Jump to content

Наше фотографије дана (не учитавајте туђе са нета већ своје)

Оцени ову тему


Препоручена порука

@o. Miroljub

 Moto skup Paracin. 

20190727_182814.jpg

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, o. Miroljub рече

 

@Flojd

Има ту добрих макина. Колико је бајкера учествовало?

 

Mislim da je bilo izmedju 100 i 200 motora. Pevali su likovi uz Atomskog sklonista. 

Uh, oce sto je bio lep jedan coper sa produzenom viljuskom, ali nisam stigao da ga slikam. 

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 9.7.2019. at 15:42, Јелена М. рече

Два дипломца у размаку од четрдесет дана.

Боже драги, на свему Ти хвала!

Dva diplomca.png

Cestitamo. Lepe su vam cerke, lice na vas. ?

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Gogić рече

Kad ste kod makina, ovu neobicnu sam morala uslikati.:coolio:

20190712_080159.jpg

Aham to se zove Trajk. Moped na tri tocka, uglavno zasnovan na sasiji od bude i rucno pravljen. Greota je sto to kod nas ne moze da se registruje jer zabranili vlastodrsci.

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Молитвени кутак у мојој соби 

IMG_20190728_135718.jpg

Чак и да не постоји Васељенска патријаршија, требало би је измислити

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Lulaby рече

Bodjanska Bogorodica.

Да, јако је волим... 

Било би занимљиво видети како би је осликао о. Стаматис, јер је и оригинално јарких боја... 

Чак и да не постоји Васељенска патријаршија, требало би је измислити

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 часа, Flojd рече

Mislim da je bilo izmedju 100 i 200 motora. Pevali su likovi uz Atomskog sklonista. 

Uh, oce sto je bio lep jedan coper sa produzenom viljuskom, ali nisam stigao da ga slikam. 

 

Да ли правила лимитирају учешће по кубикажи или су сви четворотактни двоточкаши добродошли?

 

Овај чопер је некада био у власништву мог пријатеља. Ја сам на овом чуду прошао једно 100 миља. Због компликованијег маневрисања, свакако није за почетнике (мотор возим од 14 године). 

 

https://www.cycletrader.com/listing/2006-American-Ironhorse-Texas-Chopper-5008803531

 

Еее, Атомско Склониште. Још увек имам њихов први ЛП - Инфаркт. Во времја оно, картонска амбалажа, тј. омот у којом су продавали плочу, била је прави бум. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, o. Miroljub рече

 

Да ли правила лимитирају учешће по кубикажи или су сви четворотактни двоточкаши добродошли?

 

Овај чопер је некада био у власништву мог пријатеља. Ја сам на овом чуду прошао једно 100 миља. Због компликованијег маневрисања, свакако није за почетнике (мотор возим од 14 године). 

 

https://www.cycletrader.com/listing/2006-American-Ironhorse-Texas-Chopper-5008803531

 

Еее, Атомско Склониште. Још увек имам њихов први ЛП - Инфаркт. Во времја оно, картонска амбалажа, тј. омот у којом су продавали плочу, била је прави бум. 

 

Ma ne. Nema limita sto se kubikaze tice. Ovo je klasican bajk skup, Satori, klopa, pivce, rok, zezanje, traje tri dana, petak, subota, nedelja. 

Ulaz je 500 kinte, plati se ulaz i dobije se ulaznica i bonovi za jelo. Jedna dobra kamping avantura. A bili su sjajni, pokidali su.

E pa meni je ta coperica san, e sa d paradok je sto ja ne voz motor a clan sam moto kluba, tj nosim boje kluba. ? 

Evo malo atmosvere sa proslogodisnjih skupova.

 

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 часа, Gogić рече

Kad ste kod makina, ovu neobicnu sam morala uslikati.:coolio:

20190712_080159.jpg

 

Трајкс су врло популарни овде у САД. Прескупи! Сервис и одржавање, делови и осигурање су папрени. 

https://www.lehmantrikes.com/

 

Ја преферирам да поправљам и сервисирам мотор сам. Савршено иде уз Исусову молитву, коју користим и уз сваки други посао којим се (молитвено) бавим!

 

 

F63C2DCF-1D4E-48F9-ACF2-FBC6192D302D.jpeg

D3A0926E-E5D6-4B4E-AA47-30005DC1B19B.jpeg

276B698F-CCE3-4448-A116-720CA7B668B9.jpeg

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Рибар са Превлаке... јул 2019.

Jjtd228.jpg

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, o. Miroljub рече

 

Трајкс су врло популарни овде у САД. Прескупи! Сервис и одржавање, делови и осигурање су папрени. 

https://www.lehmantrikes.com/

 

Ја преферирам да поправљам и сервисирам мотор сам. Савршено иде уз Исусову молитву, коју користим и уз сваки други посао којим се (молитвено) бавим!

 

 

F63C2DCF-1D4E-48F9-ACF2-FBC6192D302D.jpeg

D3A0926E-E5D6-4B4E-AA47-30005DC1B19B.jpeg

276B698F-CCE3-4448-A116-720CA7B668B9.jpeg

 

Kod nas su oke za odrzavanje i bas su bili popularni. Cak su bili sa raznim modifikacijama, bojama, ozvucenjem itd. A mnogi su ostali u garazama, neki su uspeki da ih registruju u inostranstvu a ostali skupljaju prasinu u garazama.

Sjajno oce kpristite kastrolovo ulje. Znaci u masinu staje tri litre? Koliko je kubika motor?

Ja se ne mogu pohvaliti isusovom molitvom ali isto volim da legnem pod auto i prepravim, zamenim, modifikujem nesto. Najvise uzimam kad uzmem smirglu u ruke pa udarim po smirglaniranju. ?

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...