Jump to content

Сведочење библијског Стварања у свету код теолога и научника


о.Горан

Препоручена порука

  • Одговори 14k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Ведран*

    1372

  • Zoran Đurović

    1565

  • о.Горан

    1423

  • Bokisd

    1174

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

пре 25 минута, о.Горан рече

Ај не млати, то је хумор

Znam... još jedna od gomile stvari koje ne kontaš... :)

 

пре 13 минута, о.Горан рече

Мада си ти хумор сам по себи човече, адвокатишеш архинебулозу и трошиш своје време, а да ниси чак ни биолог :))...

Bar sam advokat... :)

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 38 минута, о.Горан рече

адвокатишеш архинебулозу и трошиш своје време, а да ниси чак ни биолог

Sad sam sezbunila. Ti si biolog?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 24 минута, Branka62 рече

Sad sam sezbunila. Ti si biolog?

On je neki veliki dr mr

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 14.2.2019. at 11:37, Просечан србенда рече

И ја сам помислио то али од шока сам остао без речи и нисам могао да одговарам :unbelieveble::dry::0222_shocked:

Проблем је што немаш појма теологију. Тада би разумео када нове јереси Оци упореде са неким старим. Јер су им премисе исте, али ако фирмуле нису, онда то у ваш мозак не улази. Копај земљу, немој да се бавиш стварима које не разумеш. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Paradoksologija рече

Glumatanje je jedna stvar, a uvredljivi izrazi druga. Šekspir ne samo da je ove druge obilato koistio, nego ih je dosta i stvorio, a mnoge sočne uvrede i psovke čiji je on tvorac se još uvek koriste. :)

Знао сам за то, али немам времена да пишем. Умберто Еко помиње Шекспирове псовке, ако и још један италијански аутор који је написао студију о псовки и увреди. Куте је барем Бахтина могла да прочита на Раблеа. Почећу нафталин да носим по џеповима да не бих саблажњавао наоколо... :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Zoran Đurović рече

Знао сам за то, али немам времена да пишем. Умберто Еко помиње Шекспирове псовке, ако и још један италијански аутор који је написао студију о псовки и увреди. Куте је барем Бахтина могла да прочита на Раблеа. Почећу нафталин да носим по џеповима да не бих саблажњавао наоколо... :D

Top lista Šekspirovih uvreda:

https://www.nosweatshakespeare.com/resources/shakespeare-insults/

 

Postoji i više generatora koji te za svaki klik počaste jednom sočnom Šekspirovom uvredom, recimo:

http://www.pangloss.com/seidel/Shaker/index.html?

:D

 

 

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Branka62 рече

Sad sam sezbunila. Ti si biolog?

Нисам, али за разлику од многих не-биолога овде који крајње неодговорно износе свој "став"( :))) без дубљег улажења у тему( благо речено, правилније је да кажемо да појма немају), ја сам пажљиво читао и слушао шта имају да кажу они који су докторирали биологију и на основу тога сам засновао свој став. Исто тако, за разлику од истих тих постављао сам овде мишљења оних који су компетентни, управо зато да се људи не би глибили у мочвари еволуционих лажи и демагогије. Сем тврдоглавих и бандоглавих, али то је њихов проблем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Zoran Đurović рече

Било би горе да је рекао да је теолог!

Ко ми каже :)):)):))...

Па ти си нас частио овде човече скоро сваки дан којекаквим имбецилизмима без имало штедње :))...

Али ово око пелагијанизма је врх врхова, то треба прогласити теолошким имбецилизмом деценије :)). И то без конкуренције.

Шекспир и Чанак не би могли заједно да те се напсују колико си глупости исписао овде :))....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Avocado рече

On je neki veliki dr mr

 

Па зна се ко овде стално прича како је "др" :)).

Човече, па ви сте махери за аутоголове, права је бања имати вас за опоненте :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Zoran Đurović рече

После ме питају зашто их зовем Сведок скверни...

Кад видим шта избацују у последње време схватам што их зовеш тако, а пре сам се чудио.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 24 минута, о.Горан рече

Па зна се ко овде стално прича како је "др" :)).

Pa on i jeste doktorirao pa moze to i da prica... ne fantazira o svojim kvalifikacijama kao ti.

 

Цитат

Човече, па ви сте махери за аутоголове, права је бања имати вас за опоненте :smeh1:

Brašno.

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...