њих, иако за то не постоји никакав рационалан разлог, као што си и сам приметио. Виђам овде свакодневно толико покварене људе да не би веровао. Неки од њих постану политичари који ”преговарају” с овим нашим битангама и одлучују о судбинама хиљада људи, што у својим, што у другим земљама или пак постану челници европских спортских савеза и из пуке ирационалне мржње раде ружне ствари. 

При том се слажем с вама који кажете да је требало да их пусте да одиграју, тј. пусте наше да победе, и да им се на крају захвале у кажу да их и даље не признају. То ми није спорно. Само кажем да ме не би изненадило да неко од тих болесника заиста игра којекакве прљаве игре да кува и закувава. Разумем да теби то не иде у вугла јер си из сасвим другог света, али ово што сам видео овде ме је поприлично отрезнило. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Grizzly Adams рече

Није ту уопште битно ко ће да "победи" утакмицу.

Они су нас овако поразили потпуно - они учествују, а ми смо дисквалификовани. Где ћеш гори пораз...

Већи би ми био пораз да је држава Србија прихватила да игра против државе Косово. 

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, Grizzly Adams рече

Да бре, иначе нема никаквог разлога за нервирање поводог истог...

Nama stalno treba dezurni krivac i nosilac odgovornosti zasto je nama ovako kako nam je. To je bio Milosevic dok je bio na vlasti, pa Kostunica, pa Tadic ... Vucic . Te ljude smo mi birali na izborima. Mozemo da se zavaravamo i lazemo ali problem je u nama. I dok ne krenemo da ga resavamo pojedinacno nema nam ni dobra i napretka. Trideset godina ja slusam pljuvanje politicara medjusobno i gradjenje sopstvenog identitea na omalovazavanju onog drugog ( ko god to bio ) i stalno jedna te ista ekipa samo se smenjuju teren-klupa, teren-klupa ... Smucili su mi se svi. 

Sve sto dise neka hvali Gospoda !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Лидија Миленковић рече

Већи би ми био пораз да је држава Србија прихватила да игра против државе Косово. 

То је само питање времена. Косово је независна држава и ми ту не можемо ништа.

Ако се понашамо као лузери само настављамо да губимо.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Grizzly Adams рече

То је само питање времена. Косово је независна држава и ми ту не можемо ништа.

Још увек се надам да није. :(

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

I sad sve ovo da se desilo, nznm na "velikom terenu" gde su trebale da se sastanu fudbalske reprezentacije Srbije i Kosova.... A nije. Govorimo o dveojčicama od 14 godina i o tome da su one odigrale meč, time bi dale legitimitet lažnoj državi Kosovo 7896634

I pored toga što je Briselskim sporazumom rečeno kako je rečeno i pored toga što se za to već 5 meseci zna. E ako će curičci koji između škole i treninga još uvek kradom pogledaju Pepu prase i poigraju se lastišom "spasiti" Kosovo, e onda jbga...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Милан Ракић рече

I sad sve ovo da se desilo, nznm na "velikom terenu" gde su trebale da se sastanu fudbalske reprezentacije Srbije i Kosova.... A nije. Govorimo o dveojčicama od 14 godina i o tome da su one odigrale meč, time bi dale legitimitet lažnoj državi Kosovo 7896634

I pored toga što je Briselskim sporazumom rečeno kako je rečeno i pored toga što se za to već 5 meseci zna. E ako će curičci koji između škole i treninga još uvek kradom pogledaju Pepu prase i poigraju se lastišom "spasiti" Kosovo, e onda jbga...

Подмећеш, Милане. Нису спорне девојчице, нити то има значаја за став који заступам, и то је веома јасно.

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Лидија Миленковић рече

Подмећеш, Милане. Нису спорне девојчице, нити то има значаја за став који заступам, и то је веома јасно.

Ја подмећем? А не подмећу ти Председник Републике и Министар полиције!?

Шта да ти кажем, уживај. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...