Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

пре 1 минут, Аурор рече

Tvrdnja je rasistička ako kažeš da je neko ovakav ili onakav samo zato što je ove ili one rase, ja tako gledam...

Rasistički je reći da je neka rasa zlo.

Ok, hvala na razjašnjenju... još jednom se izvinjavam... nije bilo namerno, tako si formulisao rečenicu da sam pomislio da iznosiš onakav stav...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

пре 9 минута, Аурор рече

Tvrdnja je rasistička ako kažeš da je neko ovakav ili onakav samo zato što je ove ili one rase, ja tako gledam...

Rasistički je reći da je neka rasa zlo.

Podsetili su me na onog lika što je deportovan, a isto pokazivao srednji prst onako.

A ako pokazuješ srednji prst na Mt. Rushmore, znači da prezireš te vrednosti, tu zemlju... Verovatno si tamo ispod radara (verovatno prezireš i zakone te zemlje), a možda i nešto muljaš.

Pretpostavka je majka zajeba...

I otac nacizma :)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Аурор рече

Ovo ne mislim, niti sam rekao, ovo su nacisti tvrdili... To oko te "internacionalne jevrejske zavere", i to ne samo komunističke.

Ево подсети се шта си писао на овој теми: 

Ако више не мислиш то што си тамо писао, није фрка, сви ми мењамо мишљења. Ал писао си о јеврјеској завери, нико није будала.

И да, шта би са свим оним осталим што сам писао? Нестало? Чек да подсетим...

пре 4 часа, RYLAH рече

Ови _____________ су криминалци и силоватљи и где год да оду, силују и баве се криминалом.

Ови _____________ су инфериорни у односу на нас.

Ми ______________ смо инфериорнији у односу на ___________.

Ови _____________ су Оркови.

Ови (Јевреји) су сами криви јер их је један психопата замрзео, јер су правили много зла.

Ово је све расизам. Ако ћеш и за ово задње да тврдиш да ниси писао, ено ти опет ове теме на којој си све то писао. И набрајао колико је Јевреја било међу конунистима, и да их социјал-демократа Хитлер није мрзео пре 1919. године и још милијарду дрих ствари.

Има нас који памтимо и можемо и да подсетимо у случају потребе.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

пре 2 часа, Juanito рече

И да, нико не сме на такво неваспитање да реагује "нелегалним" нити за такве ствари постоји оправдање. 

Црна хроника те демантује. Има пуно типова који смеју. А и они који не смеју ће пре или касније смети, ако упорно практикујеш своју слободу говора над њима.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, RYLAH рече

Ал писао си о јеврјеској завери, 

To uopšte nisu iste stvari.

Pričao sam o komunistima u Bavarskoj odmah po završetku WW1 i njihovom pokušaju nasilnog puča i da je A.H. verovatno tada zbog toga počeo da ih mrzi. To je lokalni događaj. Nisam pričao kao ovaj uopšte, njima je to bila samo manifestacija šire, internacionalne (ne samo komunističke) zavere.

пре 11 минута, RYLAH рече

И да, шта би са свим оним осталим што сам писао? Нестало? Чек да подсетим...

Mrzelo me je da adresiram sve te spinove i polu-informacije... Prvo, nisam rekao nikad da je neko inferioran ili superioran, govorio sam o superiornim kulturama. Vama je to=nacizam confused1

O "Orkovima" neću da vodim sedmi put istu diskusiju, pogotovo dok ništa ne znate o islamu, a ono isto nisam rekao onako. Generalno - naopaka lista navodnih "rasističkih stavki".

пре 22 минута, RYLAH рече

И набрајао колико је Јевреја било међу конунистима

Pa pogledaj to malo... Onda u Bavarskoj retko ko nije bio od tih glavnih. I jel to sad rasizam? Možeš i da proveruš.

Dao sam moguće objašnjenje zašto su ih ovi mrzeli, nisam rekao ni da je opravdano mrzeti ceo narod zbog par pojedinaca, jer to ne mislim. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, -Владимир- рече

 

Црна хроника те демантује. Има пуно типова који смеју. А и они који не смеју ће пре или касније смети, ако упорно практикујеш своју слободу говора над њима.

 

Пар година после бомбардовања друг био у Америци. И био на једној утакмици, не сећам се да л' је био бејзбол или рагби. Кад је пре почетка интонирана химна, уопште није хтео да устане. И не да нико није реаговао, него га нису ни приметили.

:) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 минута, -Владимир- рече

 

Црна хроника те демантује. Има пуно типова који смеју. А и они који не смеју ће пре или касније смети, ако упорно практикујеш своју слободу говора над њима.

Против насиља се мора борити. Наравно да ће неко увек покушавти да угрози слободу говора и остале слободе људи, али то не значи да треба да их се одрекнемо и правимо тоталитарне државе које ће да депортују неваспитане. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Барем буди истрајан кад нешто почнеш. Немој да стајеш на пола кад год неко то означи оним што јесте, па после опет кренеш нешто слично, и опет се чудиш што сви мисле о твојим ставовима оно што јесу.

Ако ништа друго, што отворенији буееш, лакше ћеш да видиш те ставове у целости, и да ли ти одговарају или не.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Што се "поштовања симбола" тиче, има пуно људи у САД који су "патриотски" настројени и воле те ствари, али исто тако има и оних које за то није брига, чак се и отворено ругају застави, химни, прецедницима итд. И то се подразумева код њих да је нормално. Не значи сад да ће неки Џек Реднек да те подржава у томе, вероватно ће да те "погледа попреко", али ти не може ништа.

Чини ми се да је недавно Хилари Клинтон предлагала неки нови закон који би кажњавао те ствари, али је то наравно одбијено као неуставно.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Juanito рече

Аурор: "Ако је кокаин дрога, онда сам ја наркоман."

Kradeš... kradeš...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Juanito рече

Јок брате, него телепатија. :)

Možda ti jesi tele ali ja nisam! 

Nismo došli ovde da se vređamo!

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...