Jump to content

Наше фотографије дана (не учитавајте туђе са нета већ своје)

Оцени ову тему


Препоручена порука

Hahah, fotkao sam kevu za fb i opis sam joj stavio na profilnu , Mnogo prosto kad si boss , samo Vas gledam ! :D:D:D <3

 

IMG_20190315_134225.jpg

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Dominika, hvala sto stavljas ove slike iz Libana. Inace, koliko ima pravoslavnih tamo otprilike? Izgleda bas da imaju jaku tradiciju i ocuvanu "infrastrukturu" (manastire, bogosloviju). U Srbiji se neki ljudi cude kad vide litiju sa ikonama kroz grad a ovi normalno setaju. Kakvi su inace odnosi sa muslimanima, ima li netrpeljivosti ili je ok? Ako nije tema za ova pitanja, mozes negde drugde na forumu da napises nesto vise o pravoslavlju u Libanu?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 часа, feeble рече

Dominika, hvala sto stavljas ove slike iz Libana. Inace, koliko ima pravoslavnih tamo otprilike? Izgleda bas da imaju jaku tradiciju i ocuvanu "infrastrukturu" (manastire, bogosloviju). U Srbiji se neki ljudi cude kad vide litiju sa ikonama kroz grad a ovi normalno setaju. Kakvi su inace odnosi sa muslimanima, ima li netrpeljivosti ili je ok? Ako nije tema za ova pitanja, mozes negde drugde na forumu da napises nesto vise o pravoslavlju u Libanu?

Da, mislim da bice bolje ako napisem poseban tekst, pokusacu da to uradim mozda cak i danas, ako ne - sigurno ove sedmice :)

Znam da tema je interesantna i malo poznata ;) A cak preci ovih ljudi su bili prvi hriscani :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@goranger  Kiseo kupus ?

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...