Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

пре 2 минута, cloudking рече

Jbg, znas sta se kaze "male ruke, mali...?" a kad je mali, onda mora nekako da se produzi... gigantske zgrade i skupa kola vremenom dosade i covek pozeli nesto vece...

To dobro objašnjava zašto nemam potrebu za tim :)

(Ovo Ameri zovu humblebrag)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

Управо сада, Аурор рече

To dobro objašnjava zašto nemam potrebu za tim :)

(Ovo Ameri zovu humblebrag)

nema nista "humble" u trampovom "bragingu" ;)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 41 минута, cloudking рече

Inace istim tim izvidjacima je ispricao pricu o nekom bogatasu (prica je bez poente inace) koji je prodao sve sto ima, kupio jahtu i- radio "neke stvari... ja necu da vam kazem koje su to stvari jer ste vi jos decaci ali vi vrlo dobro znate koje stvari (smeh)) ... mala napomena, izvidjace cine decaci stariji od 12 godina ;)

 

#TradicionalneVrednosti

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Treba da ga pozovemo da dođe u Srbiju jer smo mi jedina zemlja u svetu u kojoj je narod navijao za njega protiv ono satanističke kučke kilari.Nije odavno kaubojski predsednik bio u Srbiji.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Кратос рече

Treba da ga pozovemo da dođe u Srbiju jer smo mi jedina zemlja u svetu u kojoj je narod navijao za njega protiv ono satanističke kučke kilari.Nije odavno kaubojski predsednik bio u Srbiji.

Na velikoj mapi stvari i za njega kao predsednika, Srbija uopšte i ne postoji.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Аурор рече

Na velikoj mapi stvari i za njega kao predsednika, Srbija uopšte i ne postoji.

Jes ne postoji a šalje Pensa u CG i generale kod Vučka.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Аурор рече

Da ju je uhapsio, ne bismo mogli ovde da živimo od izjednačavanja sa Hitlerom.

 

Drugim recima ne mozes da uhapsis nekog samo na osnovu toga sto su lagao, mora da imas  i neki konkretan dokaz... jbg... :D

 

Inace, poredjenja Trampa i Hitlera su glupa... njih dvojica bi jednio mogli da se porede da je Hitler nekada hteo da gleda kroz prozor svlacionice hitlerjugendovki pa se popeo na dud pored svlacionice a onda sa tog duda pao i jako, jako udario glavu od cega se do kraja zivota nije potpuno oporavio... tek tada bi poredjenja mogla da budu kolko tolko adekvatna... ali posto se to nije desilo, osudujem bilo koje poredjenje  izmedju ove dve licnosti.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, cloudking рече

Inace, poredjenja Trampa i Hitlera su glupa... njih dvojica bi jednio mogli da se porede da je Hitler nekada hteo da gleda kroz prozor svlacionice hitlerjugendovki pa se popeo na dud pored svlacionice a onda sa tog duda pao i jako, jako udario glavu od cega se do kraja zivota nije potpuno oporavio... tek tada bi poredjenja mogla da budu kolko tolko adekvatna... ali posto se to nije desilo, osudujem bilo koje poredjenje  izmedju ove dve licnosti.

Tramp voli Poljsku, Hića ne, još jedna razlika...

Hići je bila grozni produkt Versaja.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Аурор рече

Tramp voli Poljsku, Hića ne, još jedna razlika...

Hići je bila grozni produkt Versaja.

 

Takodje, Hica je morao da pocne da ubija ljude da bi ljudi skontali kakav je zapravo rasista... Tramp ne mora :D... jos jedna razlika

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, cloudking рече

 

Takodje, Hica je morao da pocne da ubija ljude da bi ljudi skontali kakav je zapravo rasista... Tramp ne mora :D... jos jedna razlika

Ja mislim da je Hića uspeo da dođe na vlast zato što ga niko nije provalio i na vreme uporedio sa Hitlerom! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Dobro, to je to sto se tice aktuelnih desavanja... @Аурор od tebe nisam dobio komentare niti odgovore na pojedina pitanja, ali tо se i ocekivalo... idemo dalje, jedva cekam sta cu sutra novo da postavim :)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...