Jump to content

Кана - чему служи тај портал?

Оцени ову тему


Препоручена порука

Помаже Бог!

Волела бих да поделимо мишљења о порталу "Кана", односно изнећу своје мишљење па се ви надовежите ако желите.

Наиме, регистровала сам свог брата на Кану и дала му линк ка његовом профилу, прво се љутио а онда прихватио. Момак је леп, пристојан, нормалан, у вери. Регистрован је већ годину дана. Није превише активан, али не могу да кажем и да се не труди, шаље девојкама поруке и поклоне итд. Пре неколико дана ми рече да ће избрисати налог и да је разочаран девојкама суштински, а поготово на порталу на коме се скупљају девојке у вери.

И стварно, са њим заједно, ушла сам на профил да видим да није рекао некој девојци нешто ружно, можда није комуницирао како треба, шта знам... Погледала сам, све је на месту, врло објективно то закључујем, али.. мук. Стекла сам утисак да девојке немају воље, жеље, стрпљења да упознају другу душу, да дају времена једно другоме, шансу... Све је то некако без воље, некако усиљено, некако... усудићу се рећи: безверно. Јер, ако си се регистровала на ПРАВОСЛАВНИ портал ради УПОЗНАВАЊА И БРАКА, како то да момка одбијаш на прву, без воље и жеље, радозналости бар, сазнаш - ко је, шта је, какав је, зашто је баш теби послао поруку. Зар није хришћански бар рећи: "Бог ти помогао" - кад ти се неко јави са: "Помаже Бог!"... ето, бар толико.

Да ме не схватите погрешно, не осуђујем, нити мог брата правдам (свако има свој укус), али опет, и да вам се неко не допадне физички, где је воља душе да се друга душа упозна, да се буде са њом пријатељ, сестра, друг?...

Разочарана сам јер је Кана Православни портал и заиста ме занимају мишљења девојака. Зашто сте ту? Шта очекујете? Чега се плашите? Шта ЗАИСТА желите? Хвала!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Овај форум није више толико активан. За Кану не знам како је, претпостављам да је исто утихнуо.

Мислим да би твој брат могао да потражи девојку у својој парохији у Цркви, ако има доста људи.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Milan Nikolic рече

Овај форум није више толико активан. За Кану не знам како је, претпостављам да је исто утихнуо.

Мислим да би твој брат могао да потражи девојку у својој парохији у Цркви, ако има доста људи.

Да је тако лако, многи би се момци оженили у својој парохији.. :) Хвала свакако на одговору...:slavaaa:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne treba tražiti samo u crkvi, treba tražiti svuda i Bog će poslati onoga pored kojeg je najbolje da se uzraste u Hristu ako može tako da se kaže. Gde to piše da će tamo naći. Treba da bude hrabar i da traži svuda. Ja mog muža nisam upoznala na forumu ili crkvi.  Daleko od toga. Vernik je i ide u crkvu... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 1. 3. 2024. at 19:21, Ksena рече

Помаже Бог!

Разочарана сам јер је Кана Православни портал и заиста ме занимају мишљења девојака. Зашто сте ту? Шта очекујете? Чега се плашите? Шта ЗАИСТА желите? Хвала!

Бог помогао! Саосећам са њим, јер смо у сличној ситуацији. 
Једино нормално што бих рекао себи и њему јесте да би било добро да ради на односима са другим људима генерално, нарочито са родитељима, да упознаје више људи сличних интересовања, да се дружи, да се не затвара.

Свако добро од Оца Светлости. :mahmah:

  • Волим 1

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, Милошшш рече

Бог помогао! Саосећам са њим, јер смо у сличној ситуацији. 
Једино нормално што бих рекао себи и њему јесте да би било добро да ради на односима са другим људима генерално, нарочито са родитељима, да упознаје више људи сличних интересовања, да се дружи, да се не затвара.

Свако добро од Оца Светлости. :mahmah:

Хвала пуно! Ради са људима (вози такси), упознаје разне девојке, али све је то јалово... кратке везе или за једно вече, ето на то је налетао у таксију. 

Покренула сам ову тему јер се затворио, мама нам је преминула крајем децембра а обоје смо јако везани за њу... Не видим да му је више стало да се упознаје. Ја сам у другом граду, удата, а кућа тамо празна, пуста... :( Молићу се да нађе неку душу сличну њему, да напуне кућу, све ово сад је претужно али не губимо наду ни у вечни живот, ни у Васкрсење, ни у спасење, и нека буде воља Господња...  amin-nas

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...