Jump to content

Опет и опет - суспектна сновиђења код Архимандрита Никодима (Богосављевић)

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 2 минута, Muramasa рече

Sad sam opet sreo Ćiriličara i pitao sam za precizniji opis kakva ti je frizura. :)))

Bez brige. Ako sam izdržao kombinaciju pseudoefedrina, reaktora i 150kg čučnja, za mene srce nije problem.

Ma majstore ovde je u pitanju gde zakoraci trava ne nice. Nisu ovde cucnjevi u pitanju nego nagoni prirode. ;) 

 

"Лажно смирење је смирење које има потребу да се покаже. На првом месту, то је смирени изглед (кад кроз понашање и изглед глумимо смиреног човека). Као друго, то је коришћење "смирених" речи и фраза: човек говори о себи да је велики грешник и гори од свих, а ако га у реалности неко увреди он се одмах буни и врло ревносно брани своја права. Као треће, лажно смирење се показује у томе што човек понавља неке научене смирене фразе, рецимо изреке Светих о смирењу, сматрајући да он мисли тако искрено, док смисао тих изрека уопште не долази до његовог срца."

Схиархимандрит Авраам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Извини Ведране и остали али све ми се поклопило... и "Обећавам да нисам унутра удробио лекић."  ;)

пре 16 часа, Muramasa рече

Ja sam ručao piletinu prethodnih par nedelja, pa mi se nečastivi još nije javio.

пре 8 часа, Isusovo magare рече

Možda i je al ne vidis jer si slijep..šuti gad je to nikad ne znas di je...

пре 8 часа, Ведран* рече

Па како да га види кад се сакрио у пилетину. :))
Сад кад га је прогутао мора да га сачека на другом крају, ако му се гледа. 12:smeha:

Уууууу.... ако то оњуши онда ће можда да осети

преисподњи воњ Геене

и неописиви задах Легиона

и злосмрадије које раздваја душу од тела

и видеће нечастивог

и повикаће иза гласа: Шта хоћеш од мене Ведране Таблетомане!? Дошао си амо да ме пре времена накљукаш?

и много га мољаше да га пусти да иде у оближње крдо тролова који пасијаху на форуму...

 

... ко је читао зна шта је било даље :)

а ако хоћете да наставим треба ми благослов неког од службених лица ;)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Muramasa рече

Sad sam opet sreo Ćiriličara i pitao sam za precizniji opis kakva ti je frizura. :)))

Ма шта њега питаш? Мислим да је после оног пива заборавио и с ким је седео.. 

Ово ти најпрецизније. :smeh1:

Fashion-Fail-Bad-Hair-Funny-Afro.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Знам да је ово ЖРУ и да је све могуће, ал може ли неко да ми објасни како се од архимандрита Никодима дошло до екстремне варијанте афро фризуре, да не листам целу тему? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Juanito рече

Знам да је ово ЖРУ и да је све могуће, ал може ли неко да ми објасни како се од архимандрита Никодима дошло до екстремне варијанте афро фризуре, да не листам целу тему? 

Лењиви Јуанито! Just_Cuz_19

"А ...Царство небеско с напором се осваја, и подвижници га задобијају." (Мт 11.12)

  • Оплаках :)) 1

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Juanito рече

Знам да је ово ЖРУ и да је све могуће, ал може ли неко да ми објасни како се од архимандрита Никодима дошло до екстремне варијанте афро фризуре, да не листам целу тему? 

Ови зликовци у конспиративном нападу хоће да ми упропасте и затворе тему! 

А аминистрација само аминује. 

Хоће и вашке да запате из овога афроа, само зато да би администрација извршила фумигацију. 

  • Хахаха 1

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Ведран* рече

Ови зликовци у конспиративном нападу хоће да ми упропасте и затворе тему! 

А аминистрација само аминује. 

Хоће и вашке да запате из овога афроа, само зато да би администрација извршила фумигацију. 

Evo ovim s aktom dokazao ono sto sam uvek tvrdio da si ti spijun i da radis za doticnog arhimandrita i da si ti samo jedan tockic u delu velike zavere protiv svega postojeceg. Znao sam da ces pre ili kasnije da se sam otkrijes. girl_smiley

 

"Лажно смирење је смирење које има потребу да се покаже. На првом месту, то је смирени изглед (кад кроз понашање и изглед глумимо смиреног човека). Као друго, то је коришћење "смирених" речи и фраза: човек говори о себи да је велики грешник и гори од свих, а ако га у реалности неко увреди он се одмах буни и врло ревносно брани своја права. Као треће, лажно смирење се показује у томе што човек понавља неке научене смирене фразе, рецимо изреке Светих о смирењу, сматрајући да он мисли тако искрено, док смисао тих изрека уопште не долази до његовог срца."

Схиархимандрит Авраам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Trifke рече

Evo ovim s aktom dokazao ono sto sam uvek tvrdio da si ti spijun i da radis za doticnog arhimandrita i da si ti samo jedan tockic u delu velike zavere protiv svega postojeceg. Znao sam da ces pre ili kasnije da se sam otkrijes. girl_smiley

Био је непажљив, оставио је отисак зуба на једној од тема, тако да сада знамо његов прави идентитет....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 4 months later...

Не знам за вас остале, али ја нисам био до сада упућен у најновија виђења код нашег Архимандрита. 

Па рекох себи, пошто сам се упознао с њима да и вас обавестим да не останете неупознати, необавештени и неупућени.

У најновијим сновиђењима можете читати о Џорџу Мајклу у уским фармеркама, о демону који се зове Смешко Масловић... и другом....

 

 

371403784_.png.90aaf944a46843364f4866a881425c17.png

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, ana čarnojević рече

@Ведран* Vedrane brate tako nam nedostajaste i ti i Arhimandrit. :aplauz:

Признај, ко је више? :))

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 53 минута, Ведран* рече

У најновијим сновиђењима можете читати о Џорџу Мајклу у уским фармеркама

 zanimljivo

 

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 54 минута, Ведран* рече

Не знам за вас остале, али ја нисам био до сада упућен у најновија виђења код нашег Архимандрита. 

Па рекох себи, пошто сам се упознао с њима да и вас обавестим да не останете неупознати, необавештени и неупућени.

У најновијим сновиђењима можете читати о Џорџу Мајклу у уским фармеркама, о демону који се зове Смешко Масловић... и другом....

 

 

371403784_.png.90aaf944a46843364f4866a881425c17.png

Smeško maslović  ???

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Ведран* рече

Признај, ко је више? :))

Džordž Majkl u uskim farmerkama, naravno :smeh1:

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...