Jump to content

Зоран Ђуровић: Одпоздрав стручњаку за светост, Родољубу Лазићу

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 2 минута, Јелена011 рече

Nikakva vi sekta niste, heroin los i nikakav, voda skupa, a vi samo jednog pratioca i to zali Boze:))

То беше онај подмаински. Знате, био сам му у госте летос и заиста сам одушевљен његовом заједницом. Црква му је пуна, монаштво се множи. Он њима даје оно што им треба. Фасциниран сам да га толико људи посећује, да слушају његову реч. Ја, бедник, само један дан сам га поднео 100 % а већ другог дана нисам излазио из мора. :)))

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 2.9k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 4 минута, Леон Професионалац рече

То беше онај подмаински. Знате, био сам му у госте летос и заиста сам одушевљен његовом заједницом. Црква му је пуна, монаштво се множи. Он њима даје оно што им треба. Фасциниран сам да га толико људи посећује, да слушају његову реч. Ја, бедник, само један дан сам га поднео 100 % а већ другог дана нисам излазио из мора. :)))

Чуо сам да и подмаински зна да натовари бреме... Можда није тачно, не треба веровати у чаршијске приче. 

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Леон Професионалац рече

То беше онај подмаински. Знате, био сам му у госте летос и заиста сам одушевљен његовом заједницом. Црква му је пуна, монаштво се множи. Он њима даје оно што им треба. Фасциниран сам да га толико људи посећује, да слушају његову реч. Ја, бедник, само један дан сам га поднео 100 % а већ другог дана нисам излазио из мора. :)))

Pa tako i treba, krenuli ste na more, ne valja zapostavljati nikako svoje obaveze:D

Ne bih ga ni ja mogla duze, mozda u danima velike poboznosti i revnosti nekad bih i otrpela, al sad vala ne. Nemam ja vremena bas za svakog... 

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Golub рече

Чуо сам да и подмаински зна да натовари бреме... Можда није тачно, не треба веровати у чаршијске приче. 

Видите, уопште не жалим све те који избегавају свог парохијског попа па оду калуђеру. Нек их товаре кад не расуђују.

Ако мисле да је тај који нема жену и децу светији само због тога, онај кога углавном чека све спремно, од попа који грца да прехрани породицу, онда нека иду њему. И треба да их товаре да им кичма пукне. 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Леон Професионалац рече

Видите, уопште не жалим све те који избегавају свог парохијског попа па оду калуђеру. Нек их товаре кад не расуђују.

Ако мисле да је тај који нема жену и децу светији само због тога, онај кога углавном чека све спремно, од попа који грца да прехрани породицу, онда нека иду њему. И треба да их товаре да им кичма пукне. 

Mnogo ste strogi... 

Teoretski, tako bi trebalo da bude, ali mnogo toga pre tih jadnih ljudi ne valja da bi odgovornost bila svaljena samo na njih. "Sam pao sam se ubio" tu bas nekako ne ide. 

Ima nas raznih, neko jednostavno nema kapaciteta da razume vise od tog valja se i ne valja se. Samo je muka kad onda uzme da uci tome druge i pise tekstove u kojima druge kritikuje sto nisu "sveti" kako "se valja". 

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Леон Професионалац, grozni razvratnik i bludnik.

Bitno da si ti pesnik. Evo i Paradoksologija te lajkuje.

To je ona lepuškasta riba koja ne rasuđuje kako treba. A koja stoji nasuprot Zoranu.

I ne samo da mu je nasuprot, već kao da nema nameru da mu se suprotstavi.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ooo Neso, jel si se ozenio konacno? 

Lepuskasta riba? Paradoksologija je osoba, covek zenskog pola, pri tom jako lepa majka troje dece. U kojem to perverznom matriksu je ona riba i sta bi ti radio da kojim jadom imas para kad iz tebe ovako siromasnog kulja toliko zavisti. 

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Јелена011 рече

Mnogo ste strogi... 

Teoretski, tako bi trebalo da bude, ali mnogo toga pre tih jadnih ljudi ne valja da bi odgovornost bila svaljena samo na njih. "Sam pao sam se ubio" tu bas nekako ne ide. 

Ima nas raznih, neko jednostavno nema kapaciteta da razume vise od tog valja se i ne valja se. Samo je muka kad onda uzme da uci tome druge i pise tekstove u kojima druge kritikuje sto nisu "sveti" kako "se valja". 

Монах је прво послушник а можда после и учитељ. Не трудим се да умањим њихову улогу, имам дивне пријатеље међу њима, то су чувари Цркве и богослужбеног живота. Ипак, већина није кадра да разуме човека, његову околину, потребе... Зато то кажем. А строг нисам, трудим се да мисле да јесам. Не прихватам туђе парохијане, изузев ако надлежни архијереј мене некоме не препоручи. 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 25 минута, Nebojš.a рече

@leon profesionalac & razvratnik i bludnik

Bitno da si ti pesnik. Evo i Paradoksologija te lajkuje.

To je ona lepuškasta riba koja ne rasuđuje kako treba. A koja stoji nasuprot Zoranu.

I ne samo da mu je nasuprot, već nema nameru da mu se suprotstavlja.

Нисам разумео подвучени део. Хоћу рећи, све то јесам, и још сам много гори, али, не сећам се да сам се Вама исповедао. :skidamkapu:

Мислио сам да је Парадоксологија мушко. Не бавим се тиме, зато. Нити ме занима ко је насупрот кога.

Лично, са Ђуровићем размењујем мејлове, као писма, ту кажем шта ми се не свиђа, он ми објасни, и обрнуто. Можда то будемо и штампали некада.

Него, заиста не разумем шта сте хтели да кажете, напишете?

И не видим везу мог разврата, дара песништва за који нисам знао да поседујем, Парадоксологије и попа Ђуровића? 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, Јелена011 рече

Ooo Neso, jel si se ozenio konacno? 

Lepuskasta riba? Paradoksologija je osoba, covek zenskog pola, pri tom jako lepa majka troje dece. U kojem to perverznom matriksu je ona riba i sta bi ti radio da kojim jadom imas para kad iz tebe ovako siromasnog kulja toliko zavisti. 

Не знам како се гледа ко како изгледа. Ни на основу чега овај зна ко како изгледа.

Да има поремећај закључивања, то је јасно, но, уколико је неожењен па му похота не да мира, тога се не ослобађа тако што другима учитава своје мисли. 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Nebojš.a рече

I ja.

Стварно Вас не разумем. Ако желите, хајде појасните ми о чему се ради?

Шта сте хтели да ми кажете? 

И зашто мењате моје коментаре које цитирате?

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Леон Професионалац рече

Стварно Вас не разумем. Ако желите, хајде појасните ми о чему се ради?

Шта сте хтели да ми кажете? 

Ево.

Парадоксологија је лепушкаста жена која се из неког, само њој знаног разлога, додворава Ђуровићу.

Нисам то хтео да ти кажем, али је тако.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Nebojš.a рече

Ево.

Парадоксологија је лепушкаста жена која се из неког, само њој знаног разлога, додворава Ђуровићу.

Нисам то хтео да ти кажем, али је тако.

Нисам Вас ја питао ко је она док је нисте поменули, да се разумемо. Хм... Најбоље то решите са њима двома. Или са њом. Или,још боље, реците ми што је Вама уопште до тога?

А откуд оно да сам блудник и развратник и песник? 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Леон Професионалац рече

А откуд оно да сам блудник и развратник и песник? 

Ovo kao u onom vicu kad je klinac otisao da se ispovedi kod popa, samo da bi dobio imena "sigurnih kombinacija" :ani_biggrin:

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Јелена011 рече

Ovo kao u onom vicu kad je klinac otisao da se ispovedi kod popa, samo da bi dobio imena "sigurnih kombinacija" :ani_biggrin:

Де да чујем тај виц, не знам га. ?

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...