Jump to content

Наше фотографије дана (не учитавајте туђе са нета већ своје)

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 1 минут, ninaana рече

Da, ali kažu u subotu još više. :)

Управо сам то помислио. :)

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Ведран* рече

Управо сам то помислио. :)

И ја сам то очекивао али је код нас данас било ипак више људи него јуче ne_shvata

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Vladan3 рече

И ја сам то очекивао али је код нас данас било ипак више људи него јуче ne_shvata

Можда су се ослободили. :))

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Ведран* рече

Можда су се ослободили. :))

Немам појма мени те велике гужве тешко падају јер долазим са троје деце... а оне се у Цркви понашају као да су малтене кући па се народ ишчуђава... :) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Људи воле да иду по манастирима, а нарочито у ово време, прве недеље поста, јер још, на жалост, влада оно "прва и задња недеља". А у Липовац долази много таквих људи.

А иначе отац Дионисије је душа од човека. 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Ведран* рече

А иначе отац Дионисије је душа од човека. 

Њушкам ових дана ако неко током поста иде тамо да се и ја прошверцујем :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Ведран* рече

иначе отац Дионисије је душа од човека. 

Blago rečeno... 

Kažu ustao jutros u tri, služio Liturgiju, ispovedao posle od pola jedanaest do pola dva...

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Vladan3 рече

Њушкам ових дана ако неко током поста иде тамо да се и ја прошверцујем :D

немојте само да да га замарате :dedica:

Био сам пре пар година код њега, и примио нас је након вечерње. Али као и увек, телефон му је непрестано звонио. А питања која му људи постављају су, ма само ћу да кажем, клањам се пред његовим стрпљењем. Био је почетак апостолског поста.

И на жалост, свакакви људи долазе и свашта му причају. Дотакли смо се и једног Епископа у вези којег су му свашта напричали, а којега ја познајем, па ме он сам питао у вези њега. Кад сам му рекао шта ја мислим, његово детиње смирење је било предивно. Само је рекао "радујем се да је тако, мени су о њему причали сасвим другачије". 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Ведран* рече

немојте само да да га замарате :dedica:

Нећу нећу, мене занима мишљење о једном питању а после препуштам штафету осталима :)  Чак не морам ја ни да идем него могу моји да се распитају ако неко успе да оде. Висока организација и нема ситничарења :) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

Манастирско јутро (на -7 С) након Свете Литургије, манастир Раковица

 

IMG_0518.thumb.JPG.0d3590e70bf9a9293ceb1e0c091db0b8.JPG

Улаз у манастир

IMG_0497.thumb.JPG.771123b3d6c65d20236c4f27b4d1faf8.JPG

Порта

 

IMG_0509.thumb.JPG.29d3bce096e7b9b8a3692fb67838cf83.JPG

Гроб партијарха Павла

 

IMG_0510.thumb.JPG.95a4175cba00356c6b4b6ab80e9947dc.JPG

 

IMG_0503.thumb.JPG.37e8a76160eba0fdfe77158906e3e257.JPGДуховна али и материјална обнова: цео стари конак прекривен је скелама са обе стране.

IMG_0513.thumb.JPG.77c18a13acde1a1327e71db2345587a5.JPG

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Капела светог Симеона Мироточивог на патријаршији на дан славе

IMG_0465.thumb.JPG.b194e2850c2fdadaa9677746af1101ad.JPG

"Сеоба Срба" рад Паје Јовановића

IMG_0467.thumb.JPG.849eea659dfb98b270c8a3e62035feff.JPG

IMG_0461.thumb.JPG.048abb45f02b6bb741296a9725117f5d.JPG           IMG_0485.thumb.JPG.26bb7f76c789db08b9e4f851627d0af4.JPG

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 2/25/2018 at 18:57, Ведран* рече

Људи воле да иду по манастирима, а нарочито у ово време, прве недеље поста, јер још, на жалост, влада оно "прва и задња недеља". А у Липовац долази много таквих људи.

А иначе отац Дионисије је душа од човека. 

О. Дионисије је стварно душа од човека. Велика љубав, велики хришћанин.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 26. 02. 2018. at 0:54, Vladan3 рече

Немам појма мени те велике гужве тешко падају јер долазим са троје деце... а оне се у Цркви понашају као да су малтене кући па се народ ишчуђава... :) 

Moji kad dođu u crkvu postanu kao kipovi pa se ljudi opet "iščuđavaju"..ne_shvata

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...