Jump to content

Владика Григорије: Побунити се против лажи и лицемјерја

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 2 минута, Јефимија А рече

а Ви сте онда Ђуровић јер он стално пише о мачу а Рапсоди Вам је супруга. Јасно и ѕато Вас не банују. Лако је Вас проучити.

ко ти је сад тај ? е јеси ти нека тужибаба , па питај ко сам рећу ти

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Стаљиново унуче рече

е тачно сам знао да си  аутентични револуционар

Чучни, чучни Џугашвилићу!

зар не видиш са си у великој нужди!?

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Golub рече

Чучни, чучни Џугашвилићу!

зар не видиш са си у великој нужди!?

класично револуционарски ,ајмо о чеоку а не о теми , о како сте истрајни ви револЈУционари .а тема је ЛИЦЕМЕРЈЕ.а тема је ЛАЖ- ал не револЈУционаре то не интересује осим ко пропаганда

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пријавите непристојне поруке, овако администрација нема времена да се млати на темама. Само пројавите и на то администрација реагује.

 

Хвала

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Поуке.орг инфо рече

Пријавите непристојне поруке, овако администрација нема времена да се млати на темама. Само пројавите и на то администрација реагује.

 

Хвала

Хвала Вама на реакцији. :naklon::)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Жика рече

Ја знам ко је Стаљиново унуче.

Јао сад си ме подсетио, ево га унуче тј. унука...

Related image

https://www.dailymail.co.uk/news/article-3496532/Tank-Girl-Josef-Stalin-s-tattooed-British-educated-granddaughter-mother-abhorred-murderous-tyrant-s-dark-past.html

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

Ово је коауторизовани текст који сам писао са двојицом колега (професори патологије).  Нека појашњења од чега је умро деда Јосиф.

 

 

BFBDBB12-4F04-4DA5-B768-7FE91E7071E5.jpeg

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 56 минута, o. Miroljub рече

 

Ово је коауторизовани текст који сам писао са двојицом колега (професори патологије).  Нека појашњења од чега је умро деда Јосиф.

 

 

BFBDBB12-4F04-4DA5-B768-7FE91E7071E5.jpeg

 

линк или пдф?

„Бојим се Бога који је високо и гледа. Бојим се и човека који нема Бога!”

                                                                                 Византијска пословица

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

Капиталистичка посла - доступ се плаћа. Бићу на универзитету следећег уторка, па ако Вас интересује, могу да Вам пошаљем директно. Ово је абстракт:

 

EE8EF55F-E4D6-4258-A5E8-F4F5F5B390D5.jpeg

00784975-DD58-4B15-AAF2-679111AD8885.jpeg

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, o. Miroljub рече

Капиталистичка посла - доступ се плаћа

знање је скупо:)

„Бојим се Бога који је високо и гледа. Бојим се и човека који нема Бога!”

                                                                                 Византијска пословица

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...