Jump to content

Зоран Ђуровић: О АРТЕМИЈЕВОМ РУКОПОЛОЖЕЊУ НИКОЛАЈА ЗА ХОРЕПИСКОПА

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 14 минута, Родољуб Лазић рече

Пре бих рекао да си ти опседнут Артемијем. Ја се тобом бавим узгред, кад ми натрчиш...

Тролујеш јер браниш артемите. Ствар је јасна из авиона. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Zoran Đurović рече

Тролујеш јер браниш артемите. Ствар је јасна из авиона. 

Аха. Пун је форум мојих одбрана. Само ти не можеш да их пронађеш.

Кад говориш неистину, своје говориш.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Родољуб Лазић рече

Видим, изучава човек проблематику, вероватно се учи на грешкама...:)))

Лајкуј ово Родољубе, неће ти се рука осушити. :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Zoran Đurović рече

Немој да га зезаш, он је бангав. :D

Дотле смо стигли, а? Толико пече?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Родољуб Лазић рече

E ал си му рекао, свака ти част!

Храни пакче да те уједе!12:smeha: Ја те откључао из преисподње, а ти овако захваљујеш!? :sunce:

Одох да се одморим. И јутрос сам се молио да те Господин просветли. Смејао би се том дијалогу да си могао да чујеш... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Zoran Đurović рече

Ја те откључао из преисподње

Contradictio in adjecto. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 часа, Zoran Đurović рече

И јутрос сам се молио да те Господин просветли. Смејао би се том дијалогу да си могао да чујеш... 

Па шта каже господ(ин), у том дијалогу? Ословљава ли те, са аво? Ако ословљава, ништа не вјеруј, то је од уобразиље. Само Оца Христос тако ословљава, а с нама ни не води дијалоге! Зато нам је, између осталог, предао Духа Светог, да нас Он утјеши у нашој немоћи, и у њој спасава и од тих дијалога по сили палог разума. Не, моћног, него немоћног за тај дијалог.

(Оставио сам ти отворена врата. Слободно се вади да си с Духом Светим водио тај дијалог, али да Га због своје палости ниси најбоље разумио. И настави да пипаш, све ти боље иде. Или немој, порекни ту нашу палост! Али немој онда ни да свуда пружаш пипке, као хоботница. Узалуд ћеш давити, нпр. артемите. Исто као њима, ни теби неће недостајати мастила кад сам будеш морао да устукнеш пред истином.)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја сам мало старомодан. Више волим текст него самоснимање, или како се већ зове овај формат.

Ово је на бази већ писаних текстова?

Нисам гледао, нити ћу. Не због аутора, ил теме, већ због формата. Текст би радо прочитао.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...