Jump to content

Зоран Ђуровић: Одпоздрав стручњаку за светост, Родољубу Лазићу

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 6 минута, Милан Ракић рече

Пда. :))) Иста смо генерација. Заједно смо студирали. Он је сада свећеник у Источноамеричанској. А био је у Западноамеричанској

Макса сигурно био љубоморан па га отерао!:))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 2.9k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

О.Рафаило је овде као Рафа (Надал) из најбољих дана.Често су ми његове беседе биле некако претврде,али овде је "развалио" тему:aplauz:

А тек ово - Има записана и дивна анегдота са једним протом који је у разговору са Николајем рекао „Е, владико код тебе је све добро, само ти једна ствар не ваља.“ Кад га је владика упитао о којој ствари се ради, прота му је одговорио: „То што пушиш, владико“. Николај, духовити Ваљевац, питао је онда проту да ли и он пуши. Прота је достојанствено одговорио – не. А Николај му је рекао: „Е, видиш прото – код тебе је једино то добро.“

Нифада :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Вукашин рече

Makina prodimila :smeh1: Evo kaže i Rafa, nemojte sa svecima da se kačite :smeh1: 

Не знам да ли ће ђаво дозволити @Родољуб Лазић да послуша Рафу? 

Да отворимо кладионицу?:))

А иначе ми Миланко био другар!   

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 41 минута, Вукашин рече

Kaze Rafa, 'vata sa strane neposlusnu, olinjalu ovcu :smeh1:

Taj Milanko bio isto neki jurodivi? :D

Јесте. Писао сам већ да је једини он спавао у мојој келији на бф. Како су услови били аскетски (дао сам кревет другоме, па сам спавао на поду), чак и Пера Крачун ми се топло захваљивао кад сам га нудио да спава код мене кад остане на бф прекасно. Хвала ти, драги брате, али ћу да погледам да нема негде друго слободно! Умирао сам од смеха!:))

Једно вече се враћам, Миланко на прозору ходника пуши и гледа у месец, а ја га питам шта ради? - Брате, нешто ме је гушило у келији па изађох да запалим.:))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Zoran Đurović рече

Вуксановић, ђед по мајци.

Па то сам и казА 0505_music

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Zoran Đurović рече

Музички интермецо. Овај не само што боље пева од мене, него шије и владику Максима! 

 

Мој пријатељ Милан Драговић, родом из Куршумлије.

Био је тада ђакон у Нишу. После га пустио Патријарх а тадашњи нишки за САД или Канаду.

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Лазар Нешић рече

Сећам га се с певнице на ПБФ - најснажнији глас.

Нисте ви чули Аничиће. То је тек сила! 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Милан Ракић рече

Пда. :))) Иста смо генерација. Заједно смо студирали. Он је сада свећеник у Источноамеричанској. А био је у Западноамеричанској

Опа. Па онда сте и са мном студирали. 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Опа. Па онда сте и са мном студирали. 

Што неко рече овде дискутују многи који се можда и познају приватно а да тога нису свесни. Мене прође језа. Замисли дођеш кући изненада а жена на Поукама пише под псеудонимом Психула. Хорор. [emoji33]
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 26 минута, Srdjan61 рече

Што неко рече овде дискутују многи који се можда и познају приватно а да тога нису свесни. Мене прође језа. Замисли дођеш кући изненада а жена на Поукама пише под псеудонимом Психула. Хорор. emoji33.png

Нека, боље Ви замислите и за мене :bighug:

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Лазар Нешић рече

Јесам, јесу! :D

Најновије,  ђакон Јован пева а прати га Павле. 

Само замислите да је ту и ђакон Славко. 0512_music

 

 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Леон Професионалац рече

Нисте ви чули Аничиће. То је тек сила! 

Jači je imenjak od Slavka

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...