Jump to content

Зоран Ђуровић: Одпоздрав стручњаку за светост, Родољубу Лазићу

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 9 минута, Родољуб Лазић рече

на то  шта сам ја скинуо са његовог фејса?

Rodjo ja ne bih ni znala da si ti nesto pisao da Ava nije sacinio ovaj sjajan tekst. Tako da izvini nisam citala sta si pisao pazljivo toliko da zapamtim. Al evo kad kliknem sad na tvoj tekst na stanjetu stvari vidim u tekstu gomilu slika sa fejsa isecenih iz avinih objava. Dakle jos grdje ne samo da si citao tekat nego si skenirao slike, pa ih posle seckao da bi ti se lepo uklonile u tekst. Ne budi dete zaista. Gori si od Maksima koji je lagao za potpise pa kad je lepo prilozio Ava i Vedran ko sve ne ono op nije isti rukopis i slicno. Za nekog ko kaze da ne voli Maksima sluzite se istim trikovima. 

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 2.9k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 38 минута, Родољуб Лазић рече

А што је то битно?

Zato sto se time odredjuje da li je neko otpao od Hrista ili ne. Isto i ako covek ima broj u poreskoj upravi jako je opasno jer te kompjuter prepoznaje kao broj a ne kao Rodoljuba. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Zoran Đurović рече

 

Да ли ти стварно мислиш да ћу ја на ова твоја писанија и "аргументе" одговарати? Па то што си сад написао, може као аргументе навести и сваки од оних који су умислили да су Месија  (ти ниси међу њима, да се разумемо, да не буде да те сматрам таквим).

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Родољуб Лазић рече

Свашта, нисам луд да тако нешто тврдим. Што бих похвале и славу за разобличење овде присутног Ђуровића дао неком другом!?

:cheesy3:12:smeha::algabacaju:

Ту сам, уколико сте се питали :coolio:

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Родољуб Лазић рече

Да ли ти стварно мислиш да ћу ја на ова твоја писанија и "аргументе" одговарати? Па то што си сад написао, може као аргументе навести и сваки од оних који су умислили да су Месија  (ти ниси међу њима, да се разумемо, да не буде да те сматрам таквим).

Добро је да велиш да је Порфирије месија... брт. ти си одлепио начисто. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Родољуб Лазић рече

Ајде да тврдиш да сам измислио нешто што није рекао (мада, мени такве велеумне ствари никад не би могле пасти на памет, јербо сам ја малоумник, како велеумник рече, па је тако нешто, по дифолту, искључено).

Али неспорно је да су то његове речи, а сада је од превасходне важности да ли сам ја то цитирао са отвореног и свима доступног ресурса или са форума?

Дакле, ти тврдиш да сам нешто "украо" без дозволе са његовог фејк налога. Шта је то?

Rodjo opet se bavis podmetacinom. Niko nije rekao da si ukrao. Spijunirati nije isto sto i krasti. To kao pravnik znas vrlo dobro ne pravi se naivan. Motiv brate, tvoj licni, motiv. Ali opet kao pravniku i to ti je poznato. Zavodis nas za Goles planinu...

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Јелена011 рече

Rodjo ja ne bih ni znala da si ti nesto pisao da Ava nije sacinio ovaj sjajan tekst. Tako da izvini nisam citala sta si pisao pazljivo toliko da zapamtim. Al evo kad kliknem sad na tvoj tekst na stanjetu stvari vidim u tekstu gomilu slika sa fejsa isecenih iz avinih objava. Dakle jos grdje ne samo da si citao tekat nego si skenirao slike, pa ih posle seckao da bi ti se lepo uklonile u tekst. Ne budi dete zaista. Gori si od Maksima koji je lagao za potpise pa kad je lepo prilozio Ava i Vedran ko sve ne ono op nije isti rukopis i slicno. Za nekog ko kaze da ne voli Maksima sluzite se istim trikovima. 

Јелена, врло озбиљно: о томе сам већ два пута говорио - ОПРЕМА ТЕКСТА ЈЕ РЕДАКЦИЈСКА. Можеш ли ти то да разумеш или не? Одакле ти идеја да сам ја опремао текст за објављивање на сајту? НИКАКВЕ ВЕЗЕ СА СЛИКАМА НЕМАМ. ТЕКСТ ЈЕ МОЈ.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Zoran Đurović рече

Добро је да велиш да је Порфирије месија... брт. ти си одлепио начисто. 

Како да не. Рекао сам да ти ниси тај (па, логично, ни св. Порфирије) али та то МОЖЕ  написати И  ТАКАВ лик. Што ће рећи да тиме не можеш, реално, ништа доказати.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Јелена011 рече

Rodjo opet se bavis podmetacinom. Niko nije rekao da si ukrao. Spijunirati nije isto sto i krasti. To kao pravnik znas vrlo dobro ne pravi se naivan. Motiv brate, tvoj licni, motiv. Ali opet kao pravniku i to ti je poznato. Zavodis nas za Goles planinu...

Немам више шта да причам о томе. ако те мој одговор не задовољава, жао ми је.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Родољуб Лазић рече

Јелена, врло озбиљно: о томе сам већ два пута говорио - ОПРЕМА ТЕКСТА ЈЕ РЕДАКЦИЈСКА. Можеш ли ти то да разумеш или не? Одакле ти идеја да сам ја опремао текст за објављивање на сајту? НИКАКВЕ ВЕЗЕ СА СЛИКАМА НЕМАМ. ТЕКСТ ЈЕ МОЈ.

Evo brate razumeh!

Dakle ti si napisao samo tekst zli urednik je ubacio slike i tako te ofirao da si krisom citao Djurovicev profil...Oprosti i pomjani! 

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, grigorije22 рече

Zato sto se time odredjuje da li je neko otpao od Hrista ili ne. Isto i ako covek ima broj u poreskoj upravi jako je opasno jer te kompjuter prepoznaje kao broj a ne kao Rodoljuba. 

Ајде, нисам знао да се тиме одређује...А ко је то одредио?  Помесни Сабор СПЦ или...?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Вукашин рече

Nocna smena zanimljivija bar 3x :D

Ма је ли? 12:smeha:

То што сам преморен као да сам трчао маратон, то нема везе :coolio:

 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Родољуб Лазић рече

Ајде смири се. Копирао сам твоје велеумне речи одавде. Како је писало, тако сам пренео. Нисам вам ја крив што не знате шта хоћете - с тачкицама, без тачкица...

Кад оно међутим јок! 

Ви и даље ништа не разумете... :cmizdrenje:

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...