Jump to content

Слике форумаша

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 11.6k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Nije.

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Škljocalice :D

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Danijela рече

Škljocalice :D

Гори је и од пушке.

Једном приликом сликао сам београдски маратон. У једном моменту сликао сам са трибине једног такмичара, маратонца. Погледао је у апарат и пао као покошен. Заправо у том тренутку добио је грч на 10-ак метара пре  циља. У том моменту схватио сам да је фотоапарат понекад гори од пушке! Веровали или не! Некако се довукао до циља. Ја сам тапшао и бодрио га. Медицинска екипа је пришла и помогла му у задњим метрима. Вероватно му је фотоапарат засметао због великих психичких напора. Монаси рецимо неволе фотографисање.

Познат је ефекат са зечевима који истрчавају испред аутомобила и који се паралишу пред светлима фарова. Вероватно у овоме има истине. Волео бих да прочитам нешто на ову тему ако неко нешто нађе на интернету.

 

Каква су твоја искуства?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja vrlo retko slikam ljude. Ako to i radim, slikam one koje dobro poznajem i oni mene znaju, te onda nema te tenzije.

Skoro nikad ne slikam ljude koji imaju bilo kakav javni nastup (sem ako mi ne traze to).

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja to ne znam da li su pripremljene ili nisu te stoga ne remetim njihovu koncetraciju.

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 38 минута, Danijela рече

Ja to ne znam da li su pripremljene ili nisu te stoga ne remetim njihovu koncetraciju.

Опрости на силним питањима. Спремамо сок од зове па одох на брање. Поздрав

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sa srecom branje.

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мање приче, више слика, вас двоје! :)

Χριστός ανέστη εκ νεκρών, θανάτω θάνατον πατήσας, και τοις εν τοις μνήμασι ζωήν χαρισάμενο

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:0414_feel:

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Е Предраже тебе често ондак виђам на Ђордолу

Христос воскресе из мертвих,смертију смерт поправ и сушчим во гробјех живот даровав

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 29.5.2017. at 15:42, МилошБГ рече

Е Предраже тебе често ондак виђам на Ђордолу

Mислиш ли у цркви светог Александра Невског?

Следећи пут се јави да се упознамо. И да заједничку слику ставимо на тему.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...