Jump to content

Хвала "Кани Галилејској"

Оцени ову тему


Препоручена порука

Slažem se da  ova tema nije mesto za nečiju frustraciju, njega očigledno mlogo muči.

Apropo, danas pročitah negde, jedna žena napisala" ja sam agresivna samo na netu". Kontam i to ima neko opravdanje. Na netu veštica a na poslu u kući i okolini blaženka.:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Стварно укваристе тему младенцима.

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Драгана Милошевић Немој да се љутиш. Али покварио је трол и то се види из универзума. А ви браћо и сестре из администрације сте га пустили. Сад кад укажемо на то онда смо покварили тему. Неће бити.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Spilja dobar momak, nece da se ljuti. Evo u cetvrtak idem da castim za bajk u kafanu, i u to ime ide tura pice za mladence , da ih cuva Gospod ! :D

 

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Драгана Милошевић рече

Тек ђевојке са катуна не долазе у обзир :smeh2:

Nisam ja katunjanka... i šta mi fali, Dragana?:((
Ovo je diskriminacija po nacionalnoj osnovi... tuga 1324_womens

Пре сат времена, Вилер Текс рече

@Bojan* Јел могуће да тему у којој људи објављују овако лепу вест тролујеш?

 

Troluje.

Traži ženu i eto izignorisa, lagano, rutinsku stvar. 0703_read

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Jecić рече

Nemam pojma jel bogat ili ne, nesam zainteresovana da lečim muške frustracije.:0205_whistling:

Bahato... neka sestro, nećemo cjepidlačiti. Dvije do tri dijagnoze se tolerišu. Nije frustracija teška patologija... valjda ne_shvata

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Jecić рече

nezadovoljan svojim ljubavnim životom. Razočarao se u žene

Neka ide u Legiju stranaca:))

„Бојим се Бога који је високо и гледа. Бојим се и човека који нема Бога!”

                                                                                 Византијска пословица

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 18.2.2020. at 22:06, Jecić рече

Slažem se da  ova tema nije mesto za nečiju frustraciju, njega očigledno mlogo muči.

Apropo, danas pročitah negde, jedna žena napisala" ja sam agresivna samo na netu".

Ako je neko ovde agresivan, to je Вилер Текс.

A tema ne može da se pokvari. Niko ovde nije ništa pokvario. Ovo je forum u kome jedni druge ne vidimo, nego samo zamišljamo kao sagovornike. Pojedini u skladu sa svojim karakterom pišu napadne, podrugljive i uvredljive komentare, što je posledica njihovog zla, dok je većina ostalih daleko tolerantnija i pozitivnija, bira reči, poštuje druge, pokušava da nađe rešenje, komentariše na šaljiv način... Velika je razlika između ove dve krajnosti. I dok su prvi uvek raspoloženi za linč, ovi drugi ne odbacuju tek tako ljude sa problemom, ali su pod uticajem prvih koji najviše "galame".

Dakle jedan član je uspeo da se oženi preko ovog foruma i ja mu od sveg srca želim sve najbolje. On je to podelio sa nama, jer je želeo da ohrabri i nas ostale koji smo se nadali ili se nadamo da doživimo ono što je on i meni je žao što su moje primedbe iskoristili oni koji ovaj forum vide kao priliku za podmetanja, vređanje, podsmeh i ponižavanje drugih.

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Bojan* рече

Ako je neko ovde agresivan, to je Вилер Текс.

A tema ne može da se pokvari. Niko ovde nije ništa pokvario. Ovo je forum u kome jedni druge ne vidimo, nego samo zamišljamo kao sagovornike. Pojedini u skladu sa svojim karakterom pišu napadne, podrugljive i uvredljive komentare, što je posledica njihovog zla, dok je većina ostalih daleko tolerantnija i pozitivnija, bira reči, poštuje druge, pokušava da nađe rešenje, komentariše na šaljiv način... Velika je razlika između ove dve krajnosti. I dok su prvi uvek raspoloženi za linč, ovi drugi ne odbacuju tek tako ljude sa problemom, ali su pod uticajem prvih koji najviše "galame".

Dakle jedan član je uspeo da se oženi preko ovog foruma i ja mu od sveg srca želim sve najbolje. On je to podelio sa nama, jer je želeo da ohrabri i nas ostale koji smo se nadali ili se nadamo da doživimo ono što je on i meni je žao što su moje primedbe iskoristili oni koji ovaj forum vide kao priliku za podmetanja, vređanje, podsmeh i ponižavanje drugih.

 

 

Žao mi je Bojane što si možda neshvaćen. Iskreno, vollela bih da svi tražitelji pronadju ono što traže/žele. Nisam dugo na forumu, većinu vas ne poznajem, nisam pametna i nemmam adekvatan savet za tebe. Male su šanse da se dvoje istinski pronadju, upoznaju i zavole pomoću neta, mada čuda se dešavaju. Tebi srećno! Svima koji traže, šta reći,  sreća vas pratila.?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 17.2.2020. at 15:35, шпиља рече

итекако је могуће...често у шали поменем "кад сам могао ја,могу сви"...Бог на (нама) најневероватније начине спаја душе...веруј ми,и сад,после пар месеци често ухватим себе у мисли да све ово што нам се дешава није стварно...и сваким даном (враћајући догађаје уназад) се све више радујемо и величамо Творца и Његову Промисао...

Znam. Upoznao sam i sam dobro ekipu na firumu. Do duse ne sam se ozenio preko foruma al zaista je moguce upoznati se i zbliziti, makar i kao prijatelji.

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 weeks later...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...