Jump to content

Наше фотографије дана (не учитавајте туђе са нета већ своје)

Оцени ову тему


Препоручена порука

Овде снимају неки филм, после је пролетео "изрешетан" ауто кроз барикаду, а ови "војници" поскакали у страну... Штета што нисам снимио видео. :(

IMG_2782.jpg

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, Данче* рече

17434526_1150303001763878_8058733828149769723_o.thumb.jpg.a17c552c6b08a328a9a9ec4809f64d6b.jpg

17434819_1150301315097380_2845908203621141228_o.thumb.jpg.046260b1a65f3c0a83f05c9102846c5c.jpg

17309963_1150301238430721_714108159235725790_o.thumb.jpg.47ce0dda5077379b794f9759694f262d.jpg

17434840_1150302785097233_5425066832708025206_o.thumb.jpg.6f591d92c768a66731f1cfeb6926eeeb.jpg17436155_1150303131763865_4924526623073576813_o.thumb.jpg.09df894e37df1f81df58b26197c00633.jpg

Пролеће у Београду! :)

Centar je najlepsi u 5,6,7 ujutru(zavisno od svitanja) kad tek po neko porani od prolaznika, imam osecaj kao da je varosica a ne glavni grad... milina za setnju 

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...