Jump to content

Сведочење библијског Стварања у свету код теолога и научника


о.Горан

Препоручена порука

  • Одговори 14k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Ведран*

    1372

  • Zoran Đurović

    1565

  • о.Горан

    1423

  • Bokisd

    1174

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

пре 18 часа, Volim_Sina_Bozjeg рече

Šta ti znaš o ratovanju...

А шта па ти знаш шта ја знам о ратовању. Која небулоза, мада очекивана од тебе...Право питање за тебе је зашто потуљено саучествујеш у лагању овог народа овде еволуционим лажима.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, о.Горан рече

Пошто је теби до замлаћивања губи време сам са собом пријатељу. 

Попе за гексе ми ниси одговорио. 

:0212_rolleyes:

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Zoran Đurović рече

Немој диносаурусе да помињеш, да нам не стресираш попа!:)))

Пази, питање о диносаурисима је имбецилно, зато и не постоји одговор. Добро, твоји ставови су углавном и имбецилни тако да ништа ново са тим питањем, потпуно је очекивано. Неочекивано би било да си поставио паметно питање :smeh1:... Или да си написао паметну мисао:))...

То би било као кад би питали зашто је Бог створио птице, октоподе или авокадо. 

Него, зашто ти лажеш себе и овај народ овде месецима, зашто адвокатишеш еволуционим лажима кад се не разумеш уопште у ту тематику? Која ти је мотивација, сем примитивне сујете наравно.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Уопштено, ти што "све знају" нам дођоше главе. Ако си добар нпр. у патрологији или литургици, држи се тога, не износи ставове о другим доменима теологије док се потпуно не утврдиш. Сећам се кад сам причао са једним информатичарем око неког универзалног кертриџа за не знам коју беше марку инк-џет штампача па он рече "чим је то универзално тј. за све, то није ни за шта".

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, о.Горан рече

Нити ћу.

:unbelieveble:

Па ти мене не волиш!!

:cmizdrenje:

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, о.Горан рече

зашто је Бог створио птице, октоподе или авокадо. 

Авокада је направио да се згњечи :))

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Ведран* рече

:unbelieveble:

Па ти мене не волиш!!

:cmizdrenje:

Напротив, баш зато што те волим. Зар није боље да будеш плодна, а не неплодна смоква, сећаш се како је прошла код Исуса неплодна смоква. Зар није боље да будеш плодна смоква к`о ова:

smokva.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 32 минута, Ведран* рече

Авокада је направио да се згњечи :))

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 31 минута, о.Горан рече

Тако је, видиш како можемо да се сложимо, и ја сам овог овде згњечио  :smeh1:...

Ajd svoje homoerotične fantazije usmeravaj prema nekom drugom... nisam u tom fazonu...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 49 минута, Avocado рече

Ajd svoje homoerotične fantazije usmeravaj prema nekom drugom... nisam u tom fazonu...

Ај не млати, то је хумор за Ведрана ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...