Jump to content

Погинуо Шабан Шаулић

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

Poginuo Šaban Šaulić

Pevač narodne muzike Šaban Šaulić je podlegao povredama koje je zadobio u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u Nemačkoj, u nedelju ujutru.

Udes se dogodio u okolini Bilefelda, na putu ka Dortmundu, kod dela na kom se nalazi gradilište, blizu mesta Gitersloh.
Dodaje se da su dva vozila sletela sa puta i udarila u bankine, a inicijalni izveštaji su glasili da su tri osobe iz vozila Seat Ibica povređene. 


Dalje je navedeno da je suvozač iz tog vozila podlegao povredama u bolnici. 

U okviru istrage, dodaje se, utvrđeno je da je 34-godišnji vozač automobila tipa Mazda 6, koje je učestvovalo u nesreći, građanin Gitersloha i da je u momentu udesa bio u alkoholisanom stanju, kao i da nije imao vozačku dozvolu. 

Autoput između Dortmunda i Bilefelda je bio blokiran pet sati.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2019&mm=02&dd=17&nav_category=16&nav_id=1506742

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Бог да му душу прости. 

 

Не одбаци ме од лица Твога и Духа Твога Светога не одузми од мене.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Дајте да одслушамо нешто у Шабанову част. Шта препоручујете, од неких његових емотивних песама?

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

„Бојим се Бога који је високо и гледа. Бојим се и човека који нема Бога!”

                                                                                 Византијска пословица

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 30 минута, Milan Nikolic рече

Дајте да одслушамо нешто у Шабанову част. Шта препоручујете, од неких његових емотивних песама?

Мислиш, он је певач и биће му драго кад види да се после смрти слушају његове песме на Поукама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Задње Време рече

Мислиш, он је певач и биће му драго кад види да се после смрти слушају његове песме на Поукама

Što bre moraš da s**** čak i na ovakve vesti! 

Neka mu je pokoj duši, baš mi je žao :(!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Natasa. рече

Neka mu je pokoj duši, baš mi je žao :(!

I meni, rijetko talentovan pjevac narodne muzike:-(Dosta pjevaca je izgubilo zivot u saobracajnim nesrecama, Tose, Luis.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Milan Nikolic рече

Дајте да одслушамо нешто у Шабанову част. Шта препоручујете, од неких његових емотивних песама?

 

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...