Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

Zarazila se prijateljica od moje majke. Kaze da je izgubila culo mirisa i ukusa, da je imala jaku temperaturu i da su je bolele kosti, temperatura je opala ali ima i dalje simptome. E sad njenom muzu se pogorsavala situacija i on je sad na infektivnom. 

Sto je najcrnje njih dvoje su se bas mnogo pazili i brinuli o merama zastite, i ostalo, pridrzavali se svega. Ali eto zarazili se inace oboje imaju 65 godina a ona je izuzentno pokretna zena za razliku od muza. 

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Због погрошања епидемије поново су враћене стенд-ап конференције за новинаре на којој су били представници Штаба за лупетање глупости.

Главна на сцени је била лажна премијерка Ана која је бриљирала у утеривању саме себе у лажи. Уз салве смеха новинари су је похвалили да није директно одговорила ни на једно питање и добила максималан број Пинокија.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Главно откриће стенд-ап конференције је да је феноменална база података у ствари никаква и да је нису користили лекари неко неки ликови запошљени по уговору који и нису баш нешто то знали да раде како треба... У сваком случају ни Вучић ни премијерка ни штаб нису ништа криви него ти ликови и СЗО и народ. Ето.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, nikola a рече

Главно откриће стенд-ап конференције је да је феноменална база података у ствари никаква и да је нису користили лекари неко неки ликови запошљени по уговору који и нису баш нешто то знали да раде како треба... У сваком случају ни Вучић ни премијерка ни штаб нису ништа криви него ти ликови и СЗО и народ. Ето.

 

Kao sto i oni nista nisu krivi za trenutnu situaciju u zemlji vec mi sami. Bruka i sramota da nas je....:sunce:

Postoji izreka koja kaze: sto puta izrecena laz postaje istina.

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

WWW.KURIR.RS

Jedna policajka u Grand Ledžu, gradiću u Mičigenu, u SAD, ubila je pištoljem čoveka osumnjičenog da je u radnji nožem napao...

E, bas sam se iznerviro,..... jeste napao covek, ali po meni, zakasnela reakcija policajke, trebala je da pocne ranije da se povlaci unazad i imala bi vremena prvo da puca u noge i posle tek u samoodbrani,.....jer, ovo je klasican primer refleksa samoodbrane, jer je dosla u takvu poziciju, a imala je cistinu ispred sebe i napadaca i pustila ga je preblizu sebi.... policajci su ipak utrenirani i treniraju valjda situacije koje mogu da ih zadese (trenirao sam recimo djudo i djiu - djicu sa policajcima, pa to su trenizni samoodbrane koji imaju na desetine situacija u kojima moze policajac da se odbrani, ..idt)..... mozda je moglo da se spreci ubistvo....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

WWW.DANAS.RS

Laboratorije privatnih zdravstvenih ustanova počeće u najkraćem roku da testiraju građane na prisustvo korona virusa, rečeno je za Politiku u Asocijaciji privatnih zdravstvenih ustanova i privatnih...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 часа, haveaniceday рече

Cito sam ja u nejdcheru pre 30 godina kako 2010 nece da imamo led na polovima. ;)

Može link ka toj studiji/tekstu?

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 21 минута, Avocado рече

 

Цитат

Jedini način dijagnoziranja aktivne bolesti je PCR test.

Осим што код многих вируса, што онда значи вероватно и овог (осим ако не прихватимо ”не знамо ништа (ТМ)” догму), PCR остаје позитиван неко време након што особа више није болесна и није заразна. За инфлуенцу је то и показано пре пар година и из неког разлгоа сад сви ћуте о томе, укључујући и њега.  Нарочито је контроверзно значење позитивног PCR теста код асимптоматских пацијената, укључујући и оне који су прележали ковид, били негативни, па су онда поново позитивни.

Не котнам њега и сличне у овој ситуацији, као да им је свима стало да што је могуће више заплаше људе, да што је могуће више ствари забране и затворе и да оне са инфекцијом без оправданог научног разлога држе у карантину недељама више него што је потребно.

Бабић је од почетка епидемије птица злослутница која избацује све што може да буде ужасно ложе и при том упорно игнорише све што већ знамо од раније, а што не иде у прилог екстремним паничарима. 

Не контам мотив. Можда је само обичан страх у питању, а можда и политичко опредељење.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

WWW.NEDELJNIK.RS

Vakcina protiv kovida-19 koju je razvila biotehnološka kompanija Moderna u partnerstvu sa američkim Nacionalnim institutom...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 часа, Вилер Текс рече

Јапано наполитано  :)

https://www.youtube.com/watch?v=FYABUxA9h-o

Ако се ово смири  са короном, одох мало до Напуља, добар град, много добар! 

Abbi cura!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

RS.SPUTNIKNEWS.COM

Директор Руског фонда за директна улагања Кирил Дмитријев изјавио је да је до краја 2020. године могуће...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Capture.PNG

Capture.PNG

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...