Jump to content

Наше фотографије дана (не учитавајте туђе са нета већ своје)

Оцени ову тему


Препоручена порука

gallery_17495_194_82778.jpg


"Пролази обличје овога света..." (Кор. 7, 31)

podviznickaslova.wordpress.com

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево већ четврти пут на грани крај нашег прозора исти пар гугутки подиже младе...

 

Фотке су од пре пар недеља...птићи пред полетање из гнезда...

 

DSC_0518.jpg

 

DSC_0523.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Иоанна Свака част! 8086.gif  :bendoff:  Јадан птичек, и њему зима. :)

 

@Геније Ово као састав из српског у ОШ, ценим као неки другу разред: Пролеће је стигло у мој крај. Лишће жути и опада. Природа је обукла своју златножуту хаљину... :)  sHa_sarcasticlol 

 

 

@Ђуро Свака част! 8086.gif  :bendoff:  Можда ће и младунци бити негде у близини кад стасају.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Једно време сам ишао само по крововима Београда. Имам цео арсенал таквих слика.

Палата Србија, или ко је како зове...

krovovi-005.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...