Jump to content

Грађански рат у Украјини


Препоручена порука

18:37 - TURČINOV NAJAVIO MASOVNE ANTITERORISTIČKE OPERACIJE NA ISTOKU

Vršilac dužnosti predsednika Ukrajine najavio je danas, po završetku sednice Saveta za nacionalnu bezbednost, masovne antiterorističke operacije na istoku zemlje.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

19.00 - Најава Кијева о ангажовању оружаних снага је "криминални акт", рекао Сергеј Лавров и затражио хитну седницу Савета безбедности УН, јавља Ројтерс.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

19.58 - Проруски демонстранти заузели без сукоба градску Скупштину у Макејевки, трећем по величини граду у источној Доњецкој области, јавља Итар-тас.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ala ce da se zakuva u Ukrajini ...ima samo da se pusi ...

 

Organizovali su to dobro u Pentagonu, taman kada je Rusija pocela da se oporavlja ... Jedina nada je kao i do sada Kina i da se Rusi sa njima dogovore oko trgovine sa gasom i naftom i da odseku EU sa creva ...

 

Ako to bude upalilo i kranulo imacemo razjarenu pentagonsku zver, ranjenu i spremnu na sve ...

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jedina nada je kao i do sada Kina i da se Rusi sa njima dogovore oko trgovine sa gasom i naftom i da odseku EU sa creva ...   Ako to bude upalilo i kranulo imacemo razjarenu pentagonsku zver, ranjenu i spremnu na sve ...

 

Мислим да то не би било паметно...решавање геополитичких проблема уцењивањем путем ограничавања или лишавања држава могућности поседовања, тј куповине природних ресурса би у перспективи довело до отварања "Пандорине кутије" и катаклизмичних последица на глобалном нивоу...не, тако нешто никако не би било паметно!

Non praevalebunt, non praevalebunt portae inferni!

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мислим да то не би било паметно...решавање геополитичких проблема уцењивањем путем ограничења или лишавања држава могућности поседовања, тј куповине природних ресурса би у перспективи довело до катаклизмичних последица на глобалном нивоу..не, тако нешто никако не би било паметно!

 

Ma da to bi bilo zlo. Rusija sigurno ne razvija svoja razmišljanja na tu stranu.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мислим да то не би било паметно...решавање геополитичких проблема уцењивањем путем ограничења или лишавања држава могућности поседовања, тј куповине природних ресурса би у перспективи довело до отварања "Пандорине кутије" и катаклизмичних последица на глобалном нивоу...не, тако нешто никако не би било паметно!

 

 

Ali nece to Rusi vec Pentagon a za to koriste Ukrajinu preko koje prolazi skoro sav gas za EU.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ali nece to Rusi vec Pentagon a za to koriste Ukrajinu preko koje prolazi skoro sav gas za EU.

 

Лепо си рекао - пролази...али велика је разлика између "пролази" и "долази", јел да?

 

Њима Украјина треба због физичког присуства НАТО снага на самим границама Русије.

 

Са друге стране, да би та прича о гасу као циљу САД-а имала иоле логике и смисла, морало би да се деси барем следеће... да постоји барем једна једина информација да су у претходним деценијама САД започеле и у овом историјском моменту завршиле систем за брз, финансијски прихватљив и ефикасан пренос течног гаса у ЕУ, где би тако задобиле примат на том пољу...али сумњам да је тако нешто урађено, под један, а под два, САД имају, чини ми се. забрану на извоз течног гаса, а под три, пренос течног гаса, на било који други начин, рачунајући све трошкове, невероватно би био скуп а самим тим и цена тог гаса би била енормно велика....циљ САД и њихових ЕУ партнера, за сада, нису руски ресурси, нити је тако нешто могуће у овом тренутку. То ће бити нека следећа фаза, под условом да им се претходне етапе плана остваре...а надамо се да неће, зарад добробити свих.

Non praevalebunt, non praevalebunt portae inferni!

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...