Jump to content

Наше фотографије дана (не учитавајте туђе са нета већ своје)

Оцени ову тему


Препоручена порука

DSC00001.thumb.JPG.e14522282a2c003da744831704a265b2.JPG

Ове године је заиста пуно имена за помен на проскомидијама. И свако би требало поменути...

Слава Богу за све.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

DSC00180.thumb.JPG.7bc8998e0934c08c2eb7595aaac10fae.JPG

DSC00181.thumb.JPG.f4edf1faff54ca391d2c02e716d322c1.JPG

DSC00182.thumb.JPG.927321094dc33f50afb03e05090b92cb.JPG

DSC00183.thumb.JPG.2bbea0ee59d8aae3a46eb8c1e5df511e.JPG

DSC00184.thumb.JPG.a4a33d0d74590b23ec2e61664eb9f1ec.JPG

DSC00187.thumb.JPG.5661901561bbf2bc80ada7bf817d4e78.JPG

 

DSC00185.JPG

DSC00186.JPG

Ретко ко данас улази у велики водопад Рипаљка у току лета.

А још ређе у току зиме када је залеђен. ;)

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, PredragVId рече

DSC00180.thumb.JPG.7bc8998e0934c08c2eb7595aaac10fae.JPG

DSC00181.thumb.JPG.f4edf1faff54ca391d2c02e716d322c1.JPG

DSC00182.thumb.JPG.927321094dc33f50afb03e05090b92cb.JPG

DSC00183.thumb.JPG.2bbea0ee59d8aae3a46eb8c1e5df511e.JPG

DSC00184.thumb.JPG.a4a33d0d74590b23ec2e61664eb9f1ec.JPG

DSC00187.thumb.JPG.5661901561bbf2bc80ada7bf817d4e78.JPG

 

DSC00185.JPG

DSC00186.JPG

Ретко ко данас улази у велики водопад Рипаљка у току лета.

А још ређе у току зиме када је залеђен. ;)

 

Је ли, а је ли може неки камен одозго да падне, да га вода скотрља кад је јачи слив ;) И је ли хладна вода?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Плаво Небо рече

Је ли, а је ли може неки камен одозго да падне, да га вода скотрља кад је јачи слив ;) И је ли хладна вода?

Podseća me po malo na one svetogorce sa Karulje.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

116484927_3473875222645735_7626579282790602228_o.jpg?_nc_cat=100&_nc_sid=0be424&_nc_ohc=LX4IFHvJnA4AX9EVY-j&_nc_ht=scontent.fbeg4-1.fna&_nc_tp=6&oh=db2154114a51d0a137427d7f2b43efe1&oe=5F472AB2

110317221_3458035020896422_5926554539205262275_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=e007fa&_nc_ohc=IiilD5iEKDoAX8unTFX&_nc_ht=scontent.fbeg4-1.fna&oh=b886ea56cd00f8f25d4bcff59656c84b&oe=5F49055A

111607883_3458235967542994_8864900192133610643_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=e007fa&_nc_ohc=BtoHyLRaz1IAX9BLM7u&_nc_ht=scontent.fbeg4-1.fna&oh=b425616a45304fdc81da3382584fa1f3&oe=5F45DEDF

108166649_3425012447532013_4022156864413566118_o.jpg?_nc_cat=111&_nc_sid=0be424&_nc_ohc=6soukwYru38AX-YLQZT&_nc_ht=scontent.fbeg4-1.fna&_nc_tp=7&oh=8c0f28298224d192e55cfdcd23c6d67e&oe=5F487AC2

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Дуња рече

Snajka, jel?

Tuđim se perjem kitiš, m?

angry daffy duck GIF by Looney Tunes

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...