Jump to content

Koga lično poznajete od forumaša (utisci), a koga biste da upoznate?

Оцени ову тему


sasluzitelj

Препоручена порука

?? ?? ??????? ???? ? ??-?.

?? ???? ?? ??????? ?? ?????.

И данас, кад дође до последњег боја,

Неозарен старог ореола сјајем,

Ја ћу дати живот, отаџбино моја,

Знајући шта дајем и зашто га дајем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Тавиту и Карађорђа dada.gif' class='bbc_emoticon' alt='klapklap' /> Моцарта,Жељка,Лазарицу,Афтер....и наравно Машу  0104_cheesy

А и све остале  klapklap

"Видети свет у зрнцу песка,

И небо у дивљем цвету,

Држати бесконачност на длану

А вечност у једном часу"

В.Блејк

Link to comment
Подели на овим сајтовима

          Ђомла је имао прилике да се упозна са афтер сајленс, са својим саслужитељем ипођаконом Димитријем, са Лазарицом и њеним благородним сином, са професионалним возачем  klapklap Изидом (и да са њом обави неколико шетњица по ерцовским врлетима)...

          Од раније се знам са Гамалилом, ништавилом, Александром Срнићем, Угрином и могао бих да кажем и са дедом и Александром Милојковим.

          Са одређеним значајним именима овог форума одржавам приватне контакте и очекујем са њима личносно познанство у своје време.

          Врло је вероватно да сам некога и пропустио да наведем, а није искључено да се са неком фацом скривеном иза ника већ познајем...

          Посебна жеља ми је да упознам господина Стојковића са којим сам се небројено пута виђао само нисам знао да је то он.

          Остале форумаше такође имам намеру да упознам, али чим се ослободим академских стега.

          Модерација је свакако ван конкуренције као и њен Велики Брат... или боље рећи Велики штрумф 0104_cheesy

''ЈЕР САМ УВЕРЕН ДА НАС НИ СМРТ, НИ ЖИВОТ, НИ АНЂЕЛИ, НИ ПОГЛАВАРСТВА, НИ СИЛЕ, НИ САДАШЊОСТ, НИ БУДУЋНОСТ, НИ ВИСИНА, НИ ДУБИНА ,НИ НИКАКВА ДРУГА ТВАР НЕЋЕ МОЋИ ОДВОЈИТИ ОД ЉУБАВИ БОЖИЈЕ, КОЈА ЈЕ У ХРИСТУ ИСУСУ ГОСПОДУ НАШЕМ.'' (Рим. 8, 38-39.)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

        На сличној теми већ исказах своје мишљење, али није ми мрско да га поновим и допуним.

        Господина И.Стојковића на првом месту, мада ни славни комозитор из Салцбурга не заостаје, али ни Карађорђе.

        Модерација је у посебној категорији са све великим штрумфом, као и две краснооке учеснице које немају много постова, али кад се дохвате тастатуре одваљују. Знају оне које су.

        Верујем да ће овај списак бити знатно проширен кад се мало активније укључим. И да не будем накарадно схваћен, волео бих да се упознам и са осталима... Смешно би било да сад овде почнем да куцам све никове чланова утјешитељног форума сего.

''ЈЕР САМ УВЕРЕН ДА НАС НИ СМРТ, НИ ЖИВОТ, НИ АНЂЕЛИ, НИ ПОГЛАВАРСТВА, НИ СИЛЕ, НИ САДАШЊОСТ, НИ БУДУЋНОСТ, НИ ВИСИНА, НИ ДУБИНА ,НИ НИКАКВА ДРУГА ТВАР НЕЋЕ МОЋИ ОДВОЈИТИ ОД ЉУБАВИ БОЖИЈЕ, КОЈА ЈЕ У ХРИСТУ ИСУСУ ГОСПОДУ НАШЕМ.'' (Рим. 8, 38-39.)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

          ????? ?? ???? ??????? ?? ?? ?????? ?? ????? ???????, ?? ?????? ???????????? ?????????? ??????????, ?? ????????? ? ????? ??????????? ?????, ?? ?????????????? ???????  klapklap ?????? (? ?? ?? ??? ????? ???????? ??????? ?? ????????? ????????)...

          ?? ?????? ?? ???? ?? ?????????, ??????????, ??????????? ???????, ??????? ? ????? ??? ?? ????? ? ?? ????? ? ??????????? ??????????.

          ?? ????????? ????????? ??????? ???? ?????? ???????? ???????? ???????? ? ???????? ?? ???? ???????? ?????????? ? ????? ?????.

          ???? ?? ????????? ?? ??? ?????? ? ????????? ?? ???????, ? ???? ????????? ?? ?? ?? ????? ????? ????????? ??? ???? ??? ????????...

          ??????? ???? ?? ?? ?? ??????? ????????? ?????????? ?? ????? ??? ?? ????????? ???? ????? ???? ????? ???? ?? ?? ?? ??.

          ?????? ???????? ?????? ???? ?????? ?? ???????, ??? ??? ?? ????????? ?????????? ?????.

          ?????????? ?? ??????? ??? ???????????? ??? ? ??? ?????? ????... ??? ???? ???? ?????? ?????? 0104_cheesy

???' ?? ????????????? ????? ?? ?? ??????????. ???? ???? ???????? ??? ????????? ''??? ????'' ?????!

И данас, кад дође до последњег боја,

Неозарен старог ореола сјајем,

Ја ћу дати живот, отаџбино моја,

Знајући шта дајем и зашто га дајем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

?? ?? ??????? ???? ? ??-?.

?? ???? ?? ??????? ?? ?????.

???, ???? ??????? ?? ?? ????????? ???? ???? ?? ???? ? ????????

? ??? ????? ?? ?? ???????, ?? ???? ??? ?????, ?? ?? ??.

To je zato sto ne poznajes oca Ugrina i Jelenu, njegovu zenu a svi smo iz Beograda i vec 2 godine i malo vise se okupljamo u njihovoj kuci.

Жив ми Господ мој

Link to comment
Подели на овим сајтовима

pomaze vam Bog svima , mozda ce biti vremena da posjetim  stvarno jednom kad bude opet skupljanje svih forumasa  kao kod o Ivana stoje bilo ,bila bi velika cast za mene a jos veca da mi Bog podari  svoju milost da zaista isto odem samo sa najljepsim mislima o svima da nebi pala u zamku i trazila nedostatke u braci i sestrama  na zemlji ma dal postili dal poste dal ovo ili ono ,nebi voljela tako nesto ,velika radost bi bila za mene sa mirom Bozijim sve sresti jel gdje mir  vlada netraze se nedostaci vec se gradi i siri ljubav. svako dobro vam .Јер наш рат није с крвљу и с телом, него с поглаварима и властима, и с управитељима таме овог света, с духовима пакости испод неба. (Еф.6,12)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

?? ?? ??????? ???? ? ??-?.

?? ???? ?? ??????? ?? ?????.

???, ???? ??????? ?? ?? ????????? ???? ???? ?? ???? ? ????????

? ??? ????? ?? ?? ???????, ?? ???? ??? ?????, ?? ?? ??.

To je zato sto ne poznajes oca Ugrina i Jelenu, njegovu zenu a svi smo iz Beograda i vec 2 godine i malo vise se okupljamo u njihovoj kuci.

???, ???? ??? ?? ????.
Link to comment
Подели на овим сајтовима

?? ?? ??????? ???? ? ??-?.

?? ???? ?? ??????? ?? ?????.

???, ???? ??????? ?? ?? ????????? ???? ???? ?? ???? ? ????????

? ??? ????? ?? ?? ???????, ?? ???? ??? ?????, ?? ?? ??.

?? ???????? ??? ? ? ????? ? ???? ?? ???? ??? ???? ????? ???????. ???? ?? ????? ??? ?????????? ?? ???? ??? ??????? ?? ???? ? ???????.

?????, ??????? ??? ????? ???? ?? ?????? ??? ? ????????.

;)

И данас, кад дође до последњег боја,

Неозарен старог ореола сјајем,

Ја ћу дати живот, отаџбино моја,

Знајући шта дајем и зашто га дајем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

?? ?? ??????? ???? ? ??-?.

?? ???? ?? ??????? ?? ?????.
???, ???? ??????? ?? ?? ????????? ???? ???? ?? ???? ? ????????

? ??? ????? ?? ?? ???????, ?? ???? ??? ?????, ?? ?? ??.

To je zato sto ne poznajes oca Ugrina i Jelenu, njegovu zenu a svi smo iz Beograda i vec 2 godine i malo vise se okupljamo u njihovoj kuci.
??, ???? ???? ???, ??? ?? ''??????'', ?? ???? ?????????? ? ???? ????? 10 ?????? ?? ??????? ?? ????????? ...  crvenilo

????? ????, ?? ???? ?????????  :drugarstvo:

??? ?? ?? ???? ???, ?? ?? ????? ? ?????, ? ?? ?? ???? ??? ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

          Ђомла од вечерас познаје и И. Стојковића. Он није човек. Он је људина! У сваком смислу те речи.

Нећу више да га хвалим како не би неко помислио да сам пристрасан, пошто је реч о Ариљцу, а и да не бих кварио утиске! Ширинчина једна своје врсте.

''ЈЕР САМ УВЕРЕН ДА НАС НИ СМРТ, НИ ЖИВОТ, НИ АНЂЕЛИ, НИ ПОГЛАВАРСТВА, НИ СИЛЕ, НИ САДАШЊОСТ, НИ БУДУЋНОСТ, НИ ВИСИНА, НИ ДУБИНА ,НИ НИКАКВА ДРУГА ТВАР НЕЋЕ МОЋИ ОДВОЈИТИ ОД ЉУБАВИ БОЖИЈЕ, КОЈА ЈЕ У ХРИСТУ ИСУСУ ГОСПОДУ НАШЕМ.'' (Рим. 8, 38-39.)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...