Jump to content

Наше фотографије дана (не учитавајте туђе са нета већ своје)

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 49 минута, Сања Т. рече

Није, познајем све са слике. :)

Него... @Goku...која сам ја на слици...ај да те видим сад :)))

 

Рецимооо...

 

30ctysg.jpg

 

(sorry ако ниси ти :))))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Сања Т. од ове прве кћерке сам помислио да је Џуманџи, мени баш личе... А за тебе нисам погидио :) Додуше, мислио сам написати уз ограду ако ниси ова иза крста која се не види, али су ме предухитрили :) Нема шта, баш фина породица, покажи нам још и супруга да видимо ко је тај срећник који ужива у друштву ових супер-дама :)

@Juanito који си краљ, значи оплаках :))

Χριστός ανέστη εκ νεκρών, θανάτω θάνατον πατήσας, και τοις εν τοις μνήμασι ζωήν χαρισάμενο

Link to comment
Подели на овим сајтовима

На захтев брата @GokuJa ;)

Једна озбиљна- моји дечаци

image-0-02-05-e365752e5da9d6f45515dfd64c71aaed09e4e135caf9e6b89af009db1dfaed2a-V.thumb.jpg.401dfbc0121849030635507fe42221f2.jpg

И наравно- једна неозбиљна ;)

595b4fcbdecc0_2017-07-0410_20_03.png.ef7a9ef14d2c061ebf94dbf40410c290.png

Очекујем од тебе једну слику Гокујчице :) и да се упишеш тамо у ону тему, што је покренуо наш добри Трифке :mahmah:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Значи, екстра сте, што би рекли наши стари :)
А на прозивке за слику и причу одговарам у току дана ;)

Χριστός ανέστη εκ νεκρών, θανάτω θάνατον πατήσας, και τοις εν τοις μνήμασι ζωήν χαρισάμενο

Link to comment
Подели на овим сајтовима

На универзитету у Лајдену чувају зид са потписима познатих физичара. Ајнштјан је ту био гостујући професор, тако да је сигурно његов потпис негде, али нисам успео да га нађем међу стотинама.

RAnjDD8.jpg

Енрико Ферми

u27v7uA.jpg

Валтер Хајтлер, Ван Влек, Џон Вилер (Фајнманов ментор)

co7egtd.jpg

Макс Планк

KZ83wvl.jpg

Пол Дирак, Паскал Џордан

M9sp5hT.jpg

Макс Борн, Жан Бекерел (син оног познатијег Бекерела)

wU5619f.jpg

Ервин Шредингер

mK56tAa.jpg

Фриц Лондон, Нилс Бор

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Grizzly Adams рече

Питсбург. :)

Нисам га видео из те перспективе. Био сам само у оном делу око Карнегић-Мелоуна. Ништа без кола. :( 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Juanito рече

Нисам га видео из те перспективе. Био сам само у оном делу око Карнегић-Мелоуна. Ништа без кола. :( 

Да бре, ти си био послом па ниси стиго да се прошеташ. То је са оног брда Вашингтон преко реке, леп поглед.

Мада и нема нешто, баш је сив град... Ништа посебно ниси пропустио.

  • Волим 1

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...