Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

пре 6 часа, Lady Godiva рече

Мислим нити је free, нити је smart.

Бен Акиба осуо паљбу :smeh1:

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 2/28/2018 at 15:42, Grizzly Adams рече

Шта ли су се људи уватили за НРА...

Они никакве везе са овим немају. НРА има милионе чланова, обучава људе да буду одговорни и озбиљни са оружјем.

Машала! Од кад су кренули да без икаквог разлога нападају НРА, организација за месец дана добила 500,000 нових чланова... :)

https://thegoldwater.com/news/19792-NRA-Gains-500-000-Members-in-a-Month

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Počeo je tiho, ali se zahuhtao i koliko sam razumeo, sveo je krivicu na bezbednosne strukture koje nisu reagovale na znake kod onih poremećenih osoba koje su izvršile masovna ubistva.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Milan Nikolic рече

Počeo je tiho, ali se zahuhtao i koliko sam razumeo, sveo je krivicu na bezbednosne strukture koje nisu reagovale na znake kod onih poremećenih osoba koje su izvršile masovna ubistva.

Кривица јесте на полицији, јер је тај био познат полицији и пријављен више пута. 100% су одговорни за овај последњи, а и неке претходне.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И шта рекосмо за Северну Кореју... :)

 

President Trump will accept an invitation by North Korean dictator Kim Jong Un to meet, the White House confirmed Thursday night, in a dramatic development after months of sabre-rattling between the two world leaders.

Kim extended the invitation and the president agreed that the two would meet by May, South Korean National Security Adviser Chung Eui-yong announced at the White House.

"Kim Jong Un talked about denuclearization with the South Korean Representatives, not just a freeze," Trump tweeted. "Also, no missile testing by North Korea during this period of time. Great progress being made but sanctions will remain until an agreement is reached. Meeting being planned!"

http://www.foxnews.com/politics/2018/03/08/trump-will-accept-kim-jong-uns-invitation-to-meet-white-house-says.html

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 2/28/2018 at 21:36, Grizzly Adams рече

Особе које нису способне да буду одговорне за своје поступке не треба да имају право да управљају возилом, авионом или било шта друго

A drzavom? :D

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 2/28/2018 at 21:42, Grizzly Adams рече

Шта ли су се људи уватили за НРА...

Они никакве везе са овим немају. НРА има милионе чланова, обучава људе да буду одговорни и озбиљни са оружјем.

NRA je biznis. Biznis za prodaju i distribuciju oruzja i aksesoara. Biznis koji je u Americi izuzetno unosan i niko ko je propadnik vrha te orgazniacije nije lud da dozvoli da se ukine takav lukrativni biznis... zabole njih cvetko i za bezbednost i za odgovornost. Samo cist racun duga ljubav... djenge bato :D Libertarijanizam works!

 

 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Grizzly Adams рече

И шта рекосмо за Северну Кореју... :)

Cekaj malo... tek treba da razgovaraju... A njih dvojica  u prostoriji, u "razgovoru", to ne moz na dobro da izadje.

Kao da dva klinca zatvoris  u kupatilo dok se ne pomire... :D

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Grizzly Adams рече

И шта рекосмо за Северну Кореју... :)

 

"Dr Milojko - Dve Koreje su države istog naroda, koji je nesrećno podeljen. Logično je da im je najvažniji cilj ujedinjenje, time bi se dobila moćna država, skoro kao Japan. Nažalost, to ne odgovara ni jednoj sili. Ameri gube razlog da krstare flotama i brane saveznike (J. Koreju i Japan), Japanci dobijaju veliku konkurenciju, a u Koreji nisu baš omiljeni. Kina i Rusija ne dobijaju ništa, osim što Ameri gube razlog za vojno petljanje u njihovoj blizini. S. Koreja bi odustala od ispraznog nuklearnog šepurenja i u zajedničkoj državi pošla bi putem prosperiteta. Biće otpora sa svih strana."

  • Свиђа ми се 1

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Благовесник рече

"Dr Milojko - Dve Koreje su države istog naroda, koji je nesrećno podeljen. Logično je da im je najvažniji cilj ujedinjenje, time bi se dobila moćna država, skoro kao Japan.

Nije baš tako... ako bi se ujedinile tako što Severna Koreja "pojede" Južnu, ne bi se dobila "moćna država, skoro kao Japan", već bi se samo udvostručili jad, beda i odsustvo svih sloboda na korejskom poluostrvu...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Avocado рече

Nije baš tako... ako bi se ujedinile tako što Severna Koreja "pojede" Južnu, ne bi se dobila "moćna država, skoro kao Japan", već bi se samo udvostručili jad, beda i odsustvo svih sloboda na korejskom poluostrvu...

Срећом, Буцко Џонг Ун изгледа није будала нити лудак ( макар не толики ) па да то спроводи.

Али на страну привреда ако би се ујединили. Замисли ти само државу са привредом која може парирати Јапану и која има нуклеарни арсенал ( који ће моћи нормално развити и унаприједити са добро привредом Југа )...

Навијао бих за њих из свег срца :D

Јапан почне опет неке своје самурајске фазоне? Нуклеарке бато.

Кина помисли како би било кул почистити мало у дворишту? Добро.. њих можда ни нуклеарке не могу одвратити с обзиром да имају народа за бацање... 

Најбоље би онда Кореји било да пређе у неутрални статус, са гаранцијом свих страна.  Било би...

пре 5 часа, cloudking рече

NRA je biznis. Biznis za prodaju i distribuciju oruzja i aksesoara. Biznis koji je u Americi izuzetno unosan i niko ko je propadnik vrha te orgazniacije nije lud da dozvoli da se ukine takav lukrativni biznis... zabole njih cvetko i za bezbednost i za odgovornost.

Само када би дозволили да се спроведу нормалне контроле при куповини и не би било толико проблема...

Са друге стране види се да руше стереотипе да су пушке "мушка посла". Ђе им је хвала за прогресивност? :D Ем не дискриминишу жене, ем желе да их "empower"-ују против свих могућих опасности. Не може једнакије од тога :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, cloudking рече

NRA je biznis. Biznis za prodaju i distribuciju oruzja i aksesoara. Biznis koji je u Americi izuzetno unosan i niko ko je propadnik vrha te orgazniacije nije lud da dozvoli da se ukine takav lukrativni biznis... zabole njih cvetko i za bezbednost i za odgovornost. Samo cist racun duga ljubav... djenge bato :D Libertarijanizam works!

То ти је потпуно погрешно. Ал тако је кад се образујеш код овог ћоравог... :)

НРА је непрофитна организација. Они су више нешто као "клуб" који се прво бори за очување другог амандмана, организује обуку чланова и помаже људима на разне друге начине. Нису бизнис.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...