Jump to content

Сведочење библијског Стварања у свету код теолога и научника


о.Горан

Препоручена порука

  • Одговори 14k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Ведран*

    1372

  • Zoran Đurović

    1565

  • о.Горан

    1423

  • Bokisd

    1174

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

пре 5 минута, Плаво Небо рече

Да ли би ти сматрао да те неко вређа ако ти уместо ''атеисто'', каже да си ''безбожник''?

Ne.

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Плаво Небо рече

Онда држи предавања својим присталицама.

Nemam svoje pristalice... :D

(ne razumem ni korišćenje reči "onda"... tj. ne znam kakve tvoja sugestija da držim predavanja nekim pristalicama ima veze sa prethodnim pitanjem i mojim odgovorom?)

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, о.Горан рече

Ја поставио тај текст на нет, а "нисам знао" за исти :)).

Сваком новом поруком превазилазите себе :)).

Написао сам чини ми се, нисам тврдио.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 26 минута, Плаво Небо рече

Да ли би ти сматрао да те неко вређа ако ти уместо ''атеисто'', каже да си ''безбожник''?

Ти си неки непрепознати талибан? Фали ти интроспекција? Да ли си толики кретен да се играш са идејама Неше Илића, који је мој кућни пријатељ, и овде испаљујеш перверзне пароле? Покриј се ушима, ради 10 година на себи и онда се јави. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, Avocado рече

 

ne znam kakve tvoja sugestija da držim predavanja nekim pristalicama ima veze sa prethodnim pitanjem i mojim odgovorom

Сачекај једно милион година па ће ти се само рећи :))) Еволуираће ''мисао'' из ничега у нешто, ваљда.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, Avocado рече

Nemam svoje pristalice... :D

(ne razumem ni korišćenje reči "onda"... tj. ne znam kakve tvoja sugestija da držim predavanja nekim pristalicama ima veze sa prethodnim pitanjem i mojim odgovorom?)

On ti kaze da si grešnik covjek, nisi kao on koji posti i daje 10-tak od svoje imovine, te kao takav ne treba da drzis predavanja njima koji nisu kao ti, nego onda ih drzi svojim grešnicima istomišljenicima. :)

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Плаво Небо рече

Сачекај једно милион година па ће ти се само рећи :))) Еволуираће ''мисао'' из ничега у нешто, ваљда.

Umeš li ti da objasniš išta što napišeš?

Ovaj ume da pruži bar neki smisleni odgovor:

https://www.cleverbot.com/

Kod tebe su omašili neke algoritme...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Zoran Đurović рече

Ти си неки непрепознати талибан? Фали ти интроспекција? Да ли си толики кретен да се играш са идејама Неше Илића, који је мој кућни пријатељ, и овде испаљујеш перверзне пароле? Покриј се ушима, ради 10 година на себи и онда се јави. 

Тек на теби нећу да трошим речи. Када немаш аргументе онда кренеш да вређаш и да псујеш. Ццц. И ти треба да дајеш пример..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Avocado рече

Umeš li ti da objasniš išta što napišeš?

Ovaj ume da pruži bar neki smisleni odgovor:

https://www.cleverbot.com/

Kod tebe su omašili neke algoritme...

Дечко, ти си залутао на овој теми.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Плаво Небо рече

Дечко, ти си залутао на овој теми.

Dečko, ti si zalutao na ovoj planeti...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Плаво Небо рече

Тек на теби нећу да трошим речи. Када немаш аргументе онда кренеш да вређаш и да псујеш. Ццц. И ти треба да дајеш пример..

Ти си, дечко, прс'о као бас. Ја сам стари поп. Препознајем вас на километар.  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Justin Waters рече

On ti kaze da si grešnik covjek, nisi kao on koji posti i daje 10-tak od svoje imovine, te kao takav ne treba da drzis predavanja njima koji nisu kao ti, nego onda ih drzi svojim grešnicima istomišljenicima. :)

Чекај, није ми јасно @Zoran Đurović зашто си се ти осетио прозваним када сам овог овде питао за безбожништво и атеизам?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 31 минута, Плаво Небо рече

Онда држи предавања својим присталицама.

А главни "апостол" му је један који стално галами и пише простаклуке у недостатку памети и основног образовања. Шта ће човек, компензира... Е сад, не морам да кажем ко је тај јер се увек сам јави :)).

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...