Jump to content

Омиљени амбијенти

Оцени ову тему


Препоручена порука

@Ayla  

A ima li negde na ovim prostorima da se naruci onaki neki sistem za tus? Nije da se bez toga ne moze, al` eto, pitam.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, obi-wan рече

@Ayla  

A ima li negde na ovim prostorima da se naruci onaki neki sistem za tus? Nije da se bez toga ne moze, al` eto, pitam.

Ima...  Hansgrohe,  Cristina Rubinetterie, čak mislim da i Diplon ima "ruže" u ponudi, ali sam sigurna da po radnjama nećeš naći na stanju, već se naručuje, ali kataloški možeš vidjeti sve sisteme.
Bitno je da tu gdje trguješ imaju ovlašteni servisni centar, da bi mogao da servisiraš sistem u slučaju kakve potrebe.
 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nisam ugrabila jesenas paviljon koji dugo već tipujem (kada sam otišla rešena da ga kupim u ponudi je bio model koji mi se dopada u boji koja mi se ne dopada - sivoj). Ali ga ove godine ne propuštam. Drugi deo plana kada je dvorište u pitanju jeste dvorišni roštilj (varijanta slična ovoj na fotografiji). Kako dobar deo vremena tokom proleća i leta provodim u dvorištu, znače mi ovakve investicijice. Tuje lepo napreduju, a na mesišta vas zovem u pozno leto (ako me ne dokači ova viruščina). Samo ponesite kupaći za bazen. :)

 

20200401_172615.jpg

20200401_172559.jpg

"Ја сам спреман - нашао сам шлем."

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Одувек сам волео живот на селу. Не знам, не могу себе да замислим да живим у граду, у згради, или, небитно, у кући у граду. Мислим, никад се не зна, али, не дај Боже! Давно сам негде прочитао како се у Русији млади удружују и праве насеља удаљеним од градске вреве, не знам сад колико далеко од градова, где свако својим радом доприноси заједници. Ова породица производи ово, ова оно и тако надопуњују заједничке потребе. Колико је то изводљиво.. Мислим да јесте. Код нас на селима то постоји у једном другом облику, као сеоске мобе. Све у свему, нађох један чланак где се види колико сеоска домаћинства код нас мало вреде када се продају:

WWW.KURIR.RS

BEOGRAD - Dok mladi širom Srbije u potrazi za obrazovanjem, boljim i lakšim životom masovno napuštaju sela, ali i manje...

Туга..

Мали увод.

А што се тиче амбијента, екстеријера.. да кад отворим прозор чујем само зрикавце на ливадама, ветрић како шуми кроз воћњаке, простор около куће, двориште, да је равно и пространо, може доста цвећа, али, да се ипак може лепо прићи сваком ћошку косачицом :D по потреби и тримером, може и неко дрво да има, али, као и башта, да је удаљено од куће, да постоји пространа гаража да кад жена уђе колима да се не жали како не може лепо и да изађе :sunce: и по могућству да има кружни ток испред куће да не би ишла у рикверц (наравно, као да и ја то не бих волео). Да има и мало стоке никад није на одмет.. Лепо је имати извор пијаће воде у близини па још кад би се направио и мали рибњак, базен.. Све у свему, најбитније од свега је да породица има мир и тишину и да не зависи од пијаце.

Ето, тражих по интернету неку слику ентеријера и ништа не нађох, све ми је нешто китњасто, пренатрпано. Битно је да има доста природне светлости, природног, ''топлог'' материјала, без лустера и ко зна каквих ситница што одузимају време када се треба кречити, брисати прашина и тако.. Лепо је ноћу да има да се упали и нека старинска лампа на гас.. Намештај без оштрих ивица и да га нема превише и да је такав да је сврсисходан, на пример, не висок, већ, толике висине да мало надилази дужину, на пример, најдужег капута, па онда нека фиока у којима би се могла сместити постељина и шта већ.. И тако :stadaradim: Одох да обиђем хранилице за птице, ипак их је снег мало зезнуо..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 weeks later...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...