Jump to content

Избори у Србији 2022.

Оцени ову тему


Препоручена порука

WWW.NOVOSTI.RS

АКТИВИСТА Странке слободе и правде Драгана Ђиласа, Брајан Брковић, који се прославио...

Треба се сетити да су у крвавој и злочиначкој бољшевичкој револуцији, најгори преваранти,  искористили неке друштвене слабости и оправдано незадовољство народа неким стварима, не били се докопали власти а Русију и Русе скоро уништили.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Вилер Текс рече

Ајде "француска собарице" не млати празну сламу.

Ja bih voleo da u razgovoru sa tobom imam priliku da mlatim nešto što je "puna slama", ali kad iz tvog pera izlaze samo potpune neboze ekvivalentne praznoj slami, nemam šta drugo da mlatim...

Naravno, stvarno je prazna slama.... neće baš mnogo ljudi iz tog mlaćenja naučiti da je mnogo glupo i smešno da napišeš kako se ne stvara atmosfera mržnje prema nekoj grupi ljudi, nego je su svi pripadnici te grupe zaista loši... ali možda neko ko je na tvom nivou razmišljanja ipak nauči...

 

пре 12 минута, Вилер Текс рече

Браниш свако антиспрство и онда кажеш "није то што мислиш".

Koje antisrpstvo sam branio?

Ne kažem nikada "nije to što misliš", nego kažem "nisam to napisao" onda kada ti lažeš i izmišljaš da sam napisao nešto što nisam...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Вилер Текс рече
WWW.NOVOSTI.RS

АКТИВИСТА Странке слободе и правде Драгана Ђиласа, Брајан Брковић, који се прославио...

Треба се сетити да су у крвавој и злочиначкој бољшевичкој револуцији, најгори преваранти,  искористили неке друштвене слабости и оправдано незадовољство народа неким стварима, не били се докопали власти а Русију и Русе скоро уништили.

Tristopedesetdeveta najava "državnog udara"?   :D

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 минута, Avocado рече

Da bi "podsetio" nekog na nešto, potrebno je da ti o tome nešto znaš.

Važeći Zakon o javnom informisanju i medijima je donet 2014. godine.  LINK (vidi datume Sl. Glasnika)

Takođe, manjkavosti tog (i prethodnog) zakona nisu razlog zbog kojeg Vučić koristi medije kao službeni glasnik SNSa...

Drakonske kazne o kojima govori ovaj članak su ubrzo po donošenju ukinute odlukom Ustavnog suda (koji je tada "u diktaturi žutih" radio svoj posao tj. ukidao neustavne odredbe zakona).

Bio je i sporan jer je javno glasilo moglo da osnuje samo domaće lice, te je krajnje nepatriotski iz vizure SNS simpatizera, budući da SNS potencira to da stranci imaju čak i veća prava u Srbiji od domaćih državljana...

Ajd ne lupetaj, ne mogu vise sa tvojim spinovanjima da se raspravljam, glupi su argumenti kao noc. 

Msilim, prvo si lupetao i spinovao da removo odobravanje prodaje medija sa nacionalnih frekvencija ne omogucuje politicarima da uticu na medije

Sada mi ovde uleces sa ovim glupostima.. mani se. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Вилер Текс рече

Ђе си војводо соколе српски, нисам те препознао.

Nisam ni sumnjao da će maca da pojede jezik...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Avocado рече

Tristopedesetdeveta najava "državnog udara"?   :D

 

Не него констатација да ови пробисвети користе све не били од Србије направили Грађанију а име Србија заувек прецртали кривицом за опћински ђеносајд. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Avocado рече

Nisam ni sumnjao da će maca da pojede jezik...

 

Шта бре са тобом да се прича?

Јел мислиш да је шарање српских застава по Новом Саду нормално?

Да ли су Ратко и Радован криви за Сребреницу?

Да ли је у Сребреници био геноцид?

Ако су ти одговори негативни(за друга два питања) зашто браниш оне политичаре/опције/организације/појединце који сматрају супротно?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, haveaniceday рече

Ajd ne lupetaj, ne mogu vise sa tvojim spinovanjima da se raspravljam, glupi su argumenti kao noc. 

Naravno da možeš... i opet ćeš... čim pomisliš da se zaboravilo ovo sad... uvek ti imaš i volje i strpljenja da se raspravljaš sa mnom dok se ne demonstrira jasno šta si nalupetao i lagao... onda obavezno uz parćanski hitac kako ja nešto šatro spinujem (naravno bez objašnjenja šta je spinovano) i uz neku paušalnu ocenu mene i mojih argumenata, podviješ repić i kao demonstrativno napuštaš raspravu... do sledećeg puta kada sve to isto ponoviš...

 

Управо сада, haveaniceday рече

Msilim, prvo si lupetao i spinovao da removo odobravanje prodaje medija sa nacionalnih frekvencija ne omogucuje politicarima da uticu na medije

Nisam nego sam ti temeljno objasnio šta sve ne znaš i ne razumeš u vezi sa REMom... i o tome kako političari utiču na medije u Srbiji...

 

Управо сада, haveaniceday рече

Sada mi ovde uleces sa ovim glupostima.. mani se. 

Jašta... nego pametnice... jel si bar naučio ko je doneo važeći Zakon o javnom informisanju i medijima i koje godine je donet ili ću i to morati ponovo da te učim?

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Вилер Текс рече

Шта бре са тобом да се прича?

Јел мислиш да је шарање српских застава по Новом Саду нормално?

Meni je to bezvezan način političke borbe...

 

пре 12 минута, Вилер Текс рече

Да ли су Ратко и Радован криви за Сребреницу?

Zavisi u kom smislu... za krivično-pravni, ako sam dobro razumeo, nema odgovarajućih dokaza da su to naredili... za moralnu krivicu, ne znam kako predsednik i glavnokomandujući vojske mogu da ne budu krivi za tako veliki zločin koji je počinila vojska kojom komanduju.

 

пре 12 минута, Вилер Текс рече

Да ли је у Сребреници био геноцид?

Ne, ali jeste bio zločin protiv civila i zločin protiv ratnih zarobljenika.

 

пре 12 минута, Вилер Текс рече

Ако су ти одговори негативни зашто браниш оне политичаре који сматрају супротно?

Ne znam na koje političare misliš... kao ni zašto bi se autošovinizam merio odgovorima na ova 4 pitanja... ali ne sumnjam da nećeš objasniti... :)

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 минута, Вилер Текс рече

Не него констатација да ови пробисвети користе све не били од Србије направили Грађанију а име Србија заувек прецртали кривицом за опћински ђеносајд. 

Još nešto iz edicije: "šta sve mali Perica može da zamisli uprkos realnosti"?

Nego, ti uopšte nisi ni primetio da čitaš i čak dalje deliš "novinski" članak u kojem se govori o nekom protestu, a da se ni jednom rečju ne navodi zbog čega ti ljudi protestvuju? 

Nije te sramota toga?

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Avocado рече

Meni je to bezvezan način političke borbe...

 

Zavisi u kom smislu... za krivično-pravni, ako sam dobro razumeo, nema odgovarajućih dokaza da su to naredili... za moralnu krivicu, ne znam kako predsednik i glavnokomandujući vojske mogu da ne budu krivi za tako veliki zločin koji je počinila vojska kojom komanduju.

 

Ne, ali jeste bio zločin protiv civila i zločin protiv ratnih zarobljenika.

 

Ne znam na koje političare misliš... kao ni zašto bi se autošovinizam merio odgovorima na ova 4 pitanja... ali ne sumnjam da nećeš objasniti... :)

Није то мало безвезе него је то ширење националне мржње. 

Срби на друго питање кажу не.

На треће исто не. Такође није био злочин против цивила. Убијени су неки ратни заробљеници. Око 300 (пронађено је око 400 повеза за руке и око 200 за очи а треба узети у обзир да су и неки Срби стрењани од муслимана пре јула 1995.) а све указује да су то учиниле неке западне службе. Остатак муслиманских војника је погинуо у пробоју и бежању. Такође треба рећи да су многи сахрањени у Поточарима били на бирачким списковима за локалне изборе 1996.(914 тј 37% одпрвог укопа) и да су неки живи тражили да им се избрише име из мезарја и да су многиумрли природном смрћу пре јула1995 ту укопании представљени као жртве.... Препоручујем књигу Сребреница јул 1995. У трагању за истином-Миливоје Иванишевић.

Чекај, јел ти не браниш Маринику? 

Јел ниси преблаг према националној мржњи коју испољава Брајан шарањем тробојки?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 41 минута, Вилер Текс рече

Да ниси променио име у Насер?

naser.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...