Jump to content

Наше фотографије дана (не учитавајте туђе са нета већ своје)

Оцени ову тему


Препоручена порука

Јако невреме је синоћ захватило Блаце. Ветар је чупао и ломио стабла, скидао црепове са кровова, одлетео је кров Дома здравља, многи објекти су оштећени, баште су претрпеле велику штету, као и њиве под кукурузом. Оштећени су засади шљива, при чему су неки готово ишчупани из земље. У општини је проглашено ванредно стање. 

Сликао сам улаз у згради где живим, као и део блачког поља, где је ветар поломио или ишчупао велики број топола. Старији мештани не памте овакво невреме у Блацу. 

Више на: 

https://www.blaceinfopress.rs/najnovije-vesti/vanredno-stanje-u-blacu-foto-nevreme/

https://www.blaceinfopress.rs/najnovije-vesti/nevreme-u-blacu-vetar-nosio-sve-pred-sobom-video/

 

IMG_20190803_104929.jpg

IMG_20190803_104947.jpg

IMG_20190803_103136.jpg

IMG_20190803_103133.jpg

IMG_20190803_101959.jpg

IMG_20190803_102004.jpg

Не брините се, дакле, за сутра; јер сутра бринуће се за се. Доста је сваком дану зла свога.

(Мт.6, 34)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Гружа. Ово најниже брдо је Борачки крш, испод њега је село Борач. Некада, за време Цара Душана, важно стратешко утврђење.

Gruza.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Gentlemensi, Baloni i Hari...

20190804_174954.jpg

20190804_174945.jpg

20190804_123202.jpg

20190804_123149.jpg

20190804_224057(0).jpg

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

Управо смо прошли преко моста који преко реке Охајо спаја две државе, Западну Вирџинију и Охајо (поред градића Point Pleasant), где је 2002. године снимљен психолошки хорор филм, “Мотманово пророчанство” или “Пророчанство човека-мољца”,  рађен по истинитим догађајима, са Ричардом Гиром у главној улози. 

 

B7B8D665-7EA3-40FB-A430-F5CC38067A6C.jpeg

EC1BD397-2F93-4B7B-AF46-5A4CD8F9DEF6.jpeg

C9B724E9-4DEB-4656-BB07-2CE00783E7C9.jpeg

1B04466C-8211-4C7C-9336-AC0D215C64C8.jpeg

D463AC88-C3D2-4922-AFFA-DD5BD8CA17C4.jpeg

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 часа, o. Miroljub рече

човека-мољца

то нека локална урбана легенда?!

„Бојим се Бога који је високо и гледа. Бојим се и човека који нема Бога!”

                                                                                 Византијска пословица

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, ronin рече

то нека локална урбана легенда?!

  Био код нас на факултету један колега који није избивао из библиотека разних фела. Звали га Мољац. Мож' бити да је то он?:)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 58 минута, Тихон рече

  Био код нас на факултету један колега који није избивао из библиотека разних фела. Звали га Мољац. Мож' бити да је то он?:)))

 

Има још један ?

 

8FF37A44-F9AF-4455-A20E-1A9DB73736E1.jpeg

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Lavandica рече

meni su moji ukućani ostavili telefon sa najlošijom rezolucijim pa oprostite št:Do nemam bolju sliku.

Нас, @БанеЛ @Flojd @Nikola Stojanovic , занима квалитет предње камере. Задња није толико битна. 

Не брините се, дакле, за сутра; јер сутра бринуће се за се. Доста је сваком дану зла свога.

(Мт.6, 34)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...