Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 3 часа, Ignjatije рече

Оболевају тешко и одлазе на онај свет, такође и млађи људи који су боцкани. Знам из прве и друге руке. Џаба лажу медији.

Niko nikad nije ni rekao da je vakcina eliksir besmrtnosti... ono što znamo je da "bockani" umiru daleko manje... tako da džabe te priče vakcina ne radi jer ne štiti 100%... glupe su...

 

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

"Samo priprema javnog mnjenja.." 

Otvoreno izlažu tehniku kuvanja žabe (leminga).

Videćemo, protestovaće se u subotu... al na dugi rok gledano we are all fucked.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Tumaralo. рече

 

"Samo priprema javnog mnjenja.." 

Otvoreno izlažu tehniku kuvanja žabe (leminga).

Videćemo, protestovaće se u subotu... al na dugi rok gledano we are all fucked.

 

Ови су одавно изгубили контакт са мозгом. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Вилер Текс рече

Ови су одавно изгубили контакт са мозгом. 

Nisu oni bitni.

Oni su samo filijala SZO.

U svakoj zemlji postoji neki ekvivalent nezakonitog, paradržavnog tela kao što je "Krizni štab".

Oni igraju ulogu lošeg policajca dok vlasti igraju ulogu dobrog policajca.

Krizni štab kaže "mora sve da se zatvori na 14 dana" a vlasti kažu "ne dolazi u obzir, to bi uništlo ekonomiju, nećemo uvesti nikakve mere". Onda OIM kontrolisani od strane overlorda kukaju kako je vlast neodgovorna i kako ćemo svi pomreti. Onda vlast kao kompromis uvede "meru zabrane posle 22 časa u kafiću".

Međutim, sve vreme je bio plan da se uvede mera zabrane posle 22 časa u kafiću (za sad). Predstava je bila da bi se sludeli leminzi.

Posle nekog vremena leminzi prihvataju diktat kao nešto najnormalnije, a uslovi se zaoštravaju po potrebi.

Ne postoji "politički" i "medicinski" deo kriznog štaba. Sve je politika. Taj "medicinski" deo je samo delegacija globalističkog političko-birokratskog tela (SZO) koju kontroliše najkrupniji kapital. Njihov frontmen je Kill Gejts.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Tumaralo. рече

Međutim, sve vreme je bio plan da se uvede mera zabrane posle 22 časa u kafiću

Уђеш у кафић у 21. И до 22 нема вируса. Ондак вирус дође и бије госте. :smeh1:

Поента је укидање слобода.

Надзорне камере се одавно користе али нису утицале на то да нема криминала. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Вилер Текс рече

Ови су одавно изгубили контакт са мозгом. 

Нису стали, а нису ни кренули :) Не ферма их ни власт више.  Али су барем за данас оставили на миру труднице и гинекологе да им испирају мозак и прете.

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 21 минута, Tumaralo. рече

Nisu oni bitni.

Oni su samo filijala SZO.

U svakoj zemlji postoji neki ekvivalent nezakonitog, paradržavnog tela kao što je "Krizni štab".

Oni igraju ulogu lošeg policajca dok vlasti igraju ulogu dobrog policajca.

Krizni štab kaže "mora sve da se zatvori na 14 dana" a vlasti kažu "ne dolazi u obzir, to bi uništlo ekonomiju, nećemo uvesti nikakve mere". Onda OIM kontrolisani od strane overlorda kukaju kako je vlast neodgovorna i kako ćemo svi pomreti. Onda vlast kao kompromis uvede "meru zabrane posle 22 časa u kafiću".

Međutim, sve vreme je bio plan da se uvede mera zabrane posle 22 časa u kafiću (za sad). Predstava je bila da bi se sludeli leminzi.

Posle nekog vremena leminzi prihvataju diktat kao nešto najnormalnije, a uslovi se zaoštravaju po potrebi.

Ne postoji "politički" i "medicinski" deo kriznog štaba. Sve je politika. Taj "medicinski" deo je samo delegacija globalističkog političko-birokratskog tela (SZO) koju kontroliše najkrupniji kapital. Njihov frontmen je Kill Gejts.

Можда. А можда је власт стварно балансеро.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

После дугог заседања и исцрпљујуће расправе око тога која мера би била апсолутно најглупља за увођење у овом тренутку, кризни штаб је најзад одлучио...

:pcelica:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, Tumaralo. рече

Leminzi veruju Ovlašćenim ispiračima mozgova.

Бар смо најзад сазнали шта значи OIM.

:)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 45 минута, Вилер Текс рече

Ови су одавно изгубили контакт са мозгом. 

Кон, 27.12.2009. године. И да га човек пита шта би са тим вакцинама тада?! Иста реторика и сада. Питам се, колика ли му је сад плата, колико је пута и сада рекао да ће поднети оставку.

 

WWW.NOVOSTI.RS

Dr Predrag Kon razmišlja o povlačenju iz Radne grupe za odbranu od gripa zbog antikampanje koja se vodi. Otpor prema prevenciji ogroman zbog straha od vakcine

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Ignjatije

Ne, već je smrtnost dosta manja zato što vakcine pružaju značajnu zaštitu većini vakcinisanih... i to je dokazano u bukvalno svakoj državi i u svakoj kovid bolnici do sada. Ne pružaju stopostotnu zaštitu već smanjuju rizik od infekcije, prenošenja zaraze, teže kliničke slike i smrtnog ishoda. Stepen zaštite tj. efikasnost ni kod jedne od postojećih vakcina nije ravan nuli... zato tvoja izjava da "bocka nije nikakva zaštita" nema veze sa realnošću. Ni najbezbedniji automobili ne pružaju stopostotnu zaštitu, već povećavaju naše šanse da preživimo saobraćajnu nesreću i da prođemo bez težih povreda. 

 

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...