Jump to content

АПСУРДИ СРБИЈЕ И НАС СРБА: Зашто рушимо, ниподаштавамо и омаловажавамо темеље Србије и српства?!

Оцени ову тему


Препоручена порука

On 6/18/2017 at 12:58, Никола Станковић рече

Тај систем је омогућио да данашње монархије буду и најуспешније земље на свету, а међу њима су: Норвешка, Шведска, Велика Британија, Данска, Аустралија, Канада, Јапан


Kakve su procene, koliko vekova treba NJKV da od Srbijice napravi civilizacijsko cudo kojem ce da zavide medju ostalima i Norveska, Svedska, Velika Britanija, Danska, Australija, Kanada i Japan, ne nuzno tim redom?

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 50
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 22 минута, Ћириличар рече

Када почнемо умјесто Пашића величати Јована Ристића, Слободана Јовановића, можда чак и Милана Стојадиновића, онолико колико, да простиш, оргазмирамо на четнике и партизане - можда бисмо и кренули напријед. И то мало квалитетних што смо имали не испоштовасмо како треба.

Ценим да огромна већина Срба појма нема ко су ти што помињеш... :)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 6/18/2017 at 15:01, GeniusAtWork рече

Само једна ствар ме интересује: који је то тачно механизам који ће омогућити монарху да спречи да вешти демагози дођу на власт?

Deep Royal - evolutivni algortimi AI. Tacan mehanizam je nepoznat, ali selekcijom je izabran optimalan. Skeptici ga zovu jos i Merlin...

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ал` стварно, ако озбиљно мисли да покуша да врати монархију ова "аргументација" је тотални промашај... :)

Ако није озбиљно, немој бре да губиш време и паре онда. Чему?

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Grizzly Adams рече

Ценим да огромна већина Срба појма нема ко су ти што помињеш... :)

Има фазон:"Слободан Јовановић? Фин човјек, увијек му се обрадујем кад га видим" јер је на 5000 динара које обична сиротиња види једном у 100 година :smeh1:

А у Недељнику су предзадња два броја била посвећена Стојадиновићу. Полако се пробијају њихови ликови :) 

Али ето, они би требали бити узори некаквог српског "либералног конзервативизма" који је прагматично окренут Западу, али никада отворено против Русије, антилијевичарски, који је родољубив али не националистички ( Шешељевог типа ), економски генерално либералан, а социјално конзервативан или либертаријански индиферентан према Лгтб џиџи миџи питањима... Мислим да би само такав покрет и могао довести до рестаурације монархије. Шешељ је ионако републиканац, Двери су обични клерофашисти, ДСС су лијевичари... А СПО је мућак због Драшковића, јер је Драшковић мућак.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 weeks later...
On 6/19/2017 at 22:01, drvce рече

Deep Royal - evolutivni algortimi AI. Tacan mehanizam je nepoznat, ali selekcijom je izabran optimalan. Skeptici ga zovu jos i Merlin...

U budućnosti države više neće voditi predsednici, nego...

http://www.b92.net/zivot/nauka.php?yyyy=2017&mm=07&dd=11&nav_id=1281651

Kapiram da ce sad da me integrisu u samo jezgro Krunskog Saveta! :O

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...