Jump to content

Избори у Србији 2022.

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 2 минута, Вилер Текс рече

осим ове из канализационих цеви седишта ЕУ и Нато пакта.

Одличан опис екипе на власти, ни сам не бих боље потрефио :dobro:

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, GeniusAtWork рече

Одличан опис екипе на власти, ни сам не бих боље потрефио :dobro:

Није да нису имали те моменте ранијих година. Тачно.

А мислиш да то не важи за опозоционе громаде Брајана, Балшу, Бориса, Вука, Драгана?

Да нису они можда четници или ослободиоци Косова и Метохије?

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Вилер Текс рече

Добро. Јесте ружно.

А Насерка? И она и Насер Орић мисле да је у Сребреници био некакав геноцид па ето, то је прикладније.

Ја не могу да верујем каква је ово провала.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 52 минута, Avocado рече

Ono kad neko nazove druge primitivnom i vulgarnom gomilom u istoj rečenici u kojoj piše "čMarinika"... 

Naravno, drugaciji dijalog i ne zasluzujete niti cete ga imati ... To je nivo koji ste sami izabrali a mi se sada spustamo na vas nivo samo da bi vas zajeb....li, posto je vise nego ocigledno da apsolutno nista ne mozete da uradite a da skupite kompletnu opozicionu bulumentu necete preci 10-15% ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, GeniusAtWork рече

Одличан опис екипе на власти, ни сам не бих боље потрефио :dobro:

2021-11-27_123753.jpg.da30bf3cd80e5f68a37a644ca5754081.jpg

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не знам шта је мислила ова друга опозиција, да ће на православном форуму проћи боље него на изборима. Овај народ је једноставно прогледао, без обзира колико га потцењивали.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 минута, Milan Nikolic рече

Не знам шта је мислила ова друга опозиција, да ће на православном форуму проћи боље него на изборима. Овај народ је једноставно прогледао, без обзира колико га потцењивали.

Kod nas tek treba da se formira opozicija, verujem da ce uskoro doci do podele unutar vladajuce koalicije i da ce se tu formirati dve grupacije, SNS sa jedne strane i SPS sa druge. I to bi mogao biti pocetak nekog zdravog dvopartijskog sistema kod nas. A ovo sto se danas naziva opozicijom ce polaki nestati, onaj deo normalniji ce se opredeliti za neku od ovih strana a jedan deo, teska manjina se nikada nece opoametiti a i nebitni su jer su zaista minorni. A i moroni su uz put... cisto da se ne zavboravi

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 часа, Тражитељ рече

Тешко је овде говорити о некаквим "вама" кад се говори о огорченим противницима СНС, јер је то веома хетерогена категорија. Углавном смо свесни тзв. "Н1-опозиције", такозваних аутошовиниста, јер су се веома професионално позиционирали на медијској сцени и по друштвеним мрежама и вероватно су једини који делују интернационално и синхронизовано на више медијских и НВО фронтова. Али жестоко против Вучића је читава андерграунд националистичка и конзервативна сцена, а такође и маса унутар оних 50% који не гласају и којима се не може приговорити да раде за неког. Ја сам, на пример, под јаким утицајем управо оних првих, где ми се као једина алтернатива Вучићу намећу непријатељи и пета колона претходних ратова и ма колико не био за СНС у неком афирмативном смислу, далеко сам више против тога да ми опет на власт заседне неко ко ће да ћути о Олуји, плаче над ђеносајдом*, а у Србији да измишља заставе и грбове аутономних покрајина и води их у сецесију. Или они исти који су били пре ових, а апсолутно негирају да је њихов систем био једнако корумпиран, ако не још и горе.

Миланово идолизовање Вучића или Билбијино троловање за СНС би ми можда више падали у очи да то раде у некој неутралној атмосфери, а не у атмосфери у којој се намеће наратив да је једино нормално бити огорчено против СНС и извргавати Вучића руглу, а ненормално бити за њих. У таквој атмосфери класични, нормални гласачи за СНС који нису склони препуцавањима и интернет-ратовима ће углавном ћутати, а јављаће се једино они који баш воле да иду уз ветар и гурају прст у око.

A gde si ti video takvu atmosferu?

Na ovom forumu svakako ne postoji....

U medijima koji pokrivaju preko 80% stanovništva ne postoji (postoji sasvim obrnuta)...

Naprotiv, postoji i gaji se atmosfera u kojoj svako ko nije nacionalista automatski pistaje autošovinista, strani plaćenik i domaći izdajnik.

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 45 минута, Bilbija рече

Naravno, drugaciji dijalog i ne zasluzujete niti cete ga imati ... To je nivo koji ste sami izabrali a mi se sada spustamo na vas nivo samo da bi vas zajeb....li, posto je vise nego ocigledno da apsolutno nista ne mozete da uradite a da skupite kompletnu opozicionu bulumentu necete preci 10-15% ...

Naravno da ti imaš nekakvo kvazi-opravdanje za stvari koje pišeš... to je potpuno prirodno... svaki zlikovac je imao u svom mozgu nekakvo "opravdanje" za zlo koje je počinio... ali kad pišeš primitivne i vulgarne stvari o drugima u bukvalno istoj rečenici u kojoj njih nazivaš primitivnom i vulgarnom gomilom, to ukazuje da sa tobom nešto ozbiljno nije u redu...  

Ali eto, dođosmo i na ovom sajtu u  SNSovo "zlatno doba" u kojem je sve to normalno i u redu....

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 28 минута, Avocado рече

Naprotiv, postoji i gaji se atmosfera u kojoj svako ko nije nacionalista automatski pistaje autošovinista, strani plaćenik i domaći izdajnik.

Не гаји се никаква атмосфера но сами људи који нису националисти причају аутошовинистичке бајке а неки то раде за паре.

Има и оних који су се свели на пуке потрошаче без нације, вере, језика...

Али већина Срба јесу националисти и то нема никакву негативну конотацију каква се намеће. Е то је атмосфера која се гаји са н1, нова с, данас, пешчаника а често и са РТС. Некада са Б92 24/7 365 дана у години. И кад су они утихнули инсталиран је Н1.

Овде је битно рећи да се националиста, патриота и родољуб користе као синоними. Срби се са тиме рађају. То је нормално. Од 2000. године имамо медијски машинерију која и данас ради на томе да се од Срба направи зомби народ без историје и будућности.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Знате ли ви који је фазон код другоопозиционара, то су они што им се гаде бандераши.

1940s-1930s-utilities-worker-man-climbin

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

То је рат између комуниста. Заувек ће бити аналционални, без обзира колико се огртали плавом бојом са неким петокракицама.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 минута, Вилер Текс рече

Не гаји се никаква атмосфера но сами људи који нису националисти причају аутошовинистичке бајке а неки то раде за паре.

Ne gaji se takva atmosfera, nego sam ja zamislio u svom mozgovčiću da svako ko nije nacionalista priča autošovinističke bajke...  

12:smeha:

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...