Jump to content

Српски и руски Епископи заједно служили у Сан Франциску

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 19 минута, Zoran Đurović рече

Небитно је сасвим да ли се говори нешто смислено, него само да се каже да Ђуровић одваја цркву у Америци као и у Црној Гори и Македонији. Овде може да се напише и да Ђуровић је љубавник Иринеја Добријевића, јер треба нешто да се каже на Ђуровићев рачун. Ово су беспризорне индивидуе. Немогуће их је оквалификовати достојно.  

Баш то покушавам, али ми измиче, немам текста... Имају благослов и плату да лажу на сваки начин, да шпијунирају проказују...то је још једна ђаконија...

Имају одсутство расуђивања, јер им није ни потребно, има ко мисли...а то што тај мисли..тога опет нема...

"много их је и страшно галаме, обично разбију сва огледала на која наиђу"

Чудом се чудим, како људи иду на једну страну, а стварност на другу, како се грчевито држе за самобману...

Како вјерују да су огледала једини и највећи проблем...

 Krivo srastanje

 
   

budnosti nikad dosta gospođice od tri pedlja
na krivinama zadnji vagoni luđački tresu
i mnogi prazne crijeva zaboravljajući stid
a oholost nekad suđena da bude vrlinom
splašnjava na očigled i smrdi nadaleko
i nitko nema snage da odagna propadanje
i nitko i ne pokušava da bude više od hladne želatine
koja laprda među krajnostima kao rijetko govno
dok svi tvoji besprizorni usrećitelji
i samozvani štovaoci onog što ne razumiju
i svi tvoji plaćeni nitkovi doušnici i sjecikaše
i svi tvoji mutavi urlatori zvučnih titula
hrabro spletkare zaštićeni lopovskim kodeksom
koji štiti vernike od zaraženih
a svaku duhovitost uvijek i na vrijeme
efikasno lijeće u samom začetku
pa kakvo ime da ti damo gospođice od tri pedlja
krivo srastanje gospodine krivo srastanje
kao kad bogate prose za miraz

a talon nose ružni i opaki
s nečuvenom moći da tjeraju što zažele
mnogo ih je i strašno galame
obićno razbiju sva ogledala na koja naiđu
da ne ostane ni pomen na ljepotu

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 34 минута, Hadzi Vladimir Petrovic рече

Џони је био одличан. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Поуке.орг инфо рече

Наравно. Потпуно непристрасан! То је императив на сајту Поуке. орг

Да се не заборави, још кружим около у исчекивању линка за вест, тј. насловну страну Поука.орг,  о томе како су Српски и руски Епископи заједно служили у Сан Франциску...

Да не буде баш скроз тачно ово што ава римски вели за мене да сам глуп,  чекаћу линк као што неки чекаше Годоа... :) 

(бајДвеј, будући да је ава римски цариградски клирик, илити штоно би рекао виспрени Мачковић, турски клирик... :) питам се би ли Руси пристали да ава римски саслужује са њима?) ономад у Сан Франциску? 

ако пак, линка не буде очекујем да бар мало ублажите ове ваше речи о мени ,,jer širite laž o Poukama.''  и да баците које пшенично зрно глупом, али превде гладном,  голубу. :) 

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Golub рече

ако пак, линка не буде очекујем да бар мало ублажите ове ваше речи о мени ,,jer širite laž o Poukama.''  и да баците које пшенично зрно глупом, али превде гладном,  голубу. :) 

Такође, закључали су без икаквог разлога и образложења тему о Икони на прајду, а сада тему на којој расправљамо о односу Цркве према хомосексуалности свесно држе названом "приче и масони" и не желе да ускладе наслов са садржајем. Када се сетимо улоге Драгане у неким недавним ситуацијама све постаје јасно...

Чак и да не постоји Васељенска патријаршија, требало би је измислити

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

 

Логос уређује насловну страну, и не улази на форум због мноштва обавеза!

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Логос је и вероучитељ!

Будући да је ово било у време распуста, нисте ни могли да испратите све вести. 

Некад избаци 20 одједном.

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 20.9.2019. at 7:01, Драгана Милошевић рече

Логос је и вероучитељ!

Будући да је ово било у време распуста, нисте ни могли да испратите све вести. 

Некад избаци 20 одједном.

Извињавам се Логосу вероучитељу и молим за опроштај... 

Вероватно је било више од двадесет вести и да та вест није дуго била на наслвној страни вести... бар не кад сам ја читао вести.

А будући да сам Голуб глупан (по ави римском) не знам како да одлетим на старије вести, читам само оно што је на првој страници... :( 

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Golub И? Тако то бива...

Мало се нападне, па се људи надовежу и тако у круг...

Но, хајде, овог пута идемо даље...

Прихватамо извињење

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...