Jump to content

НАРОДНЕ ПАТРОЛЕ у центру Београда због миграната (видео)

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 4 минута, Avocado рече

Ma nema šanse... pa jel si ti videla ove klipove šta rade po Šveckoj?!?!

Sad ćeš ti ovima što su videli migrante na klipovima pa sve znaju da objasniš kaki su migranti samo zato što svaki dan prolaziš tuda... aj mani se ćorava posla...

samo malo logike,.... tamo ih ima na stalnom boravistu desetine i stotine hiljada (i onda dodje onaj Keln u Nemackoj ili da onaj sutne devojku niz stepenice, jednostavno moze im se) i ako ovde njih nekoliko hiljada prave probleme na svojim migracionim rutama, moze da zamisli koliko bi vise problema bilo da ih ima desetine hiljada ili stotine.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Paradoksologija рече

Evo kad sam letos bila u Šveckoj kod kume koja živi decenijama u Stokholmu nikako nisam uspela da joj dokažem koliko joj je loš i opasan život, a navela sam nekoliko fejk njuz sajtova kao izvor.

Ma katastrofa... meni se nekoliko kolega iz Švecke javilo sa željom da dođu da izbegnu sve one strahote ali izgleda da su njiova i naša vlas u dosluhu... odbili ih ovi naši iz MUPa za azil jer se navodno u Šveckoj lepo živi i nisu u opasnosti...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Paradoksologija рече

Tvrdnje? Da se može proći kroz Gavrila Principa? Uh, kakva nedokaziva tvrdnja.

није питање да ли се може проћи већ да ли је безбедно проћи??? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Avocado рече

Ma katastrofa... meni se nekoliko kolega iz Švecke javilo sa željom da dođu da izbegnu sve one strahote ali izgleda da su njiova i naša vlas u dosluhu... odbili ih ovi naši iz MUPa za azil jer se navodno u Šveckoj lepo živi i nisu u opasnosti...

па нек дођу ИЛЕГАЛНО

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Bokisd рече

samo malo logike,....

:))

 

пре 1 минут, Bokisd рече

tamo ih ima na stalnom boravistu desetine i stotine hiljada (i onda dodje onaj Keln u Nemackoj ili da onaj sutne devojku niz stepenice, jednostavno moze im se) i ako ovde njih nekoliko hiljada prave probleme na svojim migracionim rutama, moze da zamisli koliko bi vise problema bilo da ih ima desetine hiljada ili stotine.

Možeš da zamisliš tek koliko bi više bilo problema da ih ima stotine miliona... svašta ti možeš da zamisliš.... ;)

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, Bokisd рече

Nisam ispratio,.... ali, recimo, ako migranti nemaju gde da idu i ne pustaju ih da predju granicu iz nase u drugu drzavu, sta ce se onda desiti sa njima, ostaju kod nas, ili ih deportujemo iz zemlje,... ili, sta cemo da radimo sa onima koji se deportuju iz neke drzave i vracaju ih nama. To su sve realna problematicna pitanja i nisam video da je neko od politicara ili nekih drugih dao odgovarajuce objasnjenje ili neki plan za delovanje. Cak imamo i onu cudnu izjavu Vucica da migranti u buducnosti mogu da nadoknade odlazak nase populacije iz zemlje ili nekih drugih koji pricaju da imamo puno napustenih kuca i sela koja mogu da se nasele migrantima.

Sve to i ovi napadi migranata, sva ta neizvesnost pravi to da se ljudi ne osecaju bas sigurno sta nas ocekuje u buducnosti i tako i dobijamo i ove patrole, .... jer nemamo poverenja u politicare, znamo ko nam je na vlasti, pa imamo onu tvoju temu,.... Napredna zona sumraka, sve smo tamo napisali o vlasti..... i sada trebaju oni takvi da nas zastite od migranata. 

Боки, ово је неутемељена тврдња - чиме доказујеш истинитост? Дај нам извор :)) :))

Осим тога, ако поткрепиш изворима, немој да превиђаш историјски контекст и то.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Ćiriličar рече

Боки, ово је неутемељена тврдња - чиме доказујеш истинитост? Дај нам извор :)) :))

само да није www.bbc.com 12:smeha:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Avocado рече

:))

 

Možeš da zamisliš tek koliko bi više bilo problema da ih ima stotine miliona... svašta ti možeš da zamisliš.... ;)

 

Pa, iz tih sredina Avocado imamo djihad i teroriste i New York i Pariz i Madrid i gaze kamionima ljude po trgovima Evrope i celog sveta, upadaju u restorane, hotele i ljude bombama ubijaju i ratove u Siriji i Iraku i Libiji itd,..... i da po Africi pale zive ljude, odsecaju glave, ..... to je real logika my Avocado....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Предраг М рече

само да није www.bbc.com 

У сваком случају да није неки малигни руски утицај:))

Оно иде Шарапова у 1 после поноћи кроз "*ицин парк", шири малигни руски утицај...па подразумева се да ти јадни људи морају да га сузбију :))

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Bokisd рече

Pa, iz tih sredina Avocado imamo djihad i teroriste i New York i Pariz i Madrid i gaze kamionima ljude po trgovima Evrope i celog sveta, upadaju u restorane,  i ratove u Siriji i Iraku i Libiji itd,..... i da po Africi pale zive ljude, odsecaju glave, ..... to je real logika my Avocado....

у тој европи мигрантима свашта пада на памет... а иначе они тамо стигну авионом, таквих нема у Србији... 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Ćiriličar рече

У сваком случају да није неки малигни руски утицај:))

Оно иде Шарапова у 1 после поноћи кроз "*ицин парк", шири малигни руски утицај...па подразумева се да ти јадни људи морају да га сузбију :))

 

 

русофилу, фашисто, исламофобу, ???

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Ćiriličar рече

У сваком случају да није неки малигни руски утицај:))

Оно иде Шарапова у 1 после поноћи кроз "*ицин парк", шири малигни руски утицај...па подразумева се да ти јадни људи морају да га сузбију :))

 

 

ode Sarapova sad u penziju ne moze vise .... da je privolimo da emigrira kod nas,.... ako moze smederevo, bilo bi jos bolje,.....:cheesy3:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...