Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

2 minutes ago, Desiderius Erasmus said:

Koliko sam ja ispratio, i nije mu zabranio da misli bilo šta, samo mu je preporučio da ipak bude umereniji u izjavama, zbog ogromnog uticaja koji ima. 

Ма да, новинар направио "скандалозан" наслов да му људи кликћу и да "шерују" како се ово двоје тобож сукобљавају.

 

И још ставили оно "мајсторе" да звучи иронично, као "мајсторе, ајд мало олади" а овај му стварно каже да је мајстор у смислу да је најбољи. :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

3 minutes ago, dragisa said:

@Grizzly Adams 

I to naravno, ali ono što mene čudi je da skače, navodno sa nekim pravom, a ustvari samo čeka priliku da iznese ono što mu je na umu. Znaš ono kad niko neće da priča o temi koju si namislio i onda se "nadovežeš"

Mislim ako je ovaj citat Đokovićevog razgovora tačan: „nije pristalica obavezne vakcinacije i da ne zna šta će odlučiti ukoliko to zaista bude bilo neophodno da se uradi da bi moglo da se putuje“. Samo debil može da se oglasi sa pričom "nemoj ćuti ti si mnogo uticajan". Što nemoj? Ako ga pitaju ima pravo da kaže i on to govori za sebe (daleko da nekome preporučuje, jednostavno odgovara na pitanja)

E sad ima ona druga stvar a obično se pokaže kao istina, kad neko tako "skače" znači da ga ta tema "svrbi" a imali smo već odiseju sa njim... 

Нико нема права да се меша кад интелектуалац спасава свет. :D

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја не видим ама баш ништа спорно у Коновој изјави.

Ђоковића овде многи доживљавају као божанство и наравно да његове изјаве имају огроман утицај на велики број људи, посебно млађе. Само му је пристојно рекао да није стручан, а чињеничо није, да даје било какве изјаве о обавезној вакцинацији. Јер када неко популаран као НЂ даје јавно такве изјаве, то више није његово приватно мишљење него став који ће многи да узму здраво за готово.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Just now, GeniusAtWork said:

Ја не видим ама баш ништа спорно у Коновој изјави.

Ђоковића овде многи доживљавају као божанство и наравно да његове изјаве имају огроман утицај на велики број људи, посебно млађе. Само му је пристојно рекао да није стручан, а чињеничо није, да даје било какве изјаве о обавезној вакцинацији. Јер када неко популаран као НЂ даје јавно такве изјаве, то више није његово приватно мишљење него став који ће многи да узму здраво за готово.

Свако је стручан да даје изјаве о обавезној вакцинацији, јер то није медицинско питање него политичко.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nole čita Radovana Damjanovića u izolaciji :smeh1:

WWW.ESSENTIALLYSPORTS.COM

Serbian tennis star Novak Djokovic recently revealed how he has been spending his quarantine and an interesting book that he...

Ko zna dokle će da dogura ako se karantin nastavi :))

Čitanje Dejana Lučića pending.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ђоковићева супруга је, иначе, била једна од оних који су преко интернета делили информације о вези 5Г и корона-епидемије. Обоје су отворено у њу-ејџ фазону, а пребогати су и преутицајни, о такве ствари је јако лако спотакнути се.

Знам само какву је помаму код нас направио са безглутенским производима и како је подигао свест људи о томе. Многи су под његовим утицајем и утицајем његове литературе прешли на безглутенску дијету а да уопште и нису алергични на глутен.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

8 minutes ago, Tumaralo. said:

Nole čita Radovana Damjanovića u izolaciji :smeh1:

Ајао. Ајао. Ајао.

Каже ми један пријатељ, историчар, кукајући на такве појаве, "да сам пре неколико година уместо науком кренуо да пишем аутохтонистичке глупости, са својим академским звањем бих данас био на престолу целе те сцене, цела нација би знала за мене и сигурно бих имао више новца него што данас од науке могу да зарадим..."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Одличан видео за оне који желе да сазнају шта се тренутно дешава, и зашто. Шта је то Утопија елите и куда нас то води? Јесу ли свети оци о свему овом говорили? Погледајте.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Дејан said:

И ја не видим да је Кон негде погрешио.

 

Кон греши још одавно, још у децембру 2009. је грешио све у 16.

 

,,BEOGRAD - Epidemiolog Predrag Kon izjavio je da će podneti ostavku na mesto predsednika radne grupe Ministarstva zdravlja Srbije za borbu protiv novog gripa, ako do kraja januara ne bude vakcinisano više od milion ljudi u Srbiji.
"To je moja moralna odgovornost. I oni koji su otvoreno vodili antikampanju protiv vakcinacije trebalo bi da preispitaju svoju odgovornost. Jer, pozivati ljude u vreme vanredne epidemiološke situacije da se ne vakcinišu na samoj je granici krivične odgovornosti. To treba razmotriti na više nivoa, prvenstveno na Sudu časti", rekao je Kon.

On je istakao da nije nezadovoljan dosadašnjim odzivom na vakcinaciju, ali smatra da je nedovoljno, te da vakcinisanje bar 500 000 ljudi do polovine januara i još toliko do kraja mjeseca, može da ublaži veliki talas gripa.

"Ako je virus dosad, u dva `talaščića`, napao oko pet odsto stanovništva Srbije i uzeo čak 47 života, pravi epidemijski udar mogao bi da bude čak pet, šest puta jači i da zahvati trećinu stanovništva", upozorio je Kon.

On je za beogradske "Večernje novosti" rekao da se očekuje da bi pravi epidemijski udar mogao da počne sredinom januara i trajao bi osam sedmica, sve do sredine, pa možda čak i do kraja marta.

Kon je izrazio uverenje da bi Srbija utrošila svih tri miliona doza protivpandemijske vakcine, koliko je i kupljeno, samo da nije bilo negativne kampanje, te upozorio da "ćemo ako nema masovne vakcinacije, imati prirodnu selekciju i visoku smrtnost, koju vakcinacijom možemo da izbegnemo".

"Bezbednost vakcine se uopšte ne dovodi u pitanje. Istu vakcinu koju smo mi kupili u Evropi dosad je primilo više od 8,5 miliona ljudi. Švedska je vakcinisala više od 61 odsto stanovništva i ne registruje nove smrtne slučajeve od gripa. Zašto bismo mi ostali nezaštićeni?", rekao je Kon.

WWW.RTV.RS

Epidemiolog Predrag Kon izjavio je da će podneti ostavku na mesto predsednika radne grupe Ministarstva zdravlja Srbije za...

 

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, PredragVId рече

Одличан видео за оне који желе да сазнају шта се тренутно дешава, и зашто. Шта је то Утопија елите и куда нас то води? Јесу ли свети оци о свему овом говорили? Погледајте.

одлични др. Шива, пре свега врхунски стручњак за биолошки инжињеринг на чему је и докторирао. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

Napravili su clanak ni iz cega. Caskalo nekoliko sportista o uticaju karantina i virusa na sportske dogadjaje nakon toga, online i eto odmah "skandaloznih" vesti. Nakon 20. minuta govori o tome, kako sam ga ja razumela,  nije za vakcinaciju "na brzinu" i kao vid uslovljavanja  na sta ima apsolutno pravo. 

 

 

Sve sto dise neka hvali Gospoda !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

5 hours ago, GeniusAtWork said:

Leve Jajare su režimski projekat, Vučićev Schutzstafell (SS), tako da ne čudi ovo.

(Mene čudi što nema toga mnogo više, jer ovo je idealno vreme za svakovrsne akcije Nazi buzdovana)

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...