Jump to content

Грађански рат у Украјини


Препоручена порука

Опрез, узнемирујућ садржај:

Изгорела тела људи у згради Дома Синдиката у Одеси

 

https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1.0-9/10304633_737026209680795_7573601001055922175_n.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Brate edituj taj post, skloni sliku, ostavi samo link i napisi upozorenje

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Хунта тврди да међу погинулима нема ниједног грађанина Одесе. Наводно 19-оро су грађани Русије, 9 из Придњестровља...

А баш ниједан из Одесе... 

 

Сутра ће објавити да у Краматорску и Славјанску нема украјинских грађана већ су сви побијени странци...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

Making Molotovs in central #Odessa: pic.twitter.com/qzUzKR5JAO

 
 
Bmo5ceZIAAAU5VT.jpg

 

Младе бандеровке праве молотовљеве коктеле...

 

 

Странице девојака са ове слике на друштвеној мрежи ВК (vk.com) угашене су пошто су јавно објављена њихова имена.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Tragedija uma

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Проевропски екстремисти из ``Десног сектор` убили 10 и ранили преко 40 цивила у Славјанску

 

58452_vest_desni-sektor.jpg

 

03.05.2014. -


Преко 10 људи је убијено, а око 40 је рањено након што су проевропски екстремисти "Десног сектора" отворили ватру на цивиле у источној Украјини, саопштио је народни гибернер Славјанска. 

Цивили су формирали људски ланац да заштити своје село од припадника десничарске групе. 

"У селу Андрејевка (предграђе Славјанска) током ноћи људи су блокирали улаз екстремистима "Десног сектора", формирајући људски ланац дуж пута. Екстремисти су отворили ватру, усмртивши више од 10 људи ", рекао је Вјачеслав Пономарев, народни градоначелник Славјанска за руску новинску агенцију Интерфакс у телефонском разговору. 

Према његоцвим речима, екстремисти "Десног сектора" неће дозволити никоме да се креће и отварају ватру на људе који покушавају да им приђу.

 

http://www.vostok.rs/index.php?option=btg_novosti&catnovosti=7&idnovost=58452&Proevropski-ekstremisti-iz-%60%60Desnog-sektor%60-ubili-10-i-ranili-preko-40-civila-u-Slavjansku#.U2SYsvQW1kg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Друштвене мреже су препуне слика девојака и момака који су учествовали у масакру у Одеси. Постављене су информације о њима, имена, презимена, адресе, линкови ка њиховим страницама... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ово ми је непојмљиво што се дешава у Украјини са тим неонацистима.

Истина је да је држава сад тамо у расулу и да те групе раде шта хоће, али истина је и да власти претходно нису много учиниле да сузбију те групације.

 

У Украјини има доста Јевреја, потпуно ми је невероватно и да Израел не реагује по овом питању повампирења неонацизма на простору који је традиционално настањен Јеврејима.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...