Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

пре 25 минута, Grizzly Adams рече

Па квалификуј. Ево ја ти обећавам да ако се испостави да је Аурор нациста, расиста или било шта слично биће банован са форума заувек. И ја ћу прекинути са њим сваки контакт во вјеки вјеков.

Ma meni uopšte nije cilj niti interes njegovo banovanje sa foruma zbog sadržaja kojeg iznosi... ja sam tu za malo više hard-core slobodu izražavanja... on ima prava da iznosi rasističke bljuvotine.... ja imam prava da ih nazovem rasističkim bljuvostinama i obrazložim zašto su to rasističke bljuvotine tako da racionalni ljudi mogu to da skapiraju... ako ja ne umem da obrazložim zašto je to problematično i zašto je to pogled na svet kojeg dobri i pametni ljudi ne bi trebalo da usvoje, onda je to moj fail, a ne njegov.

Ono što je veći problem... i što izaziva "ostrašćenost" i "nervozu" koju pominješ (mada su to malo prejake kvalifikacije za realno stanje) je to što on uporno troluje... navuče ljude na ozbiljnu diskusiju, da izgube vreme objašnjavajući mu nešto i onda se samo izmakne uz neki parćanski hitac, poput ovih:

 

пре 21 часа, Аурор рече

Da promeniš nick u GeniusNotReallyAtWork ;)

 

пре 48 минута, Аурор рече

To je potpuno tačno, možeš da kažeš šta hoćeš...

 

пре 2 часа, Аурор рече

Ok, neka bude...

 

пре 2 часа, Аурор рече

Grešiš ovde, friend.

 

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, cloudking рече

I nacisti su cvrsto i najiskrenije verovali da su njihove ideje bile najbolje. A znas sta kazu za misljenja, da su ko gujsce, svako ima svoje...

Само што имамо разум па можемо да размислимо и укапирамо да ли је нешто добро или не.

Има пуно људи који су у то време писали о опасности тих (национал) социјалистичких идеја и до чега ће довести, па су им се људи ругали како "претерују" и "ето видиш да су Немачка и СССР нормалне земље где се добро живи". После се испоставило да нису претеривали, него описивали логичне последице идеја. Које тада још нису биле видљиве па су свима деловале "невероватно".

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Аурор рече

Pa kako onda znaš da sam žrtva propagande, ako ništa ne znaš o ličnosti koju to učenje smatra uzornom?

Pa i ti smatras uzrnom licnost koja je isibala neke jadne prodavce... naravno danas znamo da su oni bili neki zlikovci a zapravo su bili ljudi koji hteli da zarade koji dinar najverovatnije...

No nebitno to, jel znas da postoji struja koja cvrsto veruje da iza ISISa stoji mosad, da je sve to njihova rezija. Jedan od glavnih ukazatelja je to sto svi znamo da su islamu najveci naprijatelji jevreji, nije li sumnjivo da muslimanski religijski pokret uopste ne targetura jevreje nego im bas nesto zapadni svet odjednom trn u oku? Sta bi taj muhamed rekao svojim danasnjim borcima? Napadajte ameriku ili napadajte izrael? 

Problem je sto iza isisa vidis verski motivaciju i zato si zrtva propagande jer je motivacija iza isisa cisto politicka.

Ps.ja ne verujem u te teorije zavere, samo pricam sta sam cuo...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, cloudking рече

Sto bi me boleo cvetko kakav je bio muhamed?

Зато што је он и његов живот узор у исламу. Сваки муслиман је дужан да следи Мухамеда као "савршен пример" како верник треба да живи.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Grizzly Adams рече

Зато што је он и његов живот узор у исламу. Сваки муслиман је дужан да следи Мухамеда као "савршен пример" како верник треба да живи.

Kao sto pitah, a muhamed bi danas pre napao zapadni svet nego izrael?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Avocado рече

on ima prava da iznosi rasističke bljuvotine....

На овом форуму нико нема то право. Сви расисти, нацисти и слични нису добродошли и биће удаљени.

Бар док је ова екипа на власти.

пре 11 минута, Avocado рече

Ono što je veći problem... i što izaziva "ostrašćenost" i "nervozu" koju pominješ (mada su to malo prejake kvalifikacije za realno stanje) je to što on uporno troluje... navuče ljude na ozbiljnu diskusiju, da izgube vreme objašnjavajući mu nešto i onda se samo izmakne uz neki lakonski parćanski hitac, poput ovih:

То је друга ствар. Свако треба да одлучи да ли ће да се упушта у неку врсту разговора.

Ја сам приметио острашћеност према неким идејама, без обзира ко их износи.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, cloudking рече

No nebitno to, jel znas da postoji struja koja cvrsto veruje da iza ISISa stoji mosad, da je sve to njihova rezija

Znam, čuo sam... Rupa u teoriji je što se između teritorija ISIS i Izraela nalazi cela država Jordan koja ratuje sa ISIS.

A Izraelce napadaju Hamas i Hezbolah, neke druge grupe koje nisu motivisane religijom. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Grizzly Adams рече

Не разумем...

Ukratko, danasnji isis se uopste ne ponasa po islamskim nacinima. Pravi islamski ekstremisti bi ako vode religijski rat, pre napadali jevreje nego zapadnjake.

Zato mozda, ali samo mozda, isis nije religijska tvorevina nego politicka...ali ta ideja na zalost izbacuje religijske motive iz sukoba sto napadanje cele jedne religije poprilicno otezava i altrajtovci (ili neonacisti, ne znam vise kako se zovu) ne bi imali sta da rade po ceo dan po internetima..

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

U pravu je claudking,taj isis i jeste judeo-amerikanska tvorevina.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, cloudking рече

Ukratko, danasnji isis se uopste ne ponasa po islamskim nacinima. Pravi islamski ekstremisti bi ako vode religijski rat, pre napadali jevreje nego zapadnjake.

Zato mozda, ali samo mozda, isis nije religijska tvorevina nego politicka...ali ta ideja na zalost izbacuje religijske motive iz sukoba sto napadanje cele jedne religije poprilicno otezava i altrajtovci (ili neonacisti, ne znam vise kako se zovu) ne bi imali sta da rade po ceo dan po internetima..

Ма шта ме брига за ИСИС и те политичке игре... То није овде тема.

Овде се ради о теократији и исламском закону, шеријату. Ислам не садржи само идеје о Богу, молитви, посту и сл. Него садржи и читаво тоталитарно друштвено уређење, политичку идеологију. Која, на пример, прописује смртну казну за верника који напусти ислам. Или тешке телесне казне за преступе попут секса ван брака и сл. Смрт за онога ко увреди Мухамеда или нацрта његову карикатуру.

Није ми јасно како ви атеисти нисте ужаснути тим стварима, него се још буните кад их неко критикује...

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Grizzly Adams рече

Ма шта ме брига за ИСИС и те политичке игре... То није овде тема.

Овде се ради о теократији и исламском закону, шеријату. Ислам не садржи само идеје о Богу, молитви, посту и сл. Него садржи и читаво тоталитарно друштвено уређење, политичку идеологију. Која, на пример, прописује смртну казну за верника који напусти ислам. Или тешке телесне казне за преступе попут секса ван брака и сл. Смрт за онога ко увреди Мухамеда или нацрта његову карикатуру.

Није ми јасно како ви атеисти нисте ужаснути тим стварима, него се још буните кад их неко критикује...

Apsolutno sam užasnut tim idejama i ne bunim se kad ih neko kritikuje... verujem da isto važi i za oblačića... mi se bunimo oko nečeg drugog...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 30 минута, Grizzly Adams рече

Ма шта ме брига за ИСИС и те политичке игре... То није овде тема.

Овде се ради о теократији и исламском закону, шеријату. Ислам не садржи само идеје о Богу, молитви, посту и сл. Него садржи и читаво тоталитарно друштвено уређење, политичку идеологију. Која, на пример, прописује смртну казну за верника који напусти ислам. Или тешке телесне казне за преступе попут секса ван брака и сл. Смрт за онога ко увреди Мухамеда или нацрта његову карикатуру.

Није ми јасно како ви атеисти нисте ужаснути тим стварима, него се још буните кад их неко критикује...

Plasite mecku s rešeto sto bi reko moj deda. Nema nikakve sanse da ni sada ni za sto godina serijat bude uveden igde na zapadnom svetu... tu je paralala sa nacizmom, ako ne reagujemo "jevreji ce nas sve unistiti", nit bi jevreji sve unistili nit ce serijat da zavlada u Oklahomi...

Uzasnut sam kako nisam ali ja sam za slobode njihova zemlja njihova stvar. Kom se ne svidja neka ide...ali prc! Slobodarci im ne daju da udju u njihive zemlje. Zasto? Pa zavladace serijat u Oklahomi :)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...