Jump to content

Председник Вучић код Трампа - Косово

Оцени ову тему


uomo del Ve.Te.

Препоручена порука

Ovim sporazumom je dogovoreno:

Da Izrael prizna Kosovo,

Srbija bude prva evropska zemlja koja ce premestiti ambasadu u Jerusalim, 

Izbaci kineski 5G, 

Uvede americku opremu za spijunazu, 

Ogradi se od Hezbolaha. 

 

Čestitam ti Srbijio tvoj novi kolonijalni status, ispunjava se ono za šta je Vučko i doveden.

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, Justin Waters рече

Da Izrael prizna Kosovo,

Odakle ti ovo? Mada me ne bi cudilo, mi odavno sprdamo izrael, Srbi su dosta pro palestina i anti izrael, iako su nas podrzavali dugo vremena. Bili smo losi prijatelji izraelu godinama. Ja citam sada vesti i stvarno ne mogu da pohvatam da li ce izrael da prizna Kosovo ili nece. Kako sam shvatio Kosovo je priznalo Izrael!? Ali nisam video nista od strane izraela ka kosovu!? Mnogo im je cudna spika... 

Цитат

Uvede americku opremu za spijunazu

Koju konkretnu opremu? 

 

Цитат

Srbija bude prva evropska zemlja koja ce premestiti ambasadu u Jerusalim



I treba. Izrael i Srbija treba da budu saveznici. 

 

Цитат

Čestitam ti Srbijio tvoj novi kolonijalni status, ispunjava se ono za šta je Vučko i doveden.


Ajde justo nemoj da zezas, koji novi kolonijalni status, ko da je nesto drugacije nego do sada... 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, haveaniceday рече

Odakle ti ovo? Mada me ne bi cudilo, mi odavno sprdamo izrael, Srbi su dosta pro palestina i anti izrael, iako su nas podrzavali dugo vremena. Bili smo losi prijatelji izraelu godinama. Ja citam sada vesti i stvarno ne mogu da pohvatam da li ce izrael da prizna Kosovo ili nece. Kako sam shvatio Kosovo je priznalo Izrael!? Ali nisam video nista od strane izraela ka kosovu!? Mnogo im je cudna spika... 

Imaju dve verzije dokumenta, različite u zadnjoj tački.

Kosovari su potpisali da ce ih priznati Izrael... Srbi ce kao nagradu da premjeste ambasadu u Jerusalim. 

Spisak opreme ti je tu, čitaj. 

 

10945769495f527961ea07e910977770_v4_big.jpg

18930973995f527962210dc972648007_v4_big.jpg

EhFaj8fXcAAomf0.jpeg

EhFaj8fX0AI945_.jpeg

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Justin Waters рече

Imaju dve verzije dokumenta, različite u zadnjoj tački.

Kosovari su potpisali da ce ih priznati Izrael... Srbi ce kao nagradu da premjeste ambasadu u Jerusalim. 

Spisak opreme ti je tu, čitaj. 

 

10945769495f527961ea07e910977770_v4_big.jpg

18930973995f527962210dc972648007_v4_big.jpg

EhFaj8fXcAAomf0.jpeg

EhFaj8fX0AI945_.jpeg

E hvala, sad cu da procitam pa da prokomentarisem! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Justin Waters  Mislis na ovo:
 

image.png.a6450e85bceb7639fc400f29c87c3349.png

 

Sad sam izguglao sta su..obicni sistemi za granice.. ne znam kakve veze sa spijuniranjem imaju... obicne digitalne baze podataka za lakse tokove kroz granice... Malo si preterao sa "spijuniranjem"...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Znaci Albanci se dosetili pa priznali Izrael i premestili ambasadu tamo i odrekli se Hezbolaha...pa to moze da bude i dobro za Srbiju, oni su najvise podrske od islamske zajednice imali... u svakom slucaju privodi se kraju ta prica sa kosovom, bice priznanje od strane Srbije kako vidim. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, haveaniceday рече

Ako ovaj sporazum gde Srbija nije dobila malte ne nista, Vucica ne kosta izbore - nista nece. Jedino sto ce Srbija da dobije jesu ove pare(zajmovi) za subvencije, koje ko zna gde ce da zavrse

Aleluja.. Makar da se ovdje složimo. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Justin Waters рече

Aleluja.. Makar da se ovdje složimo. 

Iskreno, nadao sam se da ce da izvuce makar nesto korisno za nas.?

Kako vidim, nista nije uspeo da izvuce, a Albanci su jako pametno postupili... mada i rizicno... 

ove puteve i to sto se grade, to podrazumevam normalom.. videcemo sta se dalje desava ali izgleda da je kosovo gotova prica... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Колико ми је познато, признање Косова је технички могуће тек након евентуалне промене Устава.

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, w.a.mozart рече

Колико ми је познато, признање Косова је технички могуће тек након евентуалне промене Устава.

Nece biti direktnog priznanja bar jos izvesno vrijeme. 

Ali ce se ovakve stvari desavati. Izrael ce priznati, a Srbija ponizavajuce premestiti ambasadu u Jerusalim, to ce povuci talas priznanja muslimanskih zemalja. Petljanje oko Hezbolaha, mozda nagna i Iran da ga prizna, odricanje od kineskog 5G mozda znaci gubitak kineske podrške u UN... I tako ce suzavati krug i pritiskati. Ujedno Ameri i dalje kao degenerici misle da ce sa ekonomskim pričama da promjene svijest ljudi i da ce icem i picem Srbija na kraju i sama priznati. 

Ne znam, nadam se samo da ostali kojima smo zabili prst u oko imaju razumjevanja za trenutku situaciju i da nece posegnuti za radikalnim mjerama dok se ovaj sporazum ne baci u smteljiste istorije gdje mu pripada mjesto. 

 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, haveaniceday рече

Iskreno, nadao sam se da ce da izvuce makar nesto korisno za nas.?

Kako vidim, nista nije uspeo da izvuce, a Albanci su jako pametno postupili... mada i rizicno... 

 

Dobio olovku i ključeve :0212_rolleyes:

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...