Jump to content

Зоран Ђуровић: Одпоздрав стручњаку за светост, Родољубу Лазићу

Оцени ову тему


Препоручена порука

Ајде, Ђуровићу, потпуно је смешна ова твоја работа. Шта, није ти био довољан један налог? 
А оно на 188. страни, где си скратио "одг" није писано са телефона. 
Ti si ortodoxna budala Lazicu!

Послато са SM-J530F користећи Pouke.org мобилну апликацију

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 2.9k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

И шта ћемо сад, кад си ухваћен са "пиштољем који се пуши"?
Ti si zaista neverovatan tip! Pusi se tebi - ali u glavi [emoji23][emoji1787][emoji23]

Послато са SM-J530F користећи Pouke.org мобилну апликацију

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Zoran Đurović рече

А Јевреји се стадоше весело поДсмевати и ругати светитељ

Ја сам са Кумом имао преписку око "т" и "д" испред "с". Не са тобом. Што си се ти нашао позваним да у својој поруци наглашаваш да је "д" испред "с"? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Леон Професионалац рече

Знам да сте били ок. 

Шта му фали? Прво и основно, да буде православан а не секташ. Да схвати да Бог не функционише како он мисли. Да Бог не потребује суфлере. И тако редом... 

Nemoj tako čovjek je na nekom stupnju isihasizma, tako je nešto pričao kad smo spominjali "heretičke" molitve ..krunicu i sl. na  temi o katolicima.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Evo gore ko zeli, moze da pogleda snimak - ili da skine fajl prvo pa da pogleda. oDpozdrav Lazicu i njegovoj inteligenciji pilecoj iz Bg. Drago mi je samo sto se trudio - iscitavao mozda je nesto naucio - ali ne verujem - duduk je to - a jos misli da je pametan - nepopravljiv slucaj

Послато са SM-J530F користећи Pouke.org мобилну апликацију
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 26 минута, grigorije22 рече

@Avocado  

Koristeći moćne advokatske tehnike obori ove dokaze protiv Đurovića. 

То нису докази. Инсинуације су. И то ван икакве памети. Ако неко у овима не види душевне болеснике, онда им Ава одмах даје број чика Пере. Тај треба да се лечи. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Опет си погрешио. Овде се врши једначење - д прелази у т.

Овај горе снимак ништа не доказује. Ако све иде са телефона, како тај снимак иде са компа, не са телефона?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, ana čarnojević рече

ne mesajte Djurovica i ovog coveka. Avi stvarno porucujem da mu ne trebaju takvi da ga brane. kao sto je Maksim porucio tamburasima.

nisu vam potrebni advokati, cistom analizom stila pisanja i cistim osecajem za ljude, nema sanse da Ava moze da bude ovaj pakosni lik kakvog ovaj forum jos video nije. dotakla sam se samo niskosti duha, u ostalo ne zelim ni da ulazim, ali mu ostre diskusije i brzina misljenja ne idu pa ne idu. jadnicak.

 

Opet vi! Sujeta je cudo, samo nastavite, necu se obazirati na vase uzviseno umovanje.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Zoran Đurović рече

То нису докази. Инсинуације су. И то ван икакве памети. Ако неко у овима не види душевне болеснике, онда им Ава одмах даје број чика Пере. Тај треба да се лечи. 

Ђуровићу, који је био твој разлог да наглашаваш "д" испред "т" у оној поруци о св. Григорију Чудотворцу, ако сам ја ту преписку водио са Кумом, а не са тобом?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...