Jump to content

Избори у Црној Гори 2020

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 17 часа, Milan Nikolic рече

али је истовремено оптужио председника Александра Вучића за, како је казао, јаку медијско-политичку агресију Београда, јер је српски председник пружао „јаку подршку великосрпском национализму“ у Црној Гори.

пре 17 часа, Milan Nikolic рече

Додао је да је он упозоравао да је то „неодговорно поигравање са духом из боце“, чему је и лично сведочио 90-их када је, каже, „тај исти дух пуштен из боце и када је произвео једну неподношљиву мржњу“.

Понављати такву грешку, каже Ђукановић, након непуних 30 година касније и „таргетирати Црну Гору“ као што су тада „таргетирани Хрватска и Косово“, као и претварати Црну Гору и Црногорце у непријатеље је израз неодговорности.

1923716_20190209050216_5c5e54c6b789689e8

2.jpg

 

:))  :)) :)) :)) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

GOSTI u emisiji "Načisto sa Petrom Komnenićem" bili su Zdravko Krivokapić - "Za budućnost Crne Gore", Aleksa Bečić - "Mir je naša nacija" i Dritan Abazović - "Crno na bijelo".

Predstavnici Demokratske partije socijalista i Bošnjačke stranke nisu se odazvali na poziv za učešće u emisiji.

WWW.NOVOSTI.RS

GOSTI u emisiji "Načisto sa Petrom Komnenićem" bili su...

 

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

jedan koalicioni partner izlazi sa izjavom da se povlači priznanje kosova, drugi da se ne povlači. jedan govori idemo iz nato alijanse, treći kaže ostajemo u nato. 

Gospodin krivokapić izjavio da je spreman da bude žrtva tehničke vlade i da ustupi mjesto premijera nekome. 

kao da sami nijesu očekivali da će pobijediti. ja se bojim da niti jedna osoba neće biti procesuirana za kriminal i nacionalizam, da će biti spriječen ustanak srba koji smo viđeli u većini srpskih gradova. ostaje da vidimo jeli milo bolji bio od ovih što sad dolaze. 

a neka priča ko šta oće, ja sam srbin i pravoslavac ali niko ne može negirat Milovu rečenicu da đe god je srpska pravoslavna crkva poslala popove da brane srbe i podižu ustanak. tu srba danas ili nema ili ih je mnogo manje. 

Ja ovu njegovu priču, objašnjavam sebi nacionalizmom jer u crnu goru živi 20 posto pravoslavaca koji nijesu srbi, u srbiji ih ima oko 1.2 miliona. u hrvatskoj su bili većina morlaci koje je tada spc smatrala srbima a danas ne smatra. Ti ljudi nijesu prirodno vezani za srbiju više od svojih nacija dal su to albanija, grčka, turska ili šta znam neki cincari. Nije milo dzabe pričao što je pričao, jer stvarno ja vidim veliki anti-srpski vjetar ljudi koji dok nisu postali dio spc, nisu smatrani tradicionalno srbima nit su mogli da zloupotrebljavaju srbe... Ostaje da vidimo šta će od srba i srbije ostati na balkanu. na stranu to što srbija postoji zahvaljujući svojoj istoriji, neko sebe piše ovako ili onako, nosi srpsku zastavu... Moja srbija nije dritan abazović, era ojdanić, šaban šaulić, vuk jeremić, svetozar marović... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 21 минута, Nikk рече

jedan koalicioni partner izlazi sa izjavom da se povlači priznanje kosova, drugi da se ne povlači. jedan govori idemo iz nato alijanse, treći kaže ostajemo u nato. 

Gospodin krivokapić izjavio da je spreman da bude žrtva tehničke vlade i da ustupi mjesto premijera nekome. 

kao da sami nijesu očekivali da će pobijediti. ja se bojim da niti jedna osoba neće biti procesuirana za kriminal i nacionalizam, da će biti spriječen ustanak srba koji smo viđeli u većini srpskih gradova. ostaje da vidimo jeli milo bolji bio od ovih što sad dolaze. 

a neka priča ko šta oće, ja sam srbin i pravoslavac ali niko ne može negirat Milovu rečenicu da đe god je srpska pravoslavna crkva poslala popove da brane srbe i podižu ustanak. tu srba danas ili nema ili ih je mnogo manje. 

Ja ovu njegovu priču, objašnjavam sebi nacionalizmom jer u crnu goru živi 20 posto pravoslavaca koji nijesu srbi, u srbiji ih ima oko 1.2 miliona. u hrvatskoj su bili većina morlaci koje je tada spc smatrala srbima a danas ne smatra. Ti ljudi nijesu prirodno vezani za srbiju više od svojih nacija dal su to albanija, grčka, turska ili šta znam neki cincari. Nije milo dzabe pričao što je pričao, jer stvarno ja vidim veliki anti-srpski vjetar ljudi koji dok nisu postali dio spc, nisu smatrani tradicionalno srbima nit su mogli da zloupotrebljavaju srbe... Ostaje da vidimo šta će od srba i srbije ostati na balkanu. na stranu to što srbija postoji zahvaljujući svojoj istoriji, neko sebe piše ovako ili onako, nosi srpsku zastavu... Moja srbija nije dritan abazović, era ojdanić, šaban šaulić, vuk jeremić, svetozar marović... 

Kuku ti ga majko, ako ti ovako konfuzno mislis kao što konfuzno pišeš... 

  • Хахаха 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ustaše jesu zlo veliko bili. Ali ima jedna stvar koju su uzeli nesvojstveno hrvatima, samim tim se vidi da su srbi porijekom. zabranili su brak sa morlacima, burlacima i servalima. što je bio dio zakonika cara dušana i drugih nemanjića. znači zabranjen brak sa svim zajednicama koje imaju sumljivu kulturu i nijesu pazili na rodoslove, rodokrvljanje...

U srpsko svetosavlje toga nema danas, iako bi trebalo da bude jer je i mojsije branio brakove sa takvim plemenima. Primjećujem jedan detalj, Miroljub Petrović uzima mojsijev zakon iz kreacionističkih krugova koji vjeruju u incest, napravio je apartane u rodno selo, kade za porađanje u vodi je instalirao, ispisao djecu iz škole i uči ih vjeri. On koji je proglašen za sektu od SPC. samo se nadam da nije skrenuo i uništi tu djecu a već su bez škole. 

ovo je rezultat testiranja srednjoškolaca i osnovaca u crnoj gori, koji se radi svake godine kao u ostalim evropskim državama. može lijepo da se vidi svaka država i mentalno zdravlje djece. viđet ćete. Tu se vidi da je crna gora zbog djelova sa albancima, kao i srbija zbog dijela sa KiM, potpuno mentalno degradirano stanje, toliko da se ne smatraju sposobnim da ostvare društvo jedne norveške, mađarske, rusije..., tj. nisu sposobni da riješe proste zadatke za prosječnog evropljanina.  I Dua Lipa se žalila zašto su albanci postavljeni kao najgluplji narod u evropu, da nikad nisu imali jedan patent... i mene to podsjeti da Miroljub petorvić nije srbin, dritan abazović nije srbin, niti smo ih mi posrbili. ali to su tabu teme u srbiji. Iako ako ćemo pošteno, mi u crnu goru smo bili izolovani od osmanlija, a zabranjeno rodokrvljenje. pa onda 31 godina mila đukanovića đe ako neko nađe partnera iz hercegovine, dalmacija ili srbije, eeeejjj pa tu ako dođe do braka država može da proćera stranog državljanina. a prirodno je da ljudi traže partnere u svom govornom području, da se nežene u rodbini. I tada smo mi provalili, da imamo sugrađane koji su sami sebe dovoljni u cetinje, danilovgrad, ulcinj, podgoricu, kotor... vrlo zeznuta situacija, ne smije da bude tabu tema po meni. Zato je milo pao većinskim glasovima jer je to podatak koji je sve nas srbe na primorje podigo i vratio u neko stanje stresa iako je prosječna plata porasla, da se razumijemo

GREEKCITYTIMES.COM

Dua Lipa, known for her songs "Don't Start Now" and "New Rules," has taken to social media to show her support for a "Greater Albania" that includes areas of

imali smo predavanje na toj temi, došli su hrvati sa tim istraživanjima da raspravljamo onako seljački. baš su pomenuli i da su porijeklom srbi, pokazali nam freske u crkvama nemanjiće, cara bodina ali su igrom slučaja danas rimokatolici.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Prozor na krovu рече

Kuku ti ga majko, ako ti ovako konfuzno mislis kao što konfuzno pišeš... 

dje si brate antonija.

pa konfuzni su, zato se zezam. knežević kaže ne izlazimo iz NATO snaga. Medojević kaže povlačimo priznanje Kosovu, a Dritan kaže koalicija neće povući priznanje ili neku potpisanu obavezu države. Onaj Milačić kaže izlazimo iz NATO saveza. Premijer Krivokapić kaže da ukidamo sankcije Rusiji dok Dritan kaže da se sankcije neće ukinuti...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

izbori su prošli pa nije važno više toliko šta se piše ođe.

Ako neki dio crne gore konstantno ima brakove unutar 9 koljena, dal je to 5 koljeno, 7 koljeno, 1 koljeno... svejedno.  I dobijamo rezultate istraživanja da su to velike koncentracije ljudu rođenih u takvim zajednicama, oni bukvalno obaraju nacionalni prosjek inteligencije dotle da je to havarija za evropski kontinent. I dokazuje se njihova brojnost dominantna, a dal se oni žene u crkvama to niko ne priča, dal se krštavaju u crkvama ni to se ne govori. Ja sam za to da se ipak kaže javno da Miroljub Petrović nema porijeklo od skenderbega, da nije srbin starinom iz crne gore, već potomak novih kuča koji su pobili srbe tj. stare tkz. kuče kako su ih nazivali oni sami pa mi prihvatili. kako su postali srbi to već nije teško za zaključit, ali ja smatram zbog toga što su se plašili od osvete srba koji ih okružuju i nisu ih mogli napast tokom osmanskog carstva. tada su izmišljali rodoslove da potiču od junaka srpskih, kosovskih... jer isti kosovski i drugi neki junak nije mogao da dođe u sinj, kuče, mostar istovremeno i osnuje porodicu iako jesu bili junaci, nijesu toliki junaci. Plus tome srbin ne priča albanski jezik tamo u srpkoj državi, niti posjeduje srbin dokumenta da je bio šiptar nekad prije.

to je za mene gore od korona epidemije. jer korona dođe i u 20 dana te ubije ili ostavi. a ovi vječno muče i unište porodicu sa kojom uđu u brak. 

nisu to male stvari, jer ispada da stvarno ćemo svi postati trajno lijeni tj. smeteni u razvoju. a bosanci trajno zaostali nego bogu hvala se odvojila republika srpska i tu tek treba viđet ko je ko kroz rodoslove bez falsifikata. Jer to je trajno biološko stanje koje se naslijeđuje uz brojne probleme psihe i zdravlja. to nijesu srbi pod br.1.

kako srpska crkva savremena gleda na to pitanje falsifikovanja identiteta, lažnog predstavljanja sa porijeklom od aristokratiskih predaka na neki način. Kako to rodoskrnavljenje može da se veže za srpski narod i bude prihvaćeno u crkvi. Mora da postoji neko objašnjenje ja se nadam, da nije ovo ispod marame provučeno nama srbima jer to nema smisla da mi njih tako ugrožavamo i remetimo kulturu i tradiciju, kao ni oni nama jer srbi od toga će samo patnju da vide, nijesmo navikli na takvu kulturu

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...