Jump to content

Наше фотографије дана (не учитавајте туђе са нета већ своје)

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 6 минута, Vladan :::. рече

али још да је уместо оне у снимку била нека музика из хорор филмова :) 

Pa ne bas za ovu priliku , skroz je tematski birano i smisleno, duboko filozofski...i tako to...tekst mislim :) 

A i  Sergej je poprilicno horor ovde :D 

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Лапис Лазули рече

Pa ne bas za ovu priliku , skroz je tematski birano i smisleno, duboko filozofski...i tako to...tekst mislim :) 

морао сам да изгуглам наслов и текст је баш филозофски толико да сам у пола један само рефрен успео да повежем са видео клипом :) 

 

пре 9 минута, Лапис Лазули рече

A i  Sergej je poprilicno horor ovde :D 

да слажем се плавуша је баш упечатљива и мистериозна... :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Biblioteka Hriscanske Teoloske Akademije u Varsavi dobila je od antiohijskog patrijarha Jovana, kad je bio pre 2 godine u Poljskoj, ove knjige (sve kanone pravoslavne Crkve na arapskom iz drevnih manuskripta i pravoslavnom arapskom kaligrafijom koja je komentar za ove kanone), ali posto niko ne moze to da procita tamo, dali su je meni :)

 

43097393_306894670102626_1415496688184852480_n.jpg43083452_2059961647648431_7339675972980965376_n.jpg43033937_250495692276993_5168896078770077696_n.jpg42982624_2123725567889301_7294406652608905216_n.jpg43163669_276055513014011_4886779124707753984_n.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:вонабикулфотографетзаовинскојезеро:  

DSC01642.JPG

20181001_124356.jpg

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

PhotoFunia-1521308382.jpg

Один монах вошёл в склеп к покойникам и крикнул: "Христос воскресе!" А они ему все хором: "Воистину воскресе!"
--- / -.. --- -- .. -. . --..-- / -- .. ... . .-. . .-. .
http://www.srdjanantic.blogspot.com/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, antics рече

PhotoFunia-1521308382.jpg

Да ли је ово под светлошћу свећа + блиц?

П.С. А зашто су наочаре на Часној Трпези? ne_shvata

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јесте, ово је Црква Вазнесења Господњег у Жабарима. 

Наочаре су ту, јер сам или облачио, или свлачио стихар, а матор ми је оквир и сасвим се расклимао и - томе следствено - хоће да спадне с главе. 

А фотографија је настала овог пролећа, негде пре Васкрса. Светлост је само природна, и по мало од свећа, па је после примењен филтер.

Один монах вошёл в склеп к покойникам и крикнул: "Христос воскресе!" А они ему все хором: "Воистину воскресе!"
--- / -.. --- -- .. -. . --..-- / -- .. ... . .-. . .-. .
http://www.srdjanantic.blogspot.com/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

43576848_2146931328673471_7476983620712792064_n.jpg?_nc_cat=100&oh=43f1e5afda065b9071d0bb07195286c0&oe=5C5112D5

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...